Astra Giurgiu - Poli etapa a3a, 31 iulie de la 21:00

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic

Poll ended at Mon Jul 31, 2017 9:53 pm

1
1
11%
X
3
33%
2
5
56%
 
Total votes: 9
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Astra Giurgiu - Poli etapa a3a, 31 iulie de la 21:00

Post by orangetm »

Episodul trei din GOT a fost mai optimist. Au murit câțiva și azi, dar nu atâția câți "poliști" de pe grupul de FB. Eu la doi zero am renunțat la urzeala meciului.

Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: Astra Giurgiu - Poli etapa a3a, 31 iulie de la 21:00

Post by Amadeus »

nici eu nu am mai vizionat repriza a2a, dezamagit de rezultat.

ca oameni, ii inteleg: eu nu cred c-as fi stat mai mult de 2 luni neplatit. ca jucatori, nu. asta vara as fi plecat. chiar si in L2. chiar si la mUta.

vina, ca de obicei, e a primariei: in loc sa faca ce-au facut Gaz Metan si Astra, ei au facut exact invers. ei ar trebui sa gaseasca o solutie sau sa traga obloanele. de la a plati direct ei datoriile, pina la a se duce la fisc si a face rost de acea reesalonare, nu sa astepte dupa ea. e drept ca si lpf ne-a tras-o, ei trebuiau sa ne dea banii noua si sa le zica anafului sa se descurce cu ASC, ei au datoria sa ne dea noua banii, ca participanti la L1. da pe ei ii inteleg, s-or chinuit din rasputeri sa ne bage bete-n roate dpv sportiv, hai sa-ncerce si asta...

eu nu inteleg ce face marketingul: ai 3 sponsori pe echipament si tu nu poti plati 300 de mii euro salarii pe 4 luni. plm vinde si anul viitor in pretul de anul asta, daca platesc tot in urmatoarea saptamina sau ceva de genu asta.

loja si tribuna 0 ar trebui sa fie "sold out" meci de meci chiar si daca vinzi biletele in sistem time-sharing.
Amadeus
User avatar
PFA
Posts: 954
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:24 pm
Contact:

Re: Astra Giurgiu - Poli etapa a3a, 31 iulie de la 21:00

Post by PFA »

Nu e vina LPF-ului. Noi am dat ok-ul LPF-ului sa dea drumul banilor in conturile noastre, de unde au ajuns la ANAF. De ce ANAF a declarat ca va face una (plati cele trei salarii) si a facut alta, cine stie?

Cat despre ce ar putea face unii sau altii - anul acesta am vandut mai putine policarduri decat anul trecut. Nu zic ca n-ar fi putut face mai multe conducerea, dar chiar asa, mai putine ca anul trecut?
FoRzA |)| \//\|() & (/\\/[ !!!
Per l'eternite Gialloblou!
http://www.cronicavioleta.ro
http://www.tributarystu.wordpress.com
Post Reply