Stiri despre Poli Timisoara 2015-2016

Totul despre ACS Poli Timisoara

Pe ce lor va termina Poli in noul sezon de liga I

1
6
17%
2
1
3%
3
4
11%
4
3
8%
5
1
3%
6
0
No votes
7
5
14%
8
3
8%
9
3
8%
10
1
3%
11
1
3%
12
2
6%
13
2
6%
14
4
11%
 
Total votes: 36
User avatar
Sdou
Posts: 909
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:50 pm

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2015-2016

Post by Sdou »

orangetm wrote:Dupa ce o lasam sa isi puna zilnic aici articolele si link-urile spre ele, ne mai face si prosti.
Astept opinii despre ce sa facem cu un asemenea forumist.
Azi nu vreau sa ma enervez. :D
Propun "eject"
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2015-2016

Post by orangetm »

Deocamdata sa consideram ca @Anda Deliu are "avertisment", aka žuti karton!
Image
Pentru limbaj neadecvat pe un forum public.
Daca nu stie a dialoga civilizat pe aici, unde nu e pagina ei personala de facebook, va urma banare provizorie sau definitiva, dupa situatie!
Aka crveni karton!
:cartonas:
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Sergio
Posts: 131
Joined: Wed Oct 24, 2012 1:13 pm
Location: G-rock

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2015-2016

Post by Sergio »

Noroc cu Sorin ca e in toane bune ;;) nu e prima data cand aceasta gingasa faptura foloseste cuvinte de genul. Frumoasa e presa cand e machiata :o)
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2015-2016

Post by AndreiVajnaII »

Din partea mea poate sa folosească ce cuvinte vrea atâta timp cat nu jignește forumisti.

Legat de articol, problema mi se pare si mie destul de aiurea, dar din ce a scris sunt mai nelămurit ca până acuma...

Sent from my XT1032 using Tapatalk
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2015-2016

Post by marci75 »

Anda Deliu wrote:Imi este sincer mila de proastia voastra, folosita de cei care conduc echipa asta sa va manipuleze. Degeaba scrie presa articole, ca ochii vostri nu se deschid. Voua vi se pare normal ca juniorii sa plece pe capete din cauza ca li se ofera contracte de 300 de lei? Visati ca o sa vina ASA Targu-Mures aici, sincer rad cu lacrimi cand vad ce vise aveti. Chestiile astea nu se vor realiza, din clubul asta a fost dat afara un mare fost jucator, caruia i s-a ascuns foaia interdictiei de transferuri. Sigur ca pentru un om manipulat o interdictie de genul nu inseamna nimic, nu conteaza ca clubul a luat amenda de 6000 de lei din banii orasului. Nu conteaza ca asta inseamna ca ti-ai limitat singur sansele sa mai gasesti un Pedro Henrique si nu doar acum, ci inca doi ani si jumatate. Nu conteaza ca extracomunitar poate fi si un sarb fara cetatenie din vreun alt stat UE. Voi visati Zicu si Cernat si Robu va prosteste in continuare.
PS Ieri a fost sedinta la club, nu s-a decis nimic, oamenii doar s-au certat. Interdictia asta, cazul Dragomir, toate sunt parti dintr-un puzzle prin care politicul batjocoreste echipe facuta din banii vostri. Dar voi nu va dati seama, faceti numai misto de titluri. Recenezi placuta la hainele cele noi ale imparatului, ce sa zic. O sa vina 11 iulie si veti fi foarte dezamagiti.

Ti-ai ars vreo oala,facand ciorba sau de unde atatia nervi????
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2015-2016

Post by Ivanhoe »

Am avertizat-o pe Anda sa nu mai faca forumistii prosti. Isi poate gasi alte formulari mai putin ofensatoare, gen "naivitate" etc. Altfel daca continua cu abaterile va fi banata. Nu toti gandim la fel, asta nu inseamna ca suntem prosti.
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2015-2016

Post by LILIaKu- »

Draga @Anda Deliu,

Astazi se joaca finala Champions League. Se lupta doua echipe de traditie: Barcelona si Juventus. Poate ai auzit de ele. Barcelona are interdictie la transferuri timp de 2 ani. Mi-e mila de ei ca nu pot sa gaseasca inca un Pedro Henrique. Toata conducerea lor este anchetata penal. Ceilalti, Juventus, sunt aia cu Calciopoli. Aia ce cumparau arbitrii, campionate si asa mai departe.

Te rog nu ma obliga sa povestesc despre colegi de liga 1 de anul viitor cum ar fi fcsb (fara palmares si cu un patron puscarias), dinamo, petrolul si mai stiu eu care de sunt in insolventa, altii care au jucatori neplatiti de luni de zile si asa mai departe. Cat am fi noi de "prosti", noi vom tine cu echipa asta indiferent de cine e in conducere sau pe teren. Indiferent ca e universitatea, primaria, Zambon, Dobos, Iancu sau Robu si Bojin. Indiferent ca joaca Zicu, Cernat, Pedro Henrique sau, de ce nu, Artean, Motreanu, Mezin sau altii ca ei (asta daca stii cine sunt astia). Si nu, noi nu avem nimic de spus in cum se conduce acest club. Cei care se cred mai mult decat suporteri si "iau atitudine" (adica vopsesc zidurile orasului) sunt in alta parte.

Cat despre Tim, tot respectul pentru el, dar cand aveai nevoie mai mare de el disparea prin portugalia. Si cand trebuia sa ne apere ca eram furati ca in codru acum 2 ani in liga 1 spunea ca nu comenteaza. Cel putin dupa parerea mea de prost manipulat, Daniel Stanciu se potiveste mai bine decat Tim pe postul pe care il ocupa. Nu e nici pe departe la fel de polist ca Tim, dar e mai bun pentru fisa postului.

Dupa cum vezi draga domnisoara, desi nu sunt de acord cu nimic din ce ai scris acolo, eu nu te fac nici proasta nici manipulata. Ci port o conversatie civilizata. Sper sa poti face si tu acelasi lucru de acum inainte, chiar daca din cand in cand nu esti de acord cu parerile oamenilor de aici.
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2015-2016

Post by DP 2-6 »

Nu voi răspunde cu aceaşi monedă, pentru că iertarea face mai mult decât o pedeapsă. Dacă aveţi pe cine ierta, iertaţi, dacă nu...ignoraţi, nu merită să te încarci cu energii negative pentru nimic! (%)
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2015-2016

Post by englezul »

"Giornalista terorista" - numai ptr cunoscatori!
Ban definitiv, din prima. Ce o tot labariti atat. Ba intra si ne dau carne "fratii" mai nou ne lumineaza si ziaristii. Ce plm este aici, zidul plangerii? Nu avem nevoie de invatamintele voastre, ce nu-i clar? Sau simtiti nevoia sa va bage cineva in seama si ne-ati gasit taman pe noi ptr ca suntem rabdatori.
PS
Domnisoara Anda, un mesaj scurt: bip, bip, bip, bip. :antisteaua:
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Stiri despre Poli Timisoara 2015-2016

Post by orangetm »

englezul wrote:"Giornalista terorista" - numai ptr cunoscatori!
Ban definitiv, din prima. Ce o tot labariti atat. Ba intra si ne dau carne "fratii" mai nou ne lumineaza si ziaristii. Ce plm este aici, zidul plangerii? Nu avem nevoie de invatamintele voastre, ce nu-i clar? Sau simtiti nevoia sa va bage cineva in seama si ne-ati gasit taman pe noi ptr ca suntem rabdatori.
PS
Domnisoara Anda, un mesaj scurt: bip, bip, bip, bip. :antisteaua:
=)) =)) =))

:ymhug:

PS: :antisteaua:
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
Locked