Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Totul despre ACS Poli Timisoara
Locked
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by banatean_violet »

Si ce trebuie facut practic la stadion?
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by LILIaKu- »

Trebuie mutate cabinele de filmare la tribuna 1. Si nu e foarte usor, din cauza ca avem acoperisul ala de tip "piata de zarzavat" care are stalpi ce obtureaza filmarea
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by marci75 »

LILIaKu- wrote:Trebuie mutate cabinele de filmare la tribuna 1. Si nu e foarte usor, din cauza ca avem acoperisul ala de tip "piata de zarzavat" care are stalpi ce obtureaza filmarea


Pai si de ani de zile de cand se filmeaza de la tr2 ,abia acum s-au sesizat...
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by banatean_violet »

Pe vremuri se filma de la tribuna 1, dar atunci parca nu erau stalpii aia.
Despre mutarea asta se stia ca este necesara atunci cand s-a aprobat dosarul de licentiere?
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by englezul »

marci75 wrote:
englezul wrote:
banatean_violet wrote:Aici e mana lui Naum. De cand autorizeaza televiziunile desfasurarea unui meci pe un anumit stadion? Nu era in atributia frf lpf sa verifice stadioanele la inceputul sezonului si sa hotarasca daca se pot sau nu desfasura meciuri pe acel stadion? Ce s-a schimbat intre timp?
Nu are idiotul ala nici o treaba. Jucam de mult timp cu derogare. La meciul cu Sepsi pe care l-am vazut la tv fiind plecat din localitate imaginile dinspre Novatim erau naspa rau. Cand nu se joaca in nocturna si este soare sunt probleme. Cu soarele in fata nu se poate filma, deci problema nu este scornita sa ne sicaneze ci este foarte reala! Asta nu-i treaba clubului ci a kkatilor rosii de la CJ. Insa ei spun ceva de genul: ptr noi este ok asa, daca nu va convine mutati-le voi pe banii vostrii !


Pai si pana acum ,cum au filmat???
Din cate stiu....Dan Paltinisanu are peste 60 de ani si s-au jucat meciuri la toate orele posibile.
Pe vremuri se filma de la oficiala ! Cand am jucat in preliminariile Ch. L a fost cerinta UEFA sa se filmeze invers, catre oficiala . Are rost sa mai amintesc ca Ch. L. se joaca intotdeauna la 21.45 si nu conteaza unde apune soarele? In L1 jucam cu derogare de multi ani si proprietarul stadionului nu face nimic. Sa nu ne victimizam ampulea si atunci cand nu trebuie. Am primit licenta cu derogare ptr cateva etape doar ptr ca cei din club au stat in pozitia ghiocel la audit si doar provizoriu cu promisiunea ca face CJ lucrarile. Aia cred ca-i luam de prosti si toata intelegerea lor are totusi o limita ! Supararea trebuie revarsata catre Doros de la CJ si nu catre club sau Digi !
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by marci75 »

Parca ieri trebuia sa se ia o decizie în cazul Mailat.Știe cineva rezultatul????
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by AndreiVajnaII »

S-a amanat pe 27.
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by AndreiVajnaII »

Pai pentru ce naiba platim chirie? E clar de datoria proprietarului sa faca lucrarile. Daca eu stau in chirie undeva si ceva e stricat, nu ma pun sa repar din banii mei. Nici nu mai spun ca CJT e membru in conducerea clubului si ca din moment ce nu a dat nici un ban, poa sa faca lucrarea asta de doi lei la propriul stadion. Din partea mea sa si jucam la Cluj si sa si iasa jucatorii cu triocuri pe care sa scrie "clubul nimanui".
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by marci75 »

AndreiVajnaII wrote:Pai pentru ce naiba platim chirie? E clar de datoria proprietarului sa faca lucrarile. Daca eu stau in chirie undeva si ceva e stricat, nu ma pun sa repar din banii mei. Nici nu mai spun ca CJT e membru in conducerea clubului si ca din moment ce nu a dat nici un ban, poa sa faca lucrarea asta de doi lei la propriul stadion. Din partea mea sa si jucam la Cluj si sa si iasa jucatorii cu triocuri pe care sa scrie "clubul nimanui".

De la Dobra ne putem aștepta la orice.
De consemnat ca se muta și biciclistii pe DP și se transmit meciurile pe la 2-3 ,oare la ei cum o sa fie filmarea???????
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by impossible »

Cei care au cont de facebook ii pot adresa intrebari lui Dobra pe https://www.facebook.com/pressalert. Va fi intr-o emisiune live de la ora 20.
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
Locked