Polimaidanul pefefevian

User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by orangetm »

Pffv wrote:
ultraviola wrote:Este chiar acum in reluare pe Digisport 1.

Multam ! Am prins si o parte din prima repriza , acum sunt in min . 68 :) . Nu a fost chiar "rau" pana acum !
Tu declaratia lui Campf ala nu ti-ai insusit-o?
:-o
Vezi ce aprecieri bagi, sa nu contrazici intelepciunea aluia sau alora.

Eu am "bagat" vizionarea in intervalul 4-6 am, dupa ce am asistat live la o masa rotunda filosofico-istorico-religioasa.
:mrgreen:


Sa nu uit:
:antisteaua: :antisteaua: :antisteaua:
Celor 27 000 de stelisti ce au scandat :polipoli: :polipoli: :polipoli:

:bravo:
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by Pffv »

Nu e Campf e Zeghen(kampf) =)) ! Nu mi-am insusit nimic , stau cu ochii pe usa , ca cica circula Timisoara pe strazi si da palme . E drept ca momentan numai unora =)) , dar mai sti drace , dupa ce termina cu cei "n" sute (mii :mrgreen: ) , daca intra pe deficit poate ma arde . Asa cam ca Baia Mare pe RGM (tocmai acum cand erau mai infratiti cu .... , ba nu ca iar se interpreteaza :D ) .
Pentru copy/paste se "da plagiat" , ca este o "batrana doamna" cu scoruri de ...gradinita ?
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by Pffv »

#:-s Am aflat cine-i "secuiul ...croitor" ! In ritmul asta , juniorul nu , dar juniorul lui , o sa prinda meciuri pe stadionul PC , doar nu o sa lasam un nume de bucurestean aici :mrgreen: ! Si o sa fie si politically correct :bashhead: !!
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by diegis37 »

Szabo e croitor :D
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by Pffv »

diegis37 wrote:Szabo e croitor :D
Asa-i , da sa vedem cine-i "PC" . Ceva idei ? :ymsmug:
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by Pffv »

De la "chilotii roz" ai lui Uhrin trecem la altii (alte culori) ai publicului =)) . Cate imaginatie , cat talent , ce spirite :-o !
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by Pffv »

Unchiasule , pui te rog si aici , la Timisoara mai bine zis , pozele alea din pta. Unirii ce le-ai postat si pe cartea "meclelor" . Tare as vrea , desi stiu ca nu se poate ...tehnic , sa facem si un poll , sa vedem ce o sa faca "catindata" la capitala culturala europeana cu cele descoperite acolo :D . Sau poate cultura e numai festivalul berii sau al vinului X( !!
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by orangetm »

Pffv wrote:Unchiasule , pui te rog si aici , la Timisoara mai bine zis , pozele alea din pta. Unirii ce le-ai postat si pe cartea "meclelor" . Tare as vrea , desi stiu ca nu se poate ...tehnic , sa facem si un poll , sa vedem ce o sa faca "catindata" la capitala culturala europeana cu cele descoperite acolo :D . Sau poate cultura e numai festivalul berii sau al vinului X( !!
Done!
Camila n-am depistat-o pe latura Palatului baroc, dar sigur pe aia o vor conserva-n formol, vizavi de pntcdetc...
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by Pffv »

Intreb si io asa de "kiki" e saptamana lumina au ba ? Ca va tot vaz cu "plua" prin toate cele si mare trebuinta as avea de libertate .....de exprimare :D . Numa' sa nu pic de ala care da cu bata'n balta ....

le Ce bine ca nu se pot citi gandurile ( ? :mrgreen: ) ca atunci sa vezi belea .....
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by orangetm »

Ce probleme ai?
Baga ce vrei...
:D
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
Post Reply