Europa - discutii generale

User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Europa - discutii generale

Post by orangetm »

Rasist = cel ce nu suporta barbatii nerasi
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Europa - discutii generale

Post by Pffv »

orangetm wrote:Rasist = cel ce nu suporta barbatii nerasi
Bine mai rasistule , Conchita e ... barbat =)) =)) ? European cu drepturi depline ? Cam ca si tine (noi ) ?
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Europa - discutii generale

Post by diegis37 »

rasisti sunt dincolo :D
User avatar
police10
Posts: 586
Joined: Thu Oct 04, 2012 4:55 pm

Re: Europa - discutii generale

Post by police10 »

De cantat, a cantat bine domisorela. Insa prezenta scenica a fost de-a dreptul halucinanta.
Un tupeu imens. Am ras cu lacrimi. "Aparitia" asta e exact ceea ce i-a mai lipsit concursului asta muzical. :))
Meritau sa castiga olandezii.
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Europa - discutii generale

Post by diegis37 »

De la o sezatoare muzicala unde un(o) tip(a) castiga pana la decaderea in imoralitate a europei este un drum tare lung.
Putina relaxare,detasare chiar nu strica :ymhug:
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Europa - discutii generale

Post by AndreiVajnaII »

Numa pe topicul de meci n-ati vorbit de femeia cu barba, in rest le-ati acoperit pe toate. Mare scofala. Nici macar nu e prima data cand castiga o persoana cu incertitudini sexuale. Si nici nu poti spune ca nu canta bine.

Si ca prezenta scenica a fost ok. De n-avea barba nu cred ca remarca nimeni nimic nelalocul sau. A interpretat exact cum ar fi interpretat o femeie adevarata. In afara de barba, nu a mizat deloc pe ineditul ei. Putea sa vina in ciorapi si fustita si sa topaie pe acolo, dar n-a facut-o.

Nu spun deloc ca a fost cea mai buna piesa si faptul ca are barba si puta (si ce cred altii despre asta) ma intereseaza prea putin, dar cred ca deja se vorbeste prea mult despre ceva ce la eurovision, si mai ales in muzica, e ceva normal de ani buni.

Am inteles ca ucrainienii au inceput sa se impuate cu rusii. Trist.... Cand ar putea sta linistiti la tv sa se amuze cu restul Europei...
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Europa - discutii generale

Post by Pffv »

AndreiVajnaII wrote:Numa pe topicul de meci n-ati vorbit de femeia cu barba, in rest le-ati acoperit pe toate. Mare scofala. Nici macar nu e prima data cand castiga o persoana cu incertitudini sexuale. Si nici nu poti spune ca nu canta bine.

Si ca prezenta scenica a fost ok. De n-avea barba nu cred ca remarca nimeni nimic nelalocul sau. A interpretat exact cum ar fi interpretat o femeie adevarata. In afara de barba, nu a mizat deloc pe ineditul ei. Putea sa vina in ciorapi si fustita si sa topaie pe acolo, dar n-a facut-o.

Nu spun deloc ca a fost cea mai buna piesa si faptul ca are barba si puta (si ce cred altii despre asta) ma intereseaza prea putin, dar cred ca deja se vorbeste prea mult despre ceva ce la eurovision, si mai ales in muzica, e ceva normal de ani buni.

Am inteles ca ucrainienii au inceput sa se impuate cu rusii. Trist.... Cand ar putea sta linistiti la tv sa se amuze cu restul Europei...
Cred ca nu ai fost foarte atent sau ... nu "ma" citesti intentionat . 100% am pomenit si acolo =)) !

le pag.4 ultima postare !
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Europa - discutii generale

Post by DP 2-6 »

Dacă n-avea barbă, homălăul lua un meritoriu loc zece şi aici este de fapt marea problemă, în loc să stârpească fenomenul, Europa îl ridică în slăvi! :ymsick:
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Europa - discutii generale

Post by AndreiVajnaII »

Pffv wrote:
AndreiVajnaII wrote:Numa pe topicul de meci n-ati vorbit de femeia cu barba, in rest le-ati acoperit pe toate. Mare scofala. Nici macar nu e prima data cand castiga o persoana cu incertitudini sexuale. Si nici nu poti spune ca nu canta bine.

Si ca prezenta scenica a fost ok. De n-avea barba nu cred ca remarca nimeni nimic nelalocul sau. A interpretat exact cum ar fi interpretat o femeie adevarata. In afara de barba, nu a mizat deloc pe ineditul ei. Putea sa vina in ciorapi si fustita si sa topaie pe acolo, dar n-a facut-o.

Nu spun deloc ca a fost cea mai buna piesa si faptul ca are barba si puta (si ce cred altii despre asta) ma intereseaza prea putin, dar cred ca deja se vorbeste prea mult despre ceva ce la eurovision, si mai ales in muzica, e ceva normal de ani buni.

Am inteles ca ucrainienii au inceput sa se impuate cu rusii. Trist.... Cand ar putea sta linistiti la tv sa se amuze cu restul Europei...
Cred ca nu ai fost foarte atent sau ... nu "ma" citesti intentionat . 100% am pomenit si acolo =)) !

le pag.4 ultima postare !
Da, am vazut imediat dupa ce am postat. :))
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Europa - discutii generale

Post by AndreiVajnaII »

Daca Albania nu era in Africa, poate se calificau si ei in finala.

Daca vreo tara vestica sau nordica avea piesa asta, castigau detasat. :)

Post Reply