Autoritatile locale

Conducerea clubului, staff tehnic, angajati ai clubului.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Autoritatile locale

Post by englezul »

AndreiVajnaII wrote:Problema atacantilor o stiam cu totii inca de anul trecut....
Cand a auzit toate chestiile legate de subtirimea lotului amintite de domn primar, se pare ca marele Rosenblum a rosit.... :ymblushing:
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Autoritatile locale

Post by ultraviola »

Poate sa aduca si 10 atacanti, daca in momentul in care ajung la marginea careului se intorc si paseaza inapoi. Nu echipa e problema la noi. Sa aduca antrenor iar acesta sa spuna pe ce posturi mai e nevoie de intariri.
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Autoritatile locale

Post by impossible »

englezul wrote:
AndreiVajnaII wrote:Problema atacantilor o stiam cu totii inca de anul trecut....
Cand a auzit toate chestiile legate de subtirimea lotului amintite de domn primar, se pare ca marele Rosenblum a rosit.... :ymblushing:
Lasa ca au anuntat deja ca Velcea decide cine vine si cine nu la echipa. Asa, ca sa paseze responsabilitatea. Pun si eu intrebarea: dar pe Velcea cine il tine in continuare? Iancu, asa cum ne anunta Kerosen?
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Autoritatile locale

Post by Pffv »

Sa-l mai tina mult ca atunci chiar vor fi doar ei la stadion . Prima dovada pe vineri , cu Corona !
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Autoritatile locale

Post by orangetm »

Apropo de "pasatul responsabilitatii", patent romanesc dealtfel, nu a inventat "robu" gaura la covrig prin care curge apa rece.

Toti stim, asa cum ne-au tot "atentionat" de peste un an "chercheliti" si "nechercheliti", ca si la club s-a "implementat" algoritmul uslinos. Asa!
Deci e clar pe ce mizeaza un VdF, stiindu-l in spate pe Floare de Trandafir, asta stiindu-l in spate pe Premar.

Eu cred ca unele probleme de atitudine SI ale echipei de aici vin, vazand cu totii inertia maxima din acest ciclu descris mai sus, ciclu ce poate fi imbogatit de fapt.
Azi, in lipsa "reactiei" CC al Poli (consiliul consultativ, zic), ce a putut spune Premarul? Ca aducem atacanti si midfilderi! De unde, sezonul de transferuri fiind inchis pan' de Ignat?


Obs.: Scuzati multele "...", nu, nu mi-a furat m55 contul! :D
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
cristy2005ro
Posts: 1684
Joined: Wed Oct 03, 2012 4:02 pm
Location: Timişoara
Contact:

Re: Autoritatile locale

Post by cristy2005ro »

S-a inchis perioada de transferuri dar pot veni jucatori liberi de contract

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Autoritatile locale

Post by Pffv »

cristy2005ro wrote:S-a inchis perioada de transferuri dar pot veni jucatori liberi de contract

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Adica "crème de la crème" si ii asteapta un antrenor de top care sa-i valorifice superior :ymdevil: .
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Autoritatile locale

Post by impossible »

cristy2005ro wrote:S-a inchis perioada de transferuri dar pot veni jucatori liberi de contract

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Pentru noi, care nu aducem decat liberi de contract, dar si (liberi) de fotbal, perioada de transferuri nu se incheie niciodata.
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Autoritatile locale

Post by englezul »

Treaba-i simpla, Robu arunca vina pe antrenor cum ca el decide echipa si transferurile, iar antrenorul arunca mata peste gard taman in vestiar si la randul lui da vina pe jucatori cum ca nu ar avea valoare. Noi stam, privim si ne minunam.
Batem Brasovul si uitam de toate, asta-i rezolvarea...
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Autoritatile locale

Post by Pffv »

englezul wrote:Treaba-i simpla, Robu arunca vina pe antrenor cum ca el decide echipa si transferurile, iar antrenorul arunca mata peste gard taman in vestiar si la randul lui da vina pe jucatori cum ca nu ar avea valoare. Noi stam, privim si ne minunam.Batem Brasovul si uitam de toate, asta-i rezolvarea...
Io nu mai privesc o vreme iar de minunat de ce ? Ai vazut tu vreo treaba "romanesca" facuta calm ,metodic si cu rezultate pozitive ? Ca din astea de misto si batjocura avem prea multe ca sa ne mai .... minunam . Salut din nou initiativa "lucratorilor" de pe ulita mea de implementare a saptamanii de lucru de (max.) 2 zile . Ca dovada azi nu , ca ....."afara ploua" .
Post Reply