Puie Monta

Post Reply

Cu cine votezi?

1 Votez cu Iohannis.
16
89%
2 Votez cu Puie Monta.
2
11%
 
Total votes: 18
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Puie Monta

Post by orangetm »

Strict de "sezon" acest topic!

Ia mai manati mai, hai-hai!
:D

Noiembrie, ultimul bal comunist!
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Puie Monta

Post by Pffv »

orangetm wrote:Strict de "sezon" acest topic!

Ia mai manati mai, hai-hai!
:D

Noiembrie, ultimul bal comunist!
Chiar de 7 noiembrie :D ti-ai gasit si tu =)) =)) ?
In rest vorba Englezului Puie .... :mrgreen:
Olimpia1921
Posts: 16
Joined: Sun Oct 19, 2014 1:11 pm

Re: Puie Monta

Post by Olimpia1921 »

Felicitari celor care au fost azi in Piata Operei... In sfarsit a aratat si Timisoara ca fruncea, cu vinituri cu tot! Bineinteles, mai sunt cateva vinituri, dar sa speram ca se vor trezi si ca vor vota raul cel mai mic.

Va saluta oaspetele vostru de la Satu Mare, poate ca ne vom reintalni si in play-off, acum ca il avem din nou ca antrenor pe fostul olist, dar si polist, Tibi Csik. Printre altele, sa nu ma injurati daca vom afisa iar bannere cu 'AC Recas nu e Poli'... nu a fost ideea mea.

Adevarul e ca cel mai bine meciul se vede alaturi de ai tai, in loc sa fii un oaspete infiltrat si tacut printre banateni, in tribuna, motiv pentru care am dorit sa fiu alaturi de galeria Olimpiei si banuiesc ca si voi ati fi facut la fel. Am auzit si vazut ca incercati sa va faceti si voi o galerie, ceea ce e un prim pas bun. Apropo, azi Bostina ne-a adus victoria. ;)

Protestele noastre impotriva lui Bodea au dat roade la Timisoara, iar acum trebuie sa dea roade si protestele din Operei!
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Puie Monta

Post by englezul »

Niciodata nu mi-ar trece prin cap sa intru pe situl unei echipe adverse si sa incerc sa-i conving pe cei de acolo ca echipa lor nu-i ce trebuie. Dar probabil eu sunt doar un bastinas old style.
In rest, toti cei care intra aici sunt bineveniti atat timp cat folosesc un limbaj decent si nu bat campii.
Puie Monta, again !
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Puie Monta

Post by orangetm »

Eu am un sfat: nu te scarpini cand nu te manca!
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Puie Monta

Post by Pffv »

orangetm wrote:Eu am un sfat: nu te scarpini cand nu te manca!
Bine unchiasule da' pre mine ma manca ! Unde nu spui ca-i rusinos ! :D
Pana una alta vorba Englezului .... Puuuuuiiiiie .... :p !

le Cica U650 arunca in dreapta si-n stanga ca ramanem fara bani de la centru daca .... puie ! Adica ne fura tot nu numai 80% ca pana acum . D'aia nu face el centura nu de lingau ce-i :mrgreen: :mrgreen: !
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Puie Monta

Post by englezul »

Pffv wrote:
orangetm wrote:Eu am un sfat: nu te scarpini cand nu te manca!
Bine unchiasule da' pre mine ma manca ! Unde nu spui ca-i rusinos ! :D
Pana una alta vorba Englezului .... Puuuuuiiiiie .... :p !

le Cica U650 arunca in dreapta si-n stanga ca ramanem fara bani de la centru daca .... puie ! Adica ne fura tot nu numai 80% ca pana acum . D'aia nu face el centura nu de lingau ce-i :mrgreen: :mrgreen: !
Prostalaul ne ameninta ca nu ne mai da ceva ce oricum nu am fi primit ever ! Numai un pic sa-mi sterg lacrima.... :ymsick:
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Puie Monta

Post by englezul »

La nivel de zvon Puie Monta vrea sa lase studentii liberi de vineri pana mart,i ca sa plece acasa si eventual sa nu mai voteze acolo unde conteaza! Acasa la Cuca Macaii, are domn premar de acolo grija ca votul studentului sa ajunga unde trebuie, in cel mai rau caz in sacul cu voturi anulate!
:(( X(
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Puie Monta

Post by Pffv »

Unchiasule ce facem in 16 noiembrie ? Ca tare as trage o fuga prin Calarasi , Giurgiu , Olt , Dolj , Gorj ca auziiii ca-s niste iarmaroace (iarmarocuri) clasa I pe acolo in aceasta perioada . Sti si tu cum e , "winter is coming" , si oamenii isi cumpara una alta , mai vand cate un vot , ceva pe acolo , actiune "maxima" . "Decat" imi este frica ca nu o sa ma primeasca astia pe liste suplimentare la vot din lipsa de hartie la cata le trebuie pentru .... decedati :D .

Tare imi este frica ca , inca odata , poporul o sa dovedeasca stransul atasament de secolul XIX .... :mrgreen: !
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Puie Monta

Post by Pffv »

Auzi unchiasule cica am primit cate 30 de lei sa votam Johannis . Trebuie ca ai lut tu banii :D ca io nu-i gasiiii prin jep !
Last edited by Pffv on Sun Nov 09, 2014 8:06 pm, edited 1 time in total.
Post Reply