etapa XIII Poli - CSU Vineri de la 20:30

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic

Poll ended at Fri Sep 29, 2017 8:37 am

1
5
71%
X
1
14%
2
1
14%
 
Total votes: 7
User avatar
partizan-usa
Posts: 210
Joined: Thu Oct 04, 2012 3:34 pm
Location: SEATTLE

Re: etapa XIII Poli - CSU Vineri de la 20:30

Post by partizan-usa »

am avut 2 lovitiri de la 11 m neacordate, unguru sa facut ca ploua :ymdevil:
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: etapa XIII Poli - CSU Vineri de la 20:30

Post by marci75 »

Meci de uitat cât mai repede.
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: etapa XIII Poli - CSU Vineri de la 20:30

Post by banatean_violet »

Un rezultat normal, pe linia celorlalte dupa anuntul cretinului din fruntea primariei. Sunt cativa jucatori care intra pe teren pentru ca-i trimite antrenorul. Labareala in jocul lui Munteanu si Vasvari, de inteles dupa ce i-a mintit primarul, ca sa semneze cu Poli. La fel ca si cei doi, putzoiul Mailat mai mult incurca, nu inteleg de ce tot este introdus. Sunt si alti tineri fara ifose de vedeta nesimtita. Pacat de efortul lui Seroni. Nota de trecere si pentru Curileac, Artean, Melinte. De ce nu joaca si Croitoru? Chair daca nu ar reusi mai multe decat altii care joaca acum, macar i-ar mai motiva pe cei din jurul lui. Pe fondul asta de echipa apatica nici nu mai conteaza ca arbitrul ne-a furat din nou, 2 lovituri de la 11m neacordate, de unde am stat eu am vazut ca golul 2 al prazarilor a fost din offside. Sper ca la sfarsit sa prindem macar barajul pentru evitarea retrogradarii.
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: etapa XIII Poli - CSU Vineri de la 20:30

Post by Amadeus »

dezamagitor nu atit scorul, cit faptul ca am facut doar 4 puncte mai mult decit sezonul trecut cu echipa mai valoroasa pe hirtie.
tinind cont ca nici macar nu mai putem amagi jucatorii cu finantarea, sper sa facem cit mai multe puncte in urmatoarele etape pina la intrarea in pauza competitionala, ca dup-aia va fi vai s-amar, cine stie cu ce echipa vom incepe jocurile.
Amadeus
User avatar
PFA
Posts: 954
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:24 pm
Contact:

Re: etapa XIII Poli - CSU Vineri de la 20:30

Post by PFA »

Prestatiile si rezultatele au fost foarte bune pana la aceste ultime patru meciuri, mai ales daca ne gandim cand am terminat sezonul trecut si cati jucatori noi au venit. Nu e chiar rau nici asa, e doar ingrijorator ca ne-am pierdut in ultimele meciuri.
FoRzA |)| \//\|() & (/\\/[ !!!
Per l'eternite Gialloblou!
http://www.cronicavioleta.ro
http://www.tributarystu.wordpress.com
asu
Posts: 733
Joined: Sat Nov 03, 2012 1:08 pm

Re: etapa XIII Poli - CSU Vineri de la 20:30

Post by asu »

pacat ! Craiova era o echipa de batut !

chiar daca la situati clare au fost in avantaj , se putea obtine minim 1 punct cu noroc si cu inca un tampit in negru venit pe meleagurile noastre , anume :istvan kovacs

1- fault clar in atac inainte de primul gol , fundasul este impins cu ambele maini
2-am avut cel putin un 11m daca nu doua

ps. ce atata pesimism pe aici inclusiv la Popica , suntem o echipa de locul 7-8 si asta e !
HawkEye
Posts: 10
Joined: Sat Sep 30, 2017 11:34 am

Re: etapa XIII Poli - CSU Vineri de la 20:30

Post by HawkEye »

Batem etapa viitoare. :steag1: :heartbeat:
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: etapa XIII Poli - CSU Vineri de la 20:30

Post by banatean_violet »

Ieri am fost suparat. Azi nu mai sunt. Am terminat turul pe pozitie de play off.
Multumesc patronatului. Astept cuvantul de pe feisbuc.
Post Reply