Valentin Velcea

Conducerea clubului, staff tehnic, angajati ai clubului.
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Valentin Velcea

Post by Pffv »

Ce concluzie , ca deja este pregatit programul pentru minivacanta competitionala . Inteleg ca treaba ramane neschimbata si eu ....acasa .
Pierdere de vreme :( .
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Valentin Velcea

Post by orangetm »

DP 2-6 wrote:Acum îi dă Robu peste bot, pentru declaraţiile din ultima vreme, dar nu mă încălzeşte cu nimic.
Concluzia finală a primarului: "trebuie să luăm o hotărâre, cu calm, la rece"...bla, bla, bla, bla, bla, bla.
Deci cam de Ignat!
$-) :o) $-)
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Valentin Velcea

Post by Pffv »

Vezi ca de Ignat s-ar putea sa fie dupa etapa XX , adica un pic cam tarziu :( !
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Valentin Velcea

Post by orangetm »

Pffv wrote:Vezi ca de Ignat s-ar putea sa fie dupa etapa XX , adica un pic cam tarziu :( !
Indubitabil!
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Valentin Velcea

Post by englezul »

Sa revin cu un mic amanunt : 1750 de euroi pe saptamana, nu pot sa cred ! :bashhead:
C&C
Posts: 36
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:34 pm

Re: Valentin Velcea

Post by C&C »

Pregateste meciurile ,Velcea, "ca-cum" am fi in liga 2 si tre sa promovam ,ca dracia-dracului ,atunci jucam mai bine ca acum,iar 3 sferturi din liga 1 sunt echipe de Liga 2 si a 3-a.
Nu stiu daca ai tras concluzia ca antrenezi de Liga 2 sau a 3-a, cred ca nu te simti jignit,oricum ,tu esti constient de cum joaca echipa?Vrei sa te pui bine cu toti dar munca ta se vede prin jocul echipei care este zero.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Valentin Velcea

Post by englezul »

Se pare ca azi olandezul va devenii amintire ! :D
Sa vedem cu cine ne pricopsim in locul lui, poate sarim din lac in put ! :(
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Valentin Velcea

Post by Pffv »

Cu asa conducere unde am putea sari :evil: ! Incercam macar sa scapam asa unul cate unul #:-s !
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Valentin Velcea

Post by Ivanhoe »

Lasand la o parte nemultumirile noastre prezente, iti multumim pentru cele doua promovari si pentru startul frumos de campionat cu victoria impotriva lui Dinamo. Din pacate insa echipa a ajuns intr-un blocaj si in acest moment un soc la echipa este necesar. Asta este soarta tuturor in fotbal sa stea cat rezultatele confirma. Mult succes in continuare!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Valentin Velcea

Post by DP 2-6 »

Ivanhoe wrote:Lasand la o parte nemultumirile noastre prezente, iti multumim pentru cele doua promovari si pentru startul frumos de campionat cu victoria impotriva lui Dinamo. Din pacate insa echipa a ajuns intr-un blocaj si in acest moment un soc la echipa este necesar. Asta este soarta tuturor in fotbal sa stea cat rezultatele confirma. Mult succes in continuare!
+1, cu un amendament, sper că nu va participa la antrenamente şi nu va lua loc pe banca tehnică în timpul meciurilor! ;)
Locked