Polimaidanul pefefevian

User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by orangetm »

Scrieți, scrieți, scrieți, cum a spus sau nu Tătucul Stalin. Că altfel e nașpa... :D

Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by englezul »

orangetm wrote:Scrieți, scrieți, scrieți, cum a spus sau nu Tătucul Stalin. Că altfel e nașpa... :D

Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk
:ymhug:
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by Pffv »

Pai as scrie Unchiasule (sau B...icule ?!?!? :x ) , da' sa vezi pocinog , nu mai am parte de vreo cateva (10 zile) de un anumit forum specializat in .... injurarea noastra ! Sa fie mana ta .... dacica la mijloc :D ? Si uite asa , in lipsa de "stimulant colegial pur banatean" ma "lasai" pe tanjeala . Da imi trece ....
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by englezul »

Pffv wrote:Pai as scrie Unchiasule (sau B...icule ?!?!? :x ) , da' sa vezi pocinog , nu mai am parte de vreo cateva (10 zile) de un anumit forum specializat in .... injurarea noastra ! Sa fie mana ta .... dacica la mijloc :D ? Si uite asa , in lipsa de "stimulant colegial pur banatean" ma "lasai" pe tanjeala . Da imi trece ....
Cine stie ce mai coc... :)
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by orangetm »

Cu B...icule ai seminimerit-o... Când mă lua vreo babă în brațe, îi fwuwteam una în mecla cu capul. Că eram Bicuț. :)))

Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by orangetm »

Nu am voie să pun poze cu Prințesa mea mică. Praf o să îl facă pe ex-Bicuț. Și pe noii Bicuți... :) Unii știu de ce spun asta... :)

Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by orangetm »

Apropo, că mi-am amintit o mojicie scrisă mai demult, undeva. De către cineva pe care îl consideram un om serios. Îl anunț pe această cale că o să îmi plimb nepoata în parc. Deasemenea, sunt bine mersi mental. Mă simt chiar tânăr și am o inimă mare, dar unde încap doar cei care sunt la fel în atitudine și gândire. Uneori mă mai doare spatele. În rest, mă doare în cot de prostia din jur.

Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by englezul »

orangetm wrote:Apropo, că mi-am amintit o mojicie scrisă mai demult, undeva. De către cineva pe care îl consideram un om serios. Îl anunț pe această cale că o să îmi plimb nepoata în parc. Deasemenea, sunt bine mersi mental. Mă simt chiar tânăr și am o inimă mare, dar unde încap doar cei care sunt la fel în atitudine și gândire. Uneori mă mai doare spatele. În rest, mă doare în cot de prostia din jur.

Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk
:) )))
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by Pffv »

orangetm wrote:Apropo, că mi-am amintit o mojicie scrisă mai demult, undeva. De către cineva pe care îl consideram un om serios. Îl anunț pe această cale că o să îmi plimb nepoata în parc. Deasemenea, sunt bine mersi mental. Mă simt chiar tânăr și am o inimă mare, dar unde încap doar cei care sunt la fel în atitudine și gândire. Uneori mă mai doare spatele. În rest, mă doare în cot de prostia din jur.

Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk
Hm , mai sa fie , o fi alt Unchias .... care-i si psihiatru mai nou :p :D :ymhug: . Cat despre inima , cardiomegalie !? Si nu spui nimic pisicherule , tragi din tigara ca furnalu' de la Otelu' Rosu . Doare spatele sau in ....spate .

PS daca te doare in cot de prostia din jur .... te compatimesc ; nu-s destule analgezice pentru asta . :ymdevil:
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Polimaidanul pefefevian

Post by Pffv »

Noa hat , iaca ca ( :D ) pesimistii pot fi cei mai fericiti :ymsmug: B-) !


le V-am zis ca-s pesimist .... cred :mrgreen:
Post Reply