Conducerea clubului

Conducerea clubului, staff tehnic, angajati ai clubului.
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Conducerea clubului

Post by Pffv »

orangetm wrote:Dezvolta!
:D
1937
N.I. Buharin :
- Koba , tovarasii cekisti imi controleaza apartamentul !
I.V. Stalin :
- Nu iti fa griji Nikolai Ivanovici , astia controleaza si la mine . PARTIDUL are incredere in tine ! :mrgreen:

Supradezvoltare :
1938
N.I.Buharin :
- Koba , de ce ai avut nevoie de moartea mea ? :D
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Conducerea clubului

Post by orangetm »

Tu esti secretara tovarasului Inglish?
:))
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Conducerea clubului

Post by Pffv »

orangetm wrote:Tu esti secretara tovarasului Inglish?
:))
Asa crezura toti de ...Koba pana a devenit "bunul unchi(as) Iosif " =)) =)) .
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Conducerea clubului

Post by duranviola »

la fel cum nu am vazut o solutie schimbarea olandezului ( deoarece cel care a venit dupa el nu putea face mai mult decat a facut vdv si nici nu a facut ) tot asa nu vad oportuna acuma o schimbare, sa fie lasat sa invete meserie ( chiar cu riscul de a nu promova ) sa invete ce trebuie invatat despre meseria de antrenor ( sa obtina licenta aia PRO ) si peste inca un an de B , sa promovam cu un lot inchegat.

la ce probleme ne-au pus tarlungeniul, soimii si valcea, mie unuia imi este clar ca nu meritam sa promovam doar de dragul ca ” asa trebuie, Timisoara are nevoie sa fie in Liga I, etc, etc, si alte asemenea zaharele
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Conducerea clubului

Post by AndreiVajnaII »

De-as ajunge sa traiesc momentul cand om invata si noi rabdarea.... :ymdaydream:
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Conducerea clubului

Post by englezul »

orangetm wrote:Dezvolta!
:D
La prima infrangere ca sa nu zic egal, Alexa devine in cel mai fericit caz secund, daca nu devine amintire ! :mrgreen:
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Conducerea clubului

Post by Pffv »

AndreiVajnaII wrote:De-as ajunge sa traiesc momentul cand om invata si noi rabdarea.... :ymdaydream:
:D Stai sa vezi cand treci de etapa aia :) !
User avatar
holstein
Posts: 433
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:09 pm

Re: Conducerea clubului

Post by holstein »

Pffv wrote:
AndreiVajnaII wrote:De-as ajunge sa traiesc momentul cand om invata si noi rabdarea.... :ymdaydream:
:D Stai sa vezi cand treci de etapa aia :) !
@Pffv, corect! :)


...cum de fapt amintea DP 2-6 pe alt topic... dar pe atunci mureau în lupta, dadeau totul iar nimeni nu le reprosa NIMIC!

faza aia cu rabdarea, unii dintre noi am fumat-o cu multi multi ani în urma.


@AndreiVajnaII, chiar m-as bucura ptr. si cu tine daca visul tau ar deveni realitate ;)
Wer glaubt etwas zu sein, hört auf etwas zu werden.
POLI UEBER ALLES !!!
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Conducerea clubului

Post by duranviola »

duranviola wrote:la fel cum nu am vazut o solutie schimbarea olandezului ( deoarece cel care a venit dupa el nu putea face mai mult decat a facut vdv si nici nu a facut ) tot asa nu vad oportuna acuma o schimbare, sa fie lasat sa invete meserie ( chiar cu riscul de a nu promova ) sa invete ce trebuie invatat despre meseria de antrenor ( sa obtina licenta aia PRO ) si peste inca un an de B , sa promovam cu un lot inchegat.

la ce probleme ne-au pus tarlungeniul, soimii si valcea, mie unuia imi este clar ca nu meritam sa promovam doar de dragul ca ” asa trebuie, Timisoara are nevoie sa fie in Liga I, etc, etc, si alte asemenea zaharele
ma vad obligat sa fac o precizare : datorita faptului ca am fost citat pe forumul ” vecin si pretin ” de catre dublul agent deyutzu, precizez ca ultimul paragraf se refera strict la perioada mentionata si anume dupa meciurile cu tarlungeni, soimii si valcea, fiind in fapt o simpla constatare la un moment bine definit in timp ......si nimic altceva

criticile sunt binevenite, obligatorii si ( mai ales ) bine de luat in seama
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Conducerea clubului

Post by englezul »

Fii cu ochii in patru. Este plin de ofiteri acoperiti. =)) =))
Post Reply