Conducerea clubului

Conducerea clubului, staff tehnic, angajati ai clubului.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Conducerea clubului

Post by englezul »

Momentan sunt povesti nemuritoare, in special cele legate de sponsori ! Pana si Ripensia in liga patra, are echipamentul plin de sponsori. Noi nu gasim unul, parca suntem in Burkina !
Daca nu incep bine, abia ii asteapta Tractorov la cotitura si nu-i prinde etapa a cincea pana devin amintire !!! :(
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Conducerea clubului

Post by Pffv »

Mai sa fie , mai nou ne-au murit laudatorii asa ca trebuie sa o .... facem singuri . Un pic de contradictie intre enunturi : lot mai bun dar promovare cu "emotii" . Povestea cu sponsorii (cat mai multi de "i" ca-i plac unchiasului ) a devenit un cliseu verbal in noua retorica de pal melaminat la moda . (stam bine, lotul bla bla bla, autoritatile locale , sponsorii , suporterii , presedintele etc ; se poate inlocui doar numele clubului si adapta ...oriunde ) .

le Englezule , pana in etapa 5 e .... tarziu (daca este cazul) si .... cat de iute crezi tu ca-i U650 :)) :)) ! In al mai bun caz pricepe prin .... decembrie , daca ... :D .
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Conducerea clubului

Post by AndreiVajnaII »

Despre acest Liviu Anton ce stiti?
User avatar
Sdou
Posts: 909
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:50 pm

Re: Conducerea clubului

Post by Sdou »

AndreiVajnaII wrote:Despre acest Liviu Anton ce stiti?
Ca rimeaza cu beton :D
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Conducerea clubului

Post by englezul »

AndreiVajnaII wrote:Despre acest Liviu Anton ce stiti?
Sef la Casa Auto sau ceva de genul asta :-@
Il si vad pe Balace cu Mercedes sau Ford pe piept... =))
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Conducerea clubului

Post by Pffv »

Jucatul asta cu nume ... olandeze nu va adduce decat prejudicii ! Asta in idea ca nu vreti sa fiti , realmente , doar voi la stadion , caz in care va urez spor in continuare , sunteti aproape de reusita :twisted: !
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Conducerea clubului

Post by englezul »

Pffv wrote:Jucatul asta cu nume ... olandeze nu va adduce decat prejudicii ! Asta in idea ca nu vreti sa fiti , realmente , doar voi la stadion , caz in care va urez spor in continuare , sunteti aproape de reusita :twisted: !
Nu se chinuie deloc. Le iasa din prima, ca sa spun asa... :ymsick:
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Conducerea clubului

Post by orangetm »

Titu Bojin îi acordă încredere lui Alexa.

Acesta a răspuns oarecum neașteptat într-o intervenție telefonică, la un post local de televiziune, la zvonurile legate de schimbarea antrenorului. ”Nu se pune problema să-l schimbăm după doar un eșec… Deși am stat în corzi pe finalul jocului de acasă. Avem încredere dacă l-am numit acolo. Dan Alexa trebuie să ducă echipa în Divizia Națională”, a declarat Bojin la Tele Europa Nova.

:mrgreen:
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Conducerea clubului

Post by englezul »

orangetm wrote:Titu Bojin îi acordă încredere lui Alexa.

Acesta a răspuns oarecum neașteptat într-o intervenție telefonică, la un post local de televiziune, la zvonurile legate de schimbarea antrenorului. ”Nu se pune problema să-l schimbăm după doar un eșec… Deși am stat în corzi pe finalul jocului de acasă. Avem încredere dacă l-am numit acolo. Dan Alexa trebuie să ducă echipa în Divizia Națională”, a declarat Bojin la Tele Europa Nova.

:mrgreen:

=)) =)) =))
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Conducerea clubului

Post by orangetm »

Dezvolta!
:D
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
Post Reply