Chiajna - Poli 10 Mai de la 17:30

Comentarii pe meciurile disputate de Poli
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Chiajna - Poli 10 Mai de la 17:30

Post by banatean_violet »

Da, aia de la chiajna au luptat, prosti dar si-au dat silinta, ai nostri au mai bifat o excursie in ilfov. La modul in care sunt tratate meciurile decisive nici la baraj nu va fi prea bine ... daca ajungem acolo.
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Chiajna - Poli 10 Mai de la 17:30

Post by marci75 »

Ne bat toate comunele din jurul Bucureștiului.
Astia nu-s conștienți ca la retrogradare nu mai văd un ban.
L-Au făcut fericit și pe Naum,care jubilează.
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Chiajna - Poli 10 Mai de la 17:30

Post by banatean_violet »

Probabil ca nu le pasa de banii aia putini pe care nu-i mai primesc, altfel nu se explica miserupismul etalat de majoritatea jucatorilor. Au fost meciuri in care au demonstrat ca nu sunt chiar asa de prosti cum au aratat azi.
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Chiajna - Poli 10 Mai de la 17:30

Post by Pffv »

banatean_violet wrote:Probabil ca nu le pasa de banii aia putini pe care nu-i mai primesc, altfel nu se explica miserupismul etalat de majoritatea jucatorilor. Au fost meciuri in care au demonstrat ca nu sunt chiar asa de prosti cum au aratat azi.
Ciudat , nu-i asa ? :evil:
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Chiajna - Poli 10 Mai de la 17:30

Post by banatean_violet »

Chiar sunt curios cati dintre ei vor juca la anul la sat in ilfov, eventual sub comanda prietenului dan.
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: Chiajna - Poli 10 Mai de la 17:30

Post by swedishbitter »

Optimist general nejustificat inaintea acestui final de campanie si in special al acestui joc. Scor previzibil, corect fata de evolutiile celor doua echipeim ultimele meciuri. Barajul nu inseamna prea mult. Statistic vorbind in meciurile de baraj, succesul il au cei pe val, din diviziile inferioare.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Chiajna - Poli 10 Mai de la 17:30

Post by banatean_violet »

Am mai jucat un baraj cu buzau care erau atunci pe val, am luat si o gramada de goluri acasa, dar pana la urma a fost bine.
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Chiajna - Poli 10 Mai de la 17:30

Post by banatean_violet »

Vad ca in sfarsit se pune problema serios sa jucam in cupe cu juniorii. Ca sa nu inventeze miticii peste noapte un regulament cu depunctari in campionat doar pentru noi, as baga si cativa seniori, sa fie acolo la numar, Pedro, Popovici, Neagu, eventual Seroni si Bocsan fundasi centrali.
timisoreanul
Posts: 282
Joined: Tue Oct 16, 2012 7:36 pm

Re: Chiajna - Poli 10 Mai de la 17:30

Post by timisoreanul »

Mereu când ne batem cu Chiajna la retrogradare, satenii raman si noi picam. Asta e, nu mai suntem la mana noastra. E adevarat ca noi avem 3 meciuri acasa si unul in deplasare, iar ei invers, deci nu e totul pierdut, dar trebuie sa reîncepem sa castigam. Bilant retur play-out: 0 victorii, 1 egal, 2 infrangeri.
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Chiajna - Poli 10 Mai de la 17:30

Post by orangetm »

Mie îmi pute iarăși a autosabotaj... Pentru că Timișoara. Fruncea lată a României. Și semafoarele îs pe galben intermitent la Cardinale. Pentru că Popa Șapcă... Pentru că dobitoci... :(

Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
Post Reply