etapa XXI cfr Cluj - POLI azi de la 20:00

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic

1
2
25%
X
3
38%
2
3
38%
 
Total votes: 8
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: etapa XXI cfr Cluj - POLI azi de la 20:00

Post by diegis37 »

impossible wrote:
asu wrote:eu sustin ca la faza cu arlas si draghici este penalty !
S-ar putea sa ai dreptate. Jocul nu e oprit, faza se petrece in careu ... Oricum, nu se impunea fault pentru clujeni, cartonas, nici vorba. In ciuda acestei faze, arbitrajul nu mi s-a parut cu tenta.
      • Image
Penalty nu sunt sigur .Dar daca dupa ce pierde Arlas mingea si cineva o baga in poarta ar fi fost gol valabil.
Pentru ce a primit Draghici cartonas asta chiar nu inteleg.Arlas intra in Draghici voit.
User avatar
bvgtm
Posts: 414
Joined: Sun Dec 02, 2012 5:41 pm
Location: Timişoara
Contact:

Re: etapa XXI cfr Cluj - POLI azi de la 20:00

Post by bvgtm »

diegis37 wrote:
impossible wrote:
asu wrote:eu sustin ca la faza cu arlas si draghici este penalty !
S-ar putea sa ai dreptate. Jocul nu e oprit, faza se petrece in careu ... Oricum, nu se impunea fault pentru clujeni, cartonas, nici vorba. In ciuda acestei faze, arbitrajul nu mi s-a parut cu tenta.
      • Image
Penalty nu sunt sigur .Dar daca dupa ce pierde Arlas mingea si cineva o baga in poarta ar fi fost gol valabil.
Pentru ce a primit Draghici cartonas asta chiar nu inteleg.Arlas intra in Draghici voit.
Cu faza asta,eu m-aş duce la comisii pentru anularea cartonaşului galben primit de Drăghici... :dizzy:
In fotbal,totul este complicat de prezenţa echipei adverse.
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: etapa XXI cfr Cluj - POLI azi de la 20:00

Post by impossible »

Draghici a fost "fraier" la faza asta. In loc sa puna contra el trebuia sa-si dea drumul si ... era penalty. Asa, portarul gazdelor, cu "musca pe caciula", a exagerat caderea, desi el este cel care a intrat, voit, in atacantul nostru.
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: etapa XXI cfr Cluj - POLI azi de la 20:00

Post by banatean_violet »

Pentru faza asta am fi avut nevoie de niste plangaciosi, dar chiar acum s-a gasit primaru sa-i puna la punct.
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: etapa XXI cfr Cluj - POLI azi de la 20:00

Post by Amadeus »

de data asta echipa a avut vointa, mie chiar mi-a placut straton si defensiva. inca nu-i totul pierdut, sa vedem cu ce lot ne prinde playoutul...
Amadeus
Post Reply