Monstruozităţile presei româneşti

Articole, clipuri, imagini cu/despre Poli.
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Monstruozităţile presei româneşti

Post by DP 2-6 »

Să începem cu un "monstru sacru" al prostiei!

User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Monstruozităţile presei româneşti

Post by DP 2-6 »

"Monstrul" Horia
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Monstruozităţile presei româneşti

Post by Pffv »

O emisiune acid(o bazica !)a pe SPTFM : http://www.youtube.com/user/nistenesimtiti
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Monstruozităţile presei româneşti

Post by DP 2-6 »

Uitaţi ce presă fac nişte cretini care deabia au dat faliment, deabia şi-au schimbat toate pramatiile cu alte pramatii...
Colosal! Cât câştigă Giovanni Becali pe lună: "Trăiesc decent... îmi ajung"
:ymsick:
prostsport=preluare de la prosttv
http://www.protvmagazin.ro/stiri/sport/ ... imi-ajung-
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Monstruozităţile presei româneşti

Post by DP 2-6 »

Cât de imbecil trebuie să fii, să poţi scrie un asemenea articol? :bashhead:

Zi mare pentru fotbalul românesc! Ianis Hagi a debutat pentru Viitorul în meciul cu Panathinaikos
Ce număr şi ce nume a purtat pe spate
Viitorul a pierdut amicalul
http://www.gsp.ro/fotbal/amicale/zi-mar ... inaikos-ce
User avatar
insolenta
Posts: 149
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:29 pm
Location: Timisoara

Re: Monstruozităţile presei româneşti

Post by insolenta »

La cata prostitutie profesionala si rea vointa te pretezi, sa poti publica asa ceva.......http://www.prosport.ro/fotbal-intern/li ... e-13310109?
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Monstruozităţile presei româneşti

Post by DP 2-6 »

Un cretin de primă clasă, pe nume matei udrea! Cum dracu', acum câteva luni toată lumea dorea cu înverşunare să retrogradăm şi dintr-o dată i-au apucat remuşcările şi luptă cu disperare să ne readucă în liga întâi? :-\ :ymsick:
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Monstruozităţile presei româneşti

Post by AndreiVajnaII »

Dar e totul foarte clar. Contracandidatele se dau la o parte ca sa promovam noi, dar ca sa nu exista suspiciuni joaca pe bune, dar de fapt declara ca nu vor sa promoveze, dar de fapt stim noi mai bine, iar daca cumva nu mai stiu nici ele, ne ajuta arbitrii dandu-ne penalty, sau de fapt nedându-le adversarilor, decât dacă nu cumva e prea bătător la ochi. Si in plus ne-a si scapat Chivorchean de un adversar puternic, nu ca sa promoveze aia la pas in seria satelor, ci ca sa nu avem noi adversari redutabili. Si de fapt nu Chivorchean, ci toate cluburile din liga. Care dupa cum spuneam la inceput, oricum vor ca noi sa promovam. E evident. Medicamenteeeeee! Am zis.
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Monstruozităţile presei româneşti

Post by ultraviola »

Din pacate monstruozitatile romanesti nu se rezuma la presa :ymsick:
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Monstruozităţile presei româneşti

Post by englezul »

=)) =)) =))
Pai si voi la ce va astepati din partea presei miticesti ?
Kakat pansat ! Nimic nou sub soare, nu ma afecteaza catusi de putin ce scriu sa ce ne doresc miticii si nu vreau sa ma leg astazi si in scris de mamicile lor. Dureros este insa ce se intampla pe plan local unde bastinasii nu sunt in stare sa se puna la o masa si sa aleaga o singura cale, evident sprijiniti si de media (aici am exagerat un pic :D ) locala. Suntem exact ca si dreapta politica romaneasaca. Toti vor sa fie sefi, toti au interese materiale nedeclarate si toti apar la televizor spunand ca de fapt ei se lupta numai ptr tine si binele tarii... =)) , ma lesi ?! :ymsick:
Post Reply