Televiziuni

Articole, clipuri, imagini cu/despre Poli.
User avatar
Sdou
Posts: 909
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:50 pm

Re: Televiziuni

Post by Sdou »

impossible wrote:Astazi "In prelungiri" a fost cu fratii Rotariu. Ilie nu-si mai aducea aminte cum se numeste Poli si tot ii zicea ACS Recas. Dorin (care, dupa spusele tatalui, singur a ales sa mearga la Dinamo) s-ar intoarce la anul la Poli (exact, asa se numeste) in liga I in caz ca se doreste o treaba serioasa (asa ca pe vremea BKP-ului). Pe de alta parte Iosif nu-si mai amintea cum se numeste echipa de amatori la care joaca in prezent si-i spunea ACS Poli. Din pacate si Carabas, moderatorul, avea un lapsus. In rest numai de bine: cei doi isi doresc impacarea si revenirea suporterilor pe Dan Paltinisanu. Aceasta ultima parte, oricat am incercat, nu am reusit sa o inteleg.
D-aia am zis eu intodeauna ca puterea fotbalistilor nu sta in creier [-x si ca unii dintre ei are trebui sa dea niste probe de exprimare si logica inainte de a deschide gura :D
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Televiziuni

Post by englezul »

Marea lor majoritate nu vorbesc prea des in public ceeace este ok :ymhug:
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Televiziuni

Post by orangetm »

De la Levi cetire...

ACS Poli Timisoara
In seara aceasta suntem din nou prezenti pe ecrane: de la ora 20,00, Razvan Trandu este prezent la "Liga de Vest" (Europa Nova), iar de la ora 20,30, Adrian Poparadu este in platoul "Diviziei Locale" (Digi 24 Timisoara). Vizionare placuta ;)
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Televiziuni

Post by DP 2-6 »

Acum la TVR Timisoara, "In prelungiri", invitat Alexandru Pelici, "tras de limba", de minunatul nostru dom' profesor, Jackie Ionescu, nu ratati!
User avatar
cristy2005ro
Posts: 1684
Joined: Wed Oct 03, 2012 4:02 pm
Location: Timişoara
Contact:

Re: Televiziuni

Post by cristy2005ro »

emisiunea fotbal de vest ,inregistrare integrala de ieri cu Pap invitat si Prodana...Robu intra si el in direct



Roxana Lungu s-a imbracat in echipamentul echipei si a zis ca in fiecare emisiune se va echipa asa iar de sezonul viitor in violet

Pap ne multumeste celor ce am facut deplasarea la Arad
User avatar
cristy2005ro
Posts: 1684
Joined: Wed Oct 03, 2012 4:02 pm
Location: Timişoara
Contact:

Re: Televiziuni

Post by cristy2005ro »

Europa Nova va avea de luni un reality show prezentat de Roxana Lungu in care va fi prezentata viata jucatorilor de la Poli in afara terenului

User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Televiziuni

Post by DP 2-6 »

Rosenblum a fost invitat la Digi 24 Timişoara, iar la Europa Nova este acum, Nuno Claro.
Rosenblum a spus că se aşteaptă viza pentru Tony, mâine va fi o discuţie telefonică cu Goga, ori albă, ori neagră. Ar mai putea veni Gorobsov, dacă Torino acceptă să-i plătescă diferenţa mare de salariu, un fundaş finlandez şi încă ceva străini no name. Axente are o ofertă din străinătate şi numai dacă pică oferta aia, se reiau discuţiile. După spusele lui, mai avem strict nevoie de un fundaş central, un mijlocaş defensiv şi încă unul central, plus doi atacanţi.
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Televiziuni

Post by duranviola »

DP 2-6 wrote:Rosenblum a fost invitat la Digi 24 Timişoara, iar la Europa Nova este acum, Nuno Claro.
Rosenblum a spus că se aşteaptă viza pentru Tony, mâine va fi o discuţie telefonică cu Goga, ori albă, ori neagră. Ar mai putea veni Gorobsov, dacă Torino acceptă să-i plătescă diferenţa mare de salariu, un fundaş finlandez şi încă ceva străini no name. Axente are o ofertă din străinătate şi numai dacă pică oferta aia, se reiau discuţiile. După spusele lui, mai avem strict nevoie de un fundaş central, un mijlocaş defensiv şi încă unul central, plus doi atacanţi.
adica 5 jucatori ( juma de echipa ) cu fix 4 zile inaintea inceputului de campionat ???? ce pregatire mai fac astia ? cand vor debuta ?? din retur ??? ~x(
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Televiziuni

Post by DP 2-6 »

Perioada de transferuri se încheie în septembrie, toate echipele vor mai transfera ceva. Dacă mai aducem 4-5 jucători, asta-i în ideea de a completa lotul, pentru a avea dubluri pe posturi, nu neapărat pentru a fi titulari. Rosenblum a precizat că vor fi accidentări, cartonaşe, suspendări şi atunci nu trebuie să rămânem descoperiţi.
Dacă unii se vor impune ca titulari, cu atât mai bine. Aceasta-i partea proastă, când cauţi jucători liberi de contract, majoritatea îţi vin în ultima clipă, după ce şi-au epuizat alte variante, posibil mai bune pentru ei.
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Televiziuni

Post by AndreiVajnaII »

Din stirile pe care le-am vazut intamplator, am inteles ca aproape toate echipele au probleme din astea. Numai CFR-u a facut transferuri ca lumea.
Post Reply