Etapa IX: Steaua - POLI Timișoara, sâ 28.09, h 20.45

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic:

Poll ended at Sat Sep 28, 2013 6:45 pm

1
8
29%
X
7
25%
2
13
46%
 
Total votes: 28
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Etapa IX: Steaua - POLI Timișoara, sâ 28.09, h 20.45

Post by marci75 »

N-am vrut sa scriu nimic aseara,eram prea nervos,ce joc de cacat.................
Nu ma deranjeaza rezultatul,ma asteptam,dar cum sa stai cap....un meci intreg.Ce tactica e asta.
Ride o tara intreaga de noi,am trecut de 3 ori mijlocul terenului,nici un sut pe poarta.Niste lesinati.
Iei 3-0 si nu joci fotbal,prefer sa fi luat 5 dar sa vad atacuri,daruire pe teren.
Un cosmar,cu Petre,Nohai,Furtado,Trandu nu jucam nimic.
RUSINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Etapa IX: Steaua - POLI Timișoara, sâ 28.09, h 20.45

Post by marci75 »

N-am vrut sa scriu nimic aseara,eram prea nervos,ce joc de cacat.................
Nu ma deranjeaza rezultatul,ma asteptam,dar cum sa stai cap....un meci intreg.Ce tactica e asta.
Ride o tara intreaga de noi,am trecut de 3 ori mijlocul terenului,nici un sut pe poarta.Niste lesinati.
Iei 3-0 si nu joci fotbal,prefer sa fi luat 5 dar sa vad atacuri,daruire pe teren.
Un cosmar,cu Petre,Nohai,Furtado,Trandu nu jucam nimic.
RUSINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
User avatar
vasi
Posts: 8
Joined: Sat Jan 05, 2013 12:35 am

Re: Etapa IX: Steaua - POLI Timișoara, sâ 28.09, h 20.45

Post by vasi »

In ziua de azi pana si de SIDA scapi.
Da de Velcea nu... hellooooooo cercetatorii britanici... un medicament nu faceti.
ByTimisoreanul
Posts: 44
Joined: Thu Jul 11, 2013 1:29 pm
Location: Gataia

Re: Etapa IX: Steaua - POLI Timișoara, sâ 28.09, h 20.45

Post by ByTimisoreanul »

Velceaaaaaaa dute si lasane....da o sansa si altui antrenor sa arate ce poate...nu te fa stapan pe Timisoara...ca nu e a lu mata....jeguleeeeeeee X( X(
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Etapa IX: Steaua - POLI Timișoara, sâ 28.09, h 20.45

Post by Pffv »

vasi wrote:In ziua de azi pana si de SIDA scapi.
Da de Velcea nu... hellooooooo cercetatorii britanici... un medicament nu faceti.
Cu riscul de a te dezamagi sunt ! Exista un placebo , sa treci cu arme si bagaje in tabara echipei suporterilor adevarati (dar in graba , ca daca reuseste cu postas , fara postas ,cu ... retrageri sau pe teren (!?) o sa apara si "patronul" , brusc, spontan si dintrodata) . Poti , la fel de bine , sa renunti la a mai pune suflet sau interes in ACS Poli . Daca nu poti utiliza niciunul dintre aceste remedii .....uite incerc astazi sa "compun" un text cu tema "Ce-i de facut" . Daca ai putintica rabdare poate ne "coalizam" in jurul vreunei idei bune . Sau mergem vineri sa ne luam portia de batjocura .
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Etapa IX: Steaua - POLI Timișoara, sâ 28.09, h 20.45

Post by orangetm »

Un comentariu foarte bun:
"joc dupa chipul si asemanarea antrenorului. defensiv, defensiv, defensiv nici o ocazie tot jocul, inchidem culoarele si cu ele inchise luam 3-0."

:curat2:
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
holstein
Posts: 433
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:09 pm

Re: Etapa IX: Steaua - POLI Timișoara, sâ 28.09, h 20.45

Post by holstein »

marci75 wrote:N-am vrut sa scriu nimic aseara,eram prea nervos
eu nici macar acuma nu vreu, desi asa în mare mi-am revenit.




ABBA, ori :curat1: :curat2:
Wer glaubt etwas zu sein, hört auf etwas zu werden.
POLI UEBER ALLES !!!
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Etapa IX: Steaua - POLI Timișoara, sâ 28.09, h 20.45

Post by Pffv »

Ce stiti voi , se vor lua "masuri" din cate am auzit la radio Timisoara acum 1 minut . Ca ridicolul sa fie complet s-a pomenit de iesirea in ....Europa prin intermediul Cupei Romaniei :bashhead2: . Si cica fumatul e daunator sanatatii :D .

le Finantatorul principal reprezentat de dl.Robu vorbeste de rezultate :dizzy: , noi vorbim de joc . S-a propus "varianta" ....sa ne vedem de treaba noastra . QED !
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Etapa IX: Steaua - POLI Timișoara, sâ 28.09, h 20.45

Post by DP 2-6 »

Am făcut şi eu un rezumat al discuţiei la topicul "Autorităţi locale", dar primarul a criticat atât rezultatele cât şi jocul, însă nu vrea să "rupă pisica în două" şi recurge pe mai departe la cârpeli. X(
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Etapa IX: Steaua - POLI Timișoara, sâ 28.09, h 20.45

Post by orangetm »

Pffv wrote:Ce stiti voi , se vor lua "masuri" din cate am auzit la radio Timisoara acum 1 minut . Ca ridicolul sa fie complet s-a pomenit de iesirea in ....Europa prin intermediul Cupei Romaniei :bashhead2: . Si cica fumatul e daunator sanatatii :D .

le Finantatorul principal reprezentat de dl.Robu vorbeste de rezultate :dizzy: , noi vorbim de joc . S-a propus "varianta" ....sa ne vedem de treaba noastra . QED !
Adica?
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
Post Reply