Autoritatile locale

Conducerea clubului, staff tehnic, angajati ai clubului.
Post Reply
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Autoritatile locale

Post by Ivanhoe »

Discutii despre relatia autoritatile locale cu clubul. Topicul este deschis la oficial pentru ca autoritatile locale sunt actionari in cadrul clubului.
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Autoritatile locale

Post by duranviola »

in perspectiva urmatoarelor meciuri care se vor disputa acasa, vreau sa fac referire la denivelarea suprafetei de joc, pe care am remarcat-o in timpul desfasurarii meciurilor precedente....in cazul paselor date la firul ierbii, mingea " topaie " pana sa ajunga la jucator :(
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Autoritatile locale

Post by duranviola »

din articolele aparute saptamana trecuta prin diverse ziare, desprind concluzia ca : ioc stadion, ioc sala de 14000 locuri, ioc bazin olimpic............... :ymsick:

dar, vom avea parc eolian la Covaci si centru intermodal la Remetea 8-x
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Autoritatile locale

Post by Ivanhoe »

Felicitari pentru promovare!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Autoritatile locale

Post by Ivanhoe »

Asteptam din toamna in Liga 1 CULORILE si PALMARESUL in mod oficial!!!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Autoritatile locale

Post by englezul »

Daca luati licenta si va complaceti in aceeasi mediocritate si in L1, ati promovat degeaba :(
C&C
Posts: 36
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:34 pm

Re: Autoritatile locale

Post by C&C »

...pe undeva ma bucur ca Robu s-a abtinut de la comentarii gen Iancu,la nervi oameni spun vrute si mai mult nevrute.Tre sa isi puna o trompeta la club ca sa ii duca vorbele ,iar public sa ramana la nivel de suporter.
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Autoritatile locale

Post by DP 2-6 »

Pentru prima oară primarul Robu se arată indignat de jocul şi rezultatele echipei.
Într-o intervenţie la Radio Timişoara, critică jocul echipei şi spune că se vor lua măsuri urgente de aducere a măcar doi atacanţi, posibil şi un mijlocaş. A ezitat să rostească numele "profesorului" căruia îi acorda atât de multă încredere şi a spus că antrenorul a avut libertate la transferuri şi e singurul răspunzător pentru joc şi rezultate. Pe lângă clasarea în primele zece, un alt obiectiv este şi un parcurs cât mai lung în Cupa României. A insistat că actualii atacanţi nu au valoare de prima ligă şi în această săptămână se vor lua măsuri.
Nimic concret despre măsuri împotriva celui direct răspunzător, deci luaţi-vă gândul la ceva spectaculos.
Vor urma câteva trageri de urechi, urmate de câteva cârpeli în lot şi apoi...veşnicele dureri de cap! :((
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Autoritatile locale

Post by Pffv »

Exact asa am inteles si eu . Ai omis sa ne spui de "scurtatura" catre Europa , dat fiind ca restul problemelor se vor rezolva prin "analiza" si carpeala . Un exemplu elocvent de ce banul public este prilej de demonstrare a incompetentei si ... smecheriei (aici am vrut sa nu sar calul cu exprimarea ) . Deci ciocu' mic si la stadion , decidentii "gandeste" :bashhead2: .
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Autoritatile locale

Post by AndreiVajnaII »

Problema atacantilor o stiam cu totii inca de anul trecut....
Post Reply