Grigoras

Conducerea clubului, staff tehnic, angajati ai clubului.
Post Reply
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Grigoras

Post by diegis37 »

Macar acum inainte de a pleca sa îi facem un Topic :D
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Grigoras

Post by impossible »

Ii vorba, cum ziceai, de cel de la handbal? Care are si un nume sugestiv: Demis Grigoras. :D
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Grigoras

Post by diegis37 »

impossible wrote:Ii vorba, cum ziceai, de cel de la handbal? Care are si un nume sugestiv: Demis Grigoras. :D
Poate fara antrenor am mai avea ceva sanse :)
acum ca Zicu este si (partial) platit
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Grigoras

Post by ultraviola »

Nu trebuia adus, oricine era mai bun, Multescu, D. Munteanu, Ionut Popa sau sa fi ramas Fl. Marin. Dar asta e, falosenia banateana l-a vrut pe "cel mai tare din oras", care a dovedit ca fara banii lui Condescu (de fapt furati de la mineri) nu prea are rezultate.
Acum e tardiv, pastram bruma de speranta pentru meciul de maine si urmatoarele... Hai Poli!
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Grigoras

Post by diegis37 »

Azi a fost la meciul de Rugby ,o fi vrut si el sa vada cum este sa castigi un meci important :)
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Grigoras

Post by impossible »

Bine, l-ai adus ca ai crezut ca e bun, desi rezutatele din ultima vreme spun altceva. Sa admitem ca s-a gresit. Dar, dupa ce vezi ca nu merge, ii dai mana si, fara suparare, iti iei ramas bun de la el. Cum a facut Voluntari, ca sa dau un exemplu. Sau Petrolul. Nu astepti sa te bata toti. Fara sa misti un deget. Cel putin dubios, daca e sa ma intrebe cineva pe mine.
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Grigoras

Post by englezul »

Daca a luat bani la semnatura si ma gandesc ca a luat (altfel nu semna), omuletul este cel mai castigat dintre toti.
Post Reply