Valentin Velcea

Conducerea clubului, staff tehnic, angajati ai clubului.
Locked
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Valentin Velcea

Post by englezul »

Chiar am remarcat ieri, ce bine-i statea freza, incredibil. Daca si-a trecut mana prin par doar de cateva mii de ori, maxim, in rest stateau suvitele... :))
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Valentin Velcea

Post by Pffv »

englezul wrote:Chiar am remarcat ieri, ce bine-i statea freza, incredibil. Daca si-a trecut mana prin par doar de cateva mii de ori, maxim, in rest stateau suvitele... :))
=)) Si pantofii straluceau ca proiectoarele de la nocturna :p
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Valentin Velcea

Post by englezul »

Pffv wrote:
englezul wrote:Chiar am remarcat ieri, ce bine-i statea freza, incredibil. Daca si-a trecut mana prin par doar de cateva mii de ori, maxim, in rest stateau suvitele... :))
Si pantofii straluceau ca proiectoarele de la nocturna :p
Chiar asa , prima data am crezut ca-i un fotoreporter culcat pe pista, care da blituri inspre tribune ! =))
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Valentin Velcea

Post by duranviola »

nu consider ca e vina ta pentru egalul din seara asta, asta e bugetul, acestia sunt jucatorii care se incadreaza in buget....

sa urmeze o victorie cu Gazul si e bine ! :galerie:
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Valentin Velcea

Post by LILIaKu- »

+1 nu are velcea nici o vina la meciul asta
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
Partizan
Posts: 147
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:18 am

Re: Valentin Velcea

Post by Partizan »

LILIaKu- wrote:+1 nu are velcea nici o vina la meciul asta
+1
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Valentin Velcea

Post by englezul »

Felicitari ptr rezultate.
PS
Unde-i bentita ? :-?
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: Valentin Velcea

Post by Amadeus »

N-am vazut meciul sa pot comenta desprre tactica lu Velcea, dar sa joci 25 de minute cu doi oameni in plus si sa iei un gol ce te costa 2 puncte nu-i ceva de pus in CV.
Per total cu el antrenor, am promovat si am inceput bine campionatul. Merita credit pina la finalul acestuia.
Amadeus
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Valentin Velcea

Post by impossible »

Pentru doua promovari consecutive reusite, am mai spus, Vali merita felicitari. Nu poti ca la victorii sa acorzi toate meritele jucatorilor, iar la infrangeri sa dai vina pe antrenor. Eu nu cred ca multi antrenori ar fi reusit aceste promovari.

Inceputul de campionat este, contrar asteptarilor unora, foarte bun. Mie mi-a placut organizarea jocului, faptul ca adversarele n-au avut prea multe situatii de a marca. Golurile primite si ocaziile clujenilor au fost doar din faze fixe. Totusi nu pot trece cu vederea faptul ca nu am stiut sa ne descurcam cu 2 si mai tarziu cu 3 oameni in plus. La 2-1 ne-am retras in aparare ceea ce cred eu ca a fost o greseala.
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Valentin Velcea

Post by AndreiVajnaII »

Dupa cum am mai spus eu nu cred ca Velcea le-a spus sa se retraga sau sa joace cu mingi lungi si suturi la distanta. Uneori, pur si simplu nu pot jucatorii sau sunt depasiti de evenimente... Si asta reiese atat din declaratiile lui, cat si ale jucatorilor.

Ma bucura faptul ca sunt lucizi si stiu care a fost problema si ca prin munca si rabdare pot creste ca echipa si ca joc.
Locked