Mica publicitate

User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Mica publicitate

Post by DP 2-6 »

Kerosen wrote:
Deyan wrote:
Kerosen wrote:Va invitam pe noua pagina http://www.facebook.com/divingtours.ro
Nu uitati sa dati LIKE & SHARE la pagina
care ii faza cu liche asta?aveti o bere sau de ce sa caca mai toti dupa liche ala?
La noi nu-i cu bere,e doar cu apa =))
Don't Like! [-x :D
valyd1971
Posts: 3
Joined: Mon Apr 01, 2013 11:31 am

Anvelope - Anvelope vara, Anvelope iarna

Post by valyd1971 »

Anvelope la Preturi Reduse, anvelope vara sau all season, anvelope iarna marci premium sau de buget: MICHELIN, DUNLOP, GOODYEAR, PIRELLI, FULDA, DEBICA, SAVA, MATADOR, TIGAR, RIKEN, etc.. Vanzari de anvelope vara, anvelope all season si anvelope iarna pentru Orice tip de autovehicul: Opel, Logan, Octavia, VW, BMW, etc.... Montaj pe loc la Cumparare. Livrare anvelope in 24 ore Oriunde in tara. Comenzi online sau la Tel. 0730 710 764.
valyd1971
Posts: 3
Joined: Mon Apr 01, 2013 11:31 am

Jante aluminiu, Jante otel - Pret Redus

Post by valyd1971 »

Jante aluminiu si jante otel la Preturi Reduse, vanzari din stoc sau la comanda pentru cele mai cunoscute marci de jante: DEZENT, ENZO, AEZ, ASW, DOTZ, KFZ, HRS, TORQUE, ROLLER, etc.. Vanzari de jante aluminiu ieftine online si jante otel pentru pentru aproape Orice tip de autovehicul: jante Logan , Opel, Octavia, VW, BMW, etc... . Montaj la Cumparare in Service Roti autorizat RAR. Livrare anvelope in 24 ore Oriunde in tara. Comenzi de jante online sau la Tel. 0730 710 764.
valyd1971
Posts: 3
Joined: Mon Apr 01, 2013 11:31 am

Cauciucuri de iarna, Cauciucuri de vara - Pret Redus

Post by valyd1971 »

Cauciucuri de iarna, all season si cauciucuri de vara la Preturi Reduse, MICHELIN, DUNLOP, GOODYEAR, PIRELLI, FULDA, DEBICA, SAVA, MATADOR, TIGAR, RIKEN, etc.. Vanzari de cauciucuri de vara ieftine online si cauciucuri de iarna si cauciucuri all season pentru aproape Orice tip de autovehicul: Opel, Logan, Octavia, VW, BMW, etc... Montaj la Cumparare in Service Roti autorizat RAR. Livrare anvelope in 24 ore Oriunde in tara. Comenzi de cauciucuri online sau la Tel. 0730 710 764.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Mica publicitate

Post by englezul »

De bicicleta de vara ai ? :D
guster
Posts: 1
Joined: Thu Apr 18, 2013 10:44 am

Re: Mica publicitate

Post by guster »

Anvelope si jante la Preturi Reduse pentru toate tipurile de autovehicule, anvelope vara si anvelope iarna marci premium sau de buget: GOODYEAR, MICHELIN, DUNLOP, PIRELLI, FULDA, DEBICA, SAVA, MATADOR, RIKEN, etc.., Jante aliaj si jante tabla pentru cele mai cunoscute marci de autovehicule: BMW, Mercedes, VW, Logan, Opel, Octavia, Audi, etc. Montaj la Cumparare in Service Roti autorizat RAR. Livrare anvelope si jante in 24 ore Oriunde in tara.Comenzi de anvelope si jante online pe www.anvelope-jante-auto.ro sau la Tel. 0730 710 764.
User avatar
Sergio
Posts: 131
Joined: Wed Oct 24, 2012 1:13 pm
Location: G-rock

Re: Mica publicitate

Post by Sergio »

Samsung P1000 Galaxy Tab, nou, stare impecabila, toate accesoriile originale, ecran 7.7 inch, 16 GB, pret 550 lei negociabil.

Image

Detalii pe PM.
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: Mica publicitate

Post by swedishbitter »

Stie cineva sau are un videoplayer pt casete vechi VHS? Ala clasic. L as imprumuta pt o saptamana sau chiar l as cumpara.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Mica publicitate

Post by DP 2-6 »

Am găsit o geantă cu lansete, pe bul. Iosif Bulbuca, nefericitul păgubaş poate trimite detalii prin PM. :pescar3:
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Mica publicitate

Post by englezul »

DP 2-6 wrote:Am găsit o geantă cu lansete, pe bul. Iosif Bulbuca, nefericitul păgubaş poate trimite detalii prin PM. :pescar3:
:(( :-o
Post Reply