Stiri despre Poli Timisoara 2014-2015

Totul despre ACS Poli Timisoara
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2014-2015

Post by orangetm »

englezul wrote::D
După dâmburi suntem noi...
(ritmuri hip-hop)
:twisted:

:steag2: :steag2: :steag2:
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
six
Posts: 74
Joined: Thu Oct 04, 2012 12:01 pm

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2014-2015

Post by six »

YYYYYYYEEEEEEESSSSSSSSSSSS :polipoli:

:galerie: :sup2: :mansour:
dylan
Posts: 167
Joined: Sun Oct 07, 2012 7:26 am

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2014-2015

Post by dylan »

Veste deosebita.Cred ca va fii altceva in alb violet, mai aproape de sufletul nostru.Ce mai sper e ca Daniel Stanciu sa se ocupe un pic si de marketingul clubului.
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2014-2015

Post by marci75 »

Ma duc acasa sa scot tricourile violete de la naftalina.
In sfarsit se revine la normalitate.
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2014-2015

Post by impossible »

Asta este cea mai buna veste din ultimii ani. Cred ca mai importanta decat promovarea. :steag2: :galerie: :sup2:

Sper sa se puna in vanzare tricouri de joc si pentru suporteri. Tin minte ca in "era Iancu" mi-am cumparat un tricou personalizat cu ajutorul lui Daniel Stanciu. Mi s-a spus la club ca nu se poate face. Norocul meu (si al clubului, pentru ca tricoul nu era ieftin) a fost ca s-a nimerit Daniel pe acolo. Si ... s-a rezolvat.
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2014-2015

Post by AndreiVajnaII »

Un nou început
User avatar
Sdou
Posts: 909
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:50 pm

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2014-2015

Post by Sdou »

Sa fie primit :steag1: :steag2: :steag1:
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
User avatar
Sdou
Posts: 909
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:50 pm

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2014-2015

Post by Sdou »

E oficial: Poli joaca in alb-violet in Liga I!
Publicat la: 28 Mai 2015 | în Poli Timisoara, Ultima ora | de Vlad Stoian
Chiar de ziua de naștere a primarului Nicolae Robu, la sediul clubului ACS Poli a venit o scrisoare din partea administratorului judiciar al SC FC Politehnica Timișoara (societatea lui Marian Iancu). Clubul a fost anunțat că, în sezonul 2015-2016 al Ligii I, va putea să joace în tradiționalele culori alb-violet.



De altfel, la o petrecere restrânsă dată de ziua lui, primarul Nicolae Robu a citit în aplauzele auditoriului această scrisoare. Cu toate că ACS Poli este proprietar pe palmares și culorile alb-violet, asupra lor avea drept de folosință societatea lui Marian Iancu intrată în insolvență. Mult timp, administratorul judiciar a crezut că va putea scoate bani contra lor, cu toate că nu intrau în patrimoniul societății. Acum se pare că și-a dat seama că nu va primi niciun ban, astfel că le-a redat adevăratului proprietar, ACS Poli. Foarte probabil, acest răspuns era așteptat de ceva timp, surse din interiorul clubului dezvăluindu-ne că deja au fost comandate echipamente de joc și treninguri Joma, la fel ca ale echipei italiene Fiorentina.


:sup2:
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2014-2015

Post by orangetm »

Sdou wrote:E oficial: Poli joaca in alb-violet in Liga I!
Publicat la: 28 Mai 2015 | în Poli Timisoara, Ultima ora | de Vlad Stoian
Chiar de ziua de naștere a primarului Nicolae Robu, la sediul clubului ACS Poli a venit o scrisoare din partea administratorului judiciar al SC FC Politehnica Timișoara (societatea lui Marian Iancu). Clubul a fost anunțat că, în sezonul 2015-2016 al Ligii I, va putea să joace în tradiționalele culori alb-violet.



De altfel, la o petrecere restrânsă dată de ziua lui, primarul Nicolae Robu a citit în aplauzele auditoriului această scrisoare. Cu toate că ACS Poli este proprietar pe palmares și culorile alb-violet, asupra lor avea drept de folosință societatea lui Marian Iancu intrată în insolvență. Mult timp, administratorul judiciar a crezut că va putea scoate bani contra lor, cu toate că nu intrau în patrimoniul societății. Acum se pare că și-a dat seama că nu va primi niciun ban, astfel că le-a redat adevăratului proprietar, ACS Poli. Foarte probabil, acest răspuns era așteptat de ceva timp, surse din interiorul clubului dezvăluindu-ne că deja au fost comandate echipamente de joc și treninguri Joma, la fel ca ale echipei italiene Fiorentina.


:sup2:
Good mornin', Canada!
:)
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2014-2015

Post by ultraviola »

Numai vesti bune in ultimul timp, aceasta referitoare la culori fiind chiar excelenta! Abia astept sa vad din nou violet pe Dan Paltinisanu.
Urmeaza campania de transferuri - sper sa continue seria vestilor bune :)
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
Locked