Et. a 3-a Ripensia - Poli 18/08/2018 15:30

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic

Victorie Ripensia
3
50%
Egal
2
33%
Victorie Poli
1
17%
 
Total votes: 6
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: Et. a 3-a Ripensia - Poli 18/08/2018 15:30

Post by Amadeus »

am ramas placut surprins sa vad ca 8 din 11 sunt U21. Daca nu ar fi in insolventa, chiar s-ar putea crea o echipa timisoreana competitiva.
Amadeus
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Et. a 3-a Ripensia - Poli 18/08/2018 15:30

Post by Pffv »

impossible wrote:
Sun Aug 19, 2018 10:59 am
Pffv wrote:
Sat Aug 18, 2018 4:30 pm
marci75 wrote:
Sat Aug 18, 2018 2:28 pm
Un link ptr meci are cineva??
FMM , nu m-am uitat pe forum , ca aveam . De obicei vizionez pe digi-hdsport.com . A fost un link modest dar se vedea totusi ceva . Nu stiu de ce dracu ma iau astia pe chat-ul de acolo cu "omenia" de la Timisoara , doar am castigat :-s .
Ca fapt divers Farul - Clinceni 1:4 :dizzy: .
Noua tinta : sa primim sub 2 goluri pe meci .
Domnilor, va puteti uita la TV, meciurile se dau pe toate retelele de cablu (Digi, Telekom si UPC - Look TV). Daca nu aveti un televizor prin apropiere atunci o varianta buna este pagina de facebook a lui Telekom Sport (liga a 2-a poate fi urmarita live aici):

https://ro-ro.facebook.com/telekomsportromania/

De exemplu, meciul Ripensia - Poli poate fi (re)vazut aici:

https://ro-ro.facebook.com/telekomsport ... 469754161/

Pe site-urile pe care va uitati e plin de virusi si reclame.
Nah , acolo miezul e chat-ul . Si sunt un pic mai protejat cu MacBook Pro la atacurile virale si cu un blocker ca lumea aproape nu vad reclamele (cu exceptia ubicu-ului MacKeeper ) . E drept ca scrie mare sus un avertisment , dar totusi ma lasa . Mai nasol cand intru prin bootcamp in Windows pentru transmisiile sopcast ....
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Et. a 3-a Ripensia - Poli 18/08/2018 15:30

Post by impossible »

Pffv wrote:
Mon Aug 20, 2018 3:58 pm
Nah , acolo miezul e chat-ul . Si sunt un pic mai protejat cu MacBook Pro la atacurile virale si cu un blocker ca lumea aproape nu vad reclamele (cu exceptia ubicu-ului MacKeeper ) . E drept ca scrie mare sus un avertisment , dar totusi ma lasa . Mai nasol cand intru prin bootcamp in Windows pentru transmisiile sopcast ....
Acum inteleg. Dar nu sunt un pic prea elevate discutiile pe chat-ul ala? N-au facut chinezii sopcast pentru macos?
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Et. a 3-a Ripensia - Poli 18/08/2018 15:30

Post by Pffv »

impossible wrote:
Mon Aug 20, 2018 4:55 pm
Pffv wrote:
Mon Aug 20, 2018 3:58 pm
Nah , acolo miezul e chat-ul . Si sunt un pic mai protejat cu MacBook Pro la atacurile virale si cu un blocker ca lumea aproape nu vad reclamele (cu exceptia ubicu-ului MacKeeper ) . E drept ca scrie mare sus un avertisment , dar totusi ma lasa . Mai nasol cand intru prin bootcamp in Windows pentru transmisiile sopcast ....
Acum inteleg. Dar nu sunt un pic prea elevate discutiile pe chat-ul ala? N-au facut chinezii sopcast pentru macos?
Super elevate discutiile . Se lasa cu cate 4-5 banari pe seara mai ales cand joaca granzii , deci noi nu suntem in pericol . Facura chinezii sopcast ptr. macos dar site-ul stie numai de sopcast pe IE , orice tentativa de a lipi sopcast pe safari = 0 barat .
Locked