Varstele si domiciliile utilizatorilor forumului

"In toata lumea, si-n toata tara, nu e niciunde ca la Timisoara!"
User avatar
bvgtm
Posts: 414
Joined: Sun Dec 02, 2012 5:41 pm
Location: Timişoara
Contact:

Re: Varstele si domiciliile utilizatorilor forumului

Post by bvgtm »

cezar22f wrote:22 de ani, Botosani (nu sunt din TM si nu am calcat niciodata in acest oras, tin cu poli de mic, de cand se chema poli aek. am fost profund impresionat de atitudinea suporterilor si a jucatorilor la meciul cu steaua 1-8 pe dan paltinisanu) stiu ca poli are urmatorul meci acasa cu fc botosani, dar nu am gasit nici un mijloc de a ajunge pe stadion fara " sa umblu cu paru intre ochi" ca sa zic asa. sper ca urmatorul meci a lui poli in moldova sa nul ratez. poate o sa ma intrebati de ce am stat atat la cutie si nu ati auzit nimic de mine pana acum. am decis sa ma implic mai mult acum in comunitatea suporterilor datorita faptului ca sa ajuns la un punct critic, si anume: un singur oras- timisoara, o singura regiune- banat, un singur nume- poli, o singura inima- alb-violeta, DAR DOUA ECHIPE CE IMPART ORASUL SI SUPORTERII AMBELE REVENDICAND ADEVARATA IDENTITATE A CLUBULUI- ASTA MI SE PARE INACCEPTABIL! speram ca situatia sa se remedieze o data cu promovarea in prima liga, dar vad ca nu s-a intamplat. clubul a avut parte de multe nume de-a lungul timpului(in perioada recenta, de dupa `89): poli aek, poli stiinta 1921 sau fc timisoara, si a avut conducatori mai rai decat conisiliul judetean si local, nu intodeauna au avut voie sa foloseasca culorile alb-violet. nu as vrea sa am parte de aceeasi primire ca linx din bucuresti , sper sa fiti mai blanzi cu mine, de aceea am detaliat toata aceasta poveste, daca mi se va permite atentie voi crea un subiect separat. iertati-mi va rog si greselile gramaticale. SPER CA INTR-O BUNA ZI SA O REGASIM CU TOTII PE POLI IN INIMELE NOASTRE!
Bine ai venit :ymhug:
In fotbal,totul este complicat de prezenţa echipei adverse.
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Varstele si domiciliile utilizatorilor forumului

Post by Ivanhoe »

Bine ai venit! :valuri: :valuri: :valuri:

Ca sa vedem ca Poli are fani si in alte parti din tara, ca peste hotare stim oricum ca are :) .
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
cezar22f
Posts: 2
Joined: Sat Aug 10, 2013 11:37 am
Location: Botoşani
Contact:

Re: Varstele si domiciliile utilizatorilor forumului

Post by cezar22f »

va multumesc pentru primirea calduroasa. sper ca tot mai multi romani din toate colturile sa vada viata in alb-violet avand ca model atitudinea noastra, in contextul actual jalnic al fotbalului de pe la noi.
danezu
Posts: 10
Joined: Sun Sep 29, 2013 12:00 am

Re: Varstele si domiciliile utilizatorilor forumului

Post by danezu »

15 any . Sonderburg denmark. am plecat aici an anul 2007. va multiumes pentru cuvinte. poliiiiiiii pentru viate!!!!!!!!! :steag2: :steag1: :steag2: :biker: :mansour: :galerie: :heartbeat: :valuri: :bravo: :fotbalist: :sup2:
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Varstele si domiciliile utilizatorilor forumului

Post by DP 2-6 »

Polişti din depărtare, bine aţi venit pe forum! :ymhug:
User avatar
holstein
Posts: 433
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:09 pm

Re: Varstele si domiciliile utilizatorilor forumului

Post by holstein »

@danezu

Velkommen :steag2:
Wer glaubt etwas zu sein, hört auf etwas zu werden.
POLI UEBER ALLES !!!
anfield
Posts: 33
Joined: Wed Nov 07, 2012 11:11 pm

Re: Varstele si domiciliile utilizatorilor forumului

Post by anfield »

Anfield- 46 ani, Timisoara
Post Reply