Galerie ACS Poli Timisoara

"In toata lumea, si-n toata tara, nu e niciunde ca la Timisoara!"
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by Pffv »

billy wrote:Vroiam sa intreb daca nu putem face cumva sa refacem atmosfera in Peluza S ca pe vremuri . Poate daca am muta galeria in T2 sau T1 i-am face si pe cei de acolo sa cante . Dar daca nimeni nu vrea , ii ok si asa , o echipa homeless care nu i se arata sa fie incurajata doar de niste asa zisi suporteri care vor sa vada un meci de fotbal live ...
Parca totusi nu este bine sa sari calul . Zic si eu ....
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by englezul »

billy wrote:Vroiam sa intreb daca nu putem face cumva sa refacem atmosfera in Peluza S ca pe vremuri . Poate daca am muta galeria in T2 sau T1 i-am face si pe cei de acolo sa cante . Dar daca nimeni nu vrea , ii ok si asa , o echipa homeless care nu i se arata sa fie incurajata doar de niste asa zisi suporteri care vor sa vada un meci de fotbal live ...
Daca tot esti plin de entuziasm si vrei sa faci atmosfera , ce te impiedica sa te organizezi, presupun ca nu esti singur pe lume. Tu si prietenii tai, alaturi de cei care sunt deja in peluza va puteti manifesta. Daca sunteti seriosi, in timp o sa cresteti atat ca si numar cat si ca valoare.
L-) Putine sperante insa din cate imi dau seama, deci daca nu vrei sa sustii o echipa " homles" ai alternative ptr iures ( sper ca ai si sti sa mergi pe bicicleta ) ! Nu te tine nimeni cu forta aici...
billy
Posts: 341
Joined: Sun Dec 09, 2012 9:58 am
Location: Timisoara

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by billy »

@englezul : Sincer ? Nu stiu de cate ori m-am gandit sa merg alaturi de cei care " merg cu bicicleta " dar am ales sa stau alaturi de cei care joaca in prima liga din Romania sperand sa faca performanta ... Dar daca o sa retrogradeze si echipa sustinita de "biciclesti" o sa promoveze am sa merg acolo pentru ca , cum zici tu , " nu sunt tinut cu forta " .
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by englezul »

billy wrote:@englezul : Sincer ? Nu stiu de cate ori m-am gandit sa merg alaturi de cei care " merg cu bicicleta " dar am ales sa stau alaturi de cei care joaca in prima liga din Romania sperand sa faca performanta ... Dar daca o sa retrogradeze si echipa sustinita de "biciclesti" o sa promoveze am sa merg acolo pentru ca , cum zici tu , " nu sunt tinut cu forta " .
Apropo, eu vin la meciurile de acasa cu bitigla. La cele din deplasare insa nu ma incumet... :)
Deci te apuci de treaba cu organizarea peluzei sau numai bagi batul prin gard ? Sufleteste sunt alaturi de tine/voi !
billy
Posts: 341
Joined: Sun Dec 09, 2012 9:58 am
Location: Timisoara

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by billy »

Sincer ? Si eu sunt alaturi de echipa atat timp cat isi face treaba . Daca vad ca nu se tine cineva de capu ei ( financiar ) ii zic " PA " . Sa organizez peluza ? Cred ca ar trebui cineva mai mare ca mine , cineva care o mai fost alaturi de cineva care organiza o peluza prin cantece etc . La 18 ani ce crezi ca pot sa fac inafara de sa ajut pe un lider de peluza ? Parca au venit 2 lideri de la druckeria sau ceva de genu , in orice caz de la ASU stiu ca erau . Ei creca ar fi mai potriviti ..

:galerie: :galerie: :sup2: :galerie: :sup2: :sup2: :sup2:
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by Pffv »

englezul wrote:Apropo, eu vin la meciurile de acasa cu bitigla. La cele din deplasare insa nu ma incumet... :)
....
Mda , asta nu stiu . Cu telefonul insa sigur :) !

PS Ce zice la .... nu pot a reproduce ca se "da ban" =)) .
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by orangetm »

billy wrote:Sincer ? Si eu sunt alaturi de echipa atat timp cat isi face treaba . Daca vad ca nu se tine cineva de capu ei ( financiar ) ii zic " PA " . Sa organizez peluza ? Cred ca ar trebui cineva mai mare ca mine , cineva care o mai fost alaturi de cineva care organiza o peluza prin cantece etc . La 18 ani ce crezi ca pot sa fac inafara de sa ajut pe un lider de peluza ? Parca au venit 2 lideri de la druckeria sau ceva de genu , in orice caz de la ASU stiu ca erau . Ei creca ar fi mai potriviti ..

:galerie: :galerie: :sup2: :galerie: :sup2: :sup2: :sup2:
Ti s-a mai spus sa il contactezi pe Liliac.
E asa greu?
El a fost si este in Peluza Sud!
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by Pffv »

orangetm wrote:Ti s-a mai spus sa il contactezi pe Liliac.
E asa greu?
El a fost si este in Peluza Sud!
Sugerez ceva mici si bere , altfel no contact [-x !
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by orangetm »

Cuti, bre, ca ametesti copilul de cap!
:D

Deci, PM la Liliaku!
Igen?
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
billy
Posts: 341
Joined: Sun Dec 09, 2012 9:58 am
Location: Timisoara

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by billy »

Ja .
Post Reply