Levente Balint

Conducerea clubului, staff tehnic, angajati ai clubului.
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Levente Balint

Post by Ivanhoe »

Discutii cu si despre Levente Balint. Aici se pot posta printre altele comunicatele oficiale ale clubului de catre Levi.
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Levente Balint

Post by Pffv »

Levi am incercat fara succes sa achizitionez astazi joi orele 14:00-14:30 bilete pentru meciul de maine , la stadion . Ori nu era nimeni in vreuna din "casute" , ori era pur si simplu incuiat la magazinul de langa vestiare . Care-i "spilul"?
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Levente Balint

Post by Ivanhoe »

Pffv wrote:Levi am incercat fara succes sa achizitionez astazi joi orele 14:00-14:30 bilete pentru meciul de maine , la stadion . Ori nu era nimeni in vreuna din "casute" , ori era pur si simplu incuiat la magazinul de langa vestiare . Care-i "spilul"?
Am vorbit cu Levi, momentan nu poate intra pe net, mi-a zis ca trebuia sa intri in curtea interioara, acolo unde se fac policardurile.
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
holstein
Posts: 433
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:09 pm

Re: Levente Balint

Post by holstein »

@ Pffv, pai tu nu ai stiut: este cel mai normal lucru pe lumea asta!!! daca nu gasesti in fata la Bega, mergi la Mall, daca nici acolo dai o fuga la stadion. Acolo ajuns, dai o tura de stadion, dar cu ochii deschisi, nu sti nici odata unde se piteste omul cu tadula. Nu lai gasit, intri înauntru si încerci fiecare usa, una tot se va deschide. ABER VORSICHT!!! întrebi cât se poate de politicos de unde îti poti cumpara bilet pentru meci. Daca nici acolo nu te poate ajuta nimeni le spui ca nu este nici o problema, vei reveni mâine...

"ironiemodus aus"
Wer glaubt etwas zu sein, hört auf etwas zu werden.
POLI UEBER ALLES !!!
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Levente Balint

Post by Pffv »

holstein wrote:@ Pffv, pai tu nu ai stiut: este cel mai normal lucru pe lumea asta!!! daca nu gasesti in fata la Bega, mergi la Mall, daca nici acolo dai o fuga la stadion. Acolo ajuns, dai o tura de stadion, dar cu ochii deschisi, nu sti nici odata unde se piteste omul cu tadula. Nu lai gasit, intri înauntru si încerci fiecare usa, una tot se va deschide. ABER VORSICHT!!! întrebi cât se poate de politicos de unde îti poti cumpara bilet pentru meci. Daca nici acolo nu te poate ajuta nimeni le spui ca nu este nici o problema, vei reveni mâine...

"ironiemodus aus"
1. Fugit la stadion :mrgreen:
2. Dat 2 ture a doua perechi de ochi ~x(
3. Nu incercat la toate usile #:-s
4. Incearca Juniorul maine la Mall !!
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Levente Balint

Post by englezul »

Am inteles ca Levi nu a facut deplasarea cu echipa in cantonament, este adevarat?
Daca raspunsul este da, inseamna ca cineva acolo sus( din conducere) tare il mai "iubeste" !
User avatar
PSC
Posts: 655
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:40 pm
Location: Timișoara

Re: Levente Balint

Post by PSC »

Au plecat doar cei care vorbesc limba turcă. :mrgreen:
Image
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Levente Balint

Post by AndreiVajnaII »

Intre timp sper ca el perfecteaza amicalul cu Steaua Rosie. :D
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Levente Balint

Post by impossible »

englezul wrote:Am inteles ca Levi nu a facut deplasarea cu echipa in cantonament, este adevarat?
Daca raspunsul este da, inseamna ca cineva acolo sus( din conducere) tare il mai "iubeste" !
Pai si cine ne mai da rezumatele video de la meciuri ? :((
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Levente Balint

Post by LILIaKu- »

bostina si-asa nu joaca. ar putea sa filmeze :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
Post Reply