Televiziuni

Articole, clipuri, imagini cu/despre Poli.
Post Reply
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Televiziuni

Post by Ivanhoe »

Televiziuni
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Televiziuni

Post by Pffv »

Cred ca nu se supara daca apare un topic nou la pub sau agora (le) cu tematica asta , si nici eu daca mesajul asta ajunge , dupa merite , la offtopic . Forumul este destul de "stufos" si o mai dai in bara .
User avatar
PSC
Posts: 655
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:40 pm
Location: Timișoara

Re: Televiziuni

Post by PSC »

Secțiunea asta era bună pe vremea lui Iancu când Poli era mai discutată ca Steaua de dimineață până seara. Acum e mai liniște decât ne-am fi dorit.
Image
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Televiziuni

Post by diegis37 »

PSC wrote:Secțiunea asta era bună pe vremea lui Iancu când Poli era mai discutată ca Steaua de dimineață până seara. Acum e mai liniște decât ne-am fi dorit.
Decat penibilitatile lui iancu mai bine linistea asta :)
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Televiziuni

Post by Pffv »

PSC wrote:Secțiunea asta era bună pe vremea lui Iancu când Poli era mai discutată ca Steaua de dimineață până seara. Acum e mai liniște decât ne-am fi dorit.
No problem , recupereaza Steluta acum de iti vine sa-l mai auzi pe Iancu :mrgreen: !!
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Televiziuni

Post by englezul »

Pe tvr3 a intrat Iancu si a spus ca urmeaza sa cedeze tot, de la logistica si grupele de copii, la drepturile federative, precum si procentele detinute asupra fostilor jucatori. Ramane de vazut ce, cum si cat !
Evident, a bagat-o si pe aia ca stam prost la atacanti, dam putine goluri... =))
Last edited by englezul on Sat Oct 27, 2012 5:54 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Televiziuni

Post by Ivanhoe »

Daca face lucrul asta atunci le da o palma unora din druckeria.
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Televiziuni

Post by duranviola »

Motivul pentru care RCS&RDS nu mai difuzează canalele Discovery: Sumele cerute au crescut continuu de-a lungul anilor

RCS&RDS spune, într-un comunicat, că nu poate fi de acord să continue difuzarea canalelor Discovery, cu plata unor tarife de 3 ori mai mari decât cele pentru alte canale similare, pentru toţi abonaţii săi, în condiţiile în care cota medie de audienţă a canalelor Discovery este de aproximativ 1%.

( ... )

De cealaltă parte, oficialii Discovery Networks au confirmat, vineri, pentru MEDIAFAX, că Discovery Channel a fost scos vineri dimineaţă de pe platforma de satelit Digi a RCS&RDS, precizând că RCS a respins toate ofertele comerciale ale Discovery, astfel încât nu s-a putut ajunge la un nou acord.

Oficialii Discovery Networks au mai spus, vineri, că nu a cerut, în niciun moment al negocierilor cu RCS&RDS, creşterea tarifelor pentru distribuţia canalelor Discovery.

www.mediafax


pe cine sa crezi ?
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Televiziuni

Post by LILIaKu- »

nu stiu, dar daca audienta pe discovery e 1% e grav de tot. unde se uita restul? la taraf tv?

eu am impresia ca au scos discovery ca sa se uite lumea la digi world. sper sa nu fie asa, ca ar fi o marlanie foarte mare.
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Televiziuni

Post by duranviola »

LILIaKu- wrote:nu stiu, dar daca audienta pe discovery e 1% e grav de tot. unde se uita restul? la taraf tv?

eu am impresia ca au scos discovery ca sa se uite lumea la digi world. sper sa nu fie asa, ca ar fi o marlanie foarte mare.
inclin sa cred ca este e motivul, de asta si CNA -ul a avut dubii si a amanat decizia de acordare a licentei pentru Digi World si Digi Life, dar pana la urma a acordat licentele..........
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
Post Reply