Televiziuni

User avatar
police10
Posts: 586
Joined: Thu Oct 04, 2012 4:55 pm

Re: Televiziuni

Post by police10 »

RDS-ul e o rusine prost organizata si aproape toti angajaii niste incompetenti. Exceptie face un baiat de pe Bogdanestilor care a rezolvat prompt si eficient ceea ce Hotline-ul si inca alti doi incompetenti de pe Iuliu Maniu nu au reusit. Actiunea m-a costat in loc de 10 minute ceva in jur de 3 ore. Auzi recomandare pe Iuliu Maniu: cautati un alt punct RDS, poate va rezolva. Si totusi sfatul asta ciudat a dat rezultate. Cu alte cuvinte, mergeti altundeva, colegele mele sunt incompetente, proaste, nesimtite si indolente. :bashhead2: :bashhead2: :bashhead2: :bashhead2: :bashhead2:
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Televiziuni

Post by DP 2-6 »

Și eu care credeam că faci o avancronică BVB - Bayern! #:-s
User avatar
police10
Posts: 586
Joined: Thu Oct 04, 2012 4:55 pm

Re: Televiziuni

Post by police10 »

Asta e provocare!
Nu vreau sa aud si nici sa scriu despre clubul care a ales ca sef un criminal, care este inca condamnat si nu si-a ispasit inca pedeapsa. Dispret e prea putin spus. Nu stiu daca sa imi fie scarba de ei sau sa ii deplang ca au ajuns din punct de vedere moral undeva la nivelul "Oaia & Co.".
lesley
Posts: 110
Joined: Fri Oct 26, 2012 6:55 pm

Re: Televiziuni

Post by lesley »

police10 wrote:Asta e provocare!
Nu vreau sa aud si nici sa scriu despre clubul care a ales ca sef un criminal, care este inca condamnat si nu si-a ispasit inca pedeapsa. Dispret e prea putin spus. Nu stiu daca sa imi fie scarba de ei sau sa ii deplang ca au ajuns din punct de vedere moral undeva la nivelul "Oaia & Co.".

Pai oile sunt parfum fata de jegurile bavareze.
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Televiziuni

Post by DP 2-6 »

Iacă ce zic niște cârpe din inima Ardealului! :ymsick:

https://www.facebook.com/siklodi.stefan ... 335269017/

PS. Totuși, după meciul cu CFR-ul, pe Digisport am fost etichetați „cea mai frumoasă echipă din liga 1”.
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Televiziuni

Post by AndreiVajnaII »

Haha, ati gasit si voi o buba, care nici nu prea e buba. S-a auzit clar injuratura lui Scutaru in timpul meciului. In rest de Poli n-au zis nimic de rau. Chiar si aici se iau (meritat) de Scutaru, nu de echipa. Vizionare placuta alaturi de Naum in continuare. :)
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Televiziuni

Post by DP 2-6 »

Gest de retrogradare ca și echipa! :ymsick: Look TV este o televiziune la retrogradare, (cel puțin în emisiuni de sport) asta e foarte clar.
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Televiziuni

Post by DP 2-6 »

Butonează nevastă-mea telecomanda și nimerește pe Look TV, chiar când javrele egalează cu Craiova. Comentatorul urlă gooool, ca din gură de șarpe, celălalt spune „în sfârșit, am marcat!”. Comentatorul: „Ce bine că a greșit Calancea!” Dau pe același post prin repriza secundă, zicându-mi, poate o fi fost doar euforia golului...da pe dracu, la un atac oltenesc...„Scapă Mitriță, șut...din fericire, pe lângă poartă” Când oltenii conduceau cu 2-1, zice comentatorul : „Numai o greșeală a oltenilor ne mai poate aduce egalarea.” Între timp am aflat că invitatul e Țălnar, deci ar avea o scuză, dar comentatorul e de-a dreptul jegos, gunoi ordinar! :ymsick:
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Televiziuni

Post by Pffv »

DP 2-6 wrote:
Sun Feb 04, 2018 10:25 pm
Butonează nevastă-mea telecomanda și nimerește pe Look TV, chiar când javrele egalează cu Craiova. Comentatorul urlă gooool, ca din gură de șarpe, celălalt spune „în sfârșit, am marcat!”. Comentatorul: „Ce bine că a greșit Calancea!” Dau pe același post prin repriza secundă, zicându-mi, poate o fi fost doar euforia golului...da pe dracu, la un atac oltenesc...„Scapă Mitriță, șut...din fericire, pe lângă poartă” Când oltenii conduceau cu 2-1, zice comentatorul : „Numai o greșeală a oltenilor ne mai poate aduce egalarea.” Între timp am aflat că invitatul e Țălnar, deci ar avea o scuză, dar comentatorul e de-a dreptul jegos, gunoi ordinar! :ymsick:
Astia is turbati ca nu intra Dinamo in play-off si se duce pe plua "eternul" derby :D . Nasol moment ... iar pentru mine o surpriza , bag seama si si soacra mea e eterna find nascuta in ...1938 :mrgreen: :ymsmug: .-
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: Televiziuni

Post by Amadeus »

cica pe alt canal a comentat Cirtu, la compensatie.
Amadeus
Post Reply