Nicu Cristian Boldea

Actualii jucatori ai echipei noastre
zuko
Posts: 49
Joined: Mon Nov 05, 2012 8:02 pm

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by zuko »

degeaba te zbati daca te zbati aiurea, nu are nici viteza nici forta necesara pentru a face fata la un meci de un nivel cat de cat mai ridicat,am sa revad meciul sa caut putinele lui realizari, in afara de 2-3 pase reusite catre portar sau fundasi nu am remarcat nimic "pozitiv ", a pierdut mingea in faze importante de constructie,incetineste jocul , doar pentru ca alearga cat de cat si reuseste sa isi mentina o pozitie acceptabila pe teren + 1-2 pase reusite eu sincer nu l-as tine in teren.
User avatar
timisoara1990
Posts: 76
Joined: Tue Jul 02, 2013 7:38 pm

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by timisoara1990 »

hai sa nu fim prea blanzi. daca vrei sa inlocuiesti pe cineva sa intaresti echipa , el este unul din cei care trebuie sariti din schema. care altii sunt mai slabi din primul 11?
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by AndreiVajnaII »

Din pacate astazi a avut cea mai slaba prestatie a oricarui jucator din aceste 3 etape. A luat numai decizii proaste si a si gresit multe mingi care ne-au pus in mare pericol, printre care si faza golului oaspetilor.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by englezul »

AndreiVajnaII wrote:Din pacate astazi a avut cea mai slaba prestatie a oricarui jucator din aceste 3 etape. A luat numai decizii proaste si a si gresit multe mingi care ne-au pus in mare pericol, printre care si faza golului oaspetilor.
+1
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by swedishbitter »

Deznodamand previzibil de hat.. luni de zile.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
C&C
Posts: 36
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:34 pm

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by C&C »

zicea la conferinta Velcea ca Poli alearga din minutul unu pana in minult 96,bravo,mi-a placut.Nimic nu poti face fara munca.
Da,Boldea a gresit suficiente mingi ,fie pentru ca a fost mai putin fasnetz,fie ca nu a avut solutie de moment ,fie ca la un moment dat era exasperat de propriile greseli...etc,insa tot la fel l-am vazut in suficiente faze in care nu lenevea si se baga chiar daca avea sanse slabe de a juca bine mingea.Prefer unul muncitor decat un lenes,mai ales la mijlocul terenului,si apoi experienta vine din greseli.Sunt ferm convins ca mai bine ca antrenorul nu il stie nici un suporter cum joaca fotbal Boldea.
PS.totusi sa te balbai de doua ori in fata porti (sa dai cu stangul in dreptul),faze similare ,atat cu dinamo cat si cu Mediasul ,este mare mare emotie in fata ...golului?
Bafta ,numai tu poti sa te corectezi.
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by marci75 »

Este intr-o pasa proasta de citeva luni,un gol sper sa-l descatuseza,sa ne reamintim de Gigel Bucur,a trecut si el prin asa ceva la Poli...
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by duranviola »

datorita tie am luat 3 puncte

:ymapplause:
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
zuko
Posts: 49
Joined: Mon Nov 05, 2012 8:02 pm

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by zuko »

un meci ceva mai bun,se pare ca trebuie criticat des pentru a gasi poarta.
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by Ivanhoe »

Felicitari pentru gol!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
Post Reply