Relatiile dintre suporterii echipelor timisorene.

"In toata lumea, si-n toata tara, nu e niciunde ca la Timisoara!"

Relatiile cu suporterii altor echipe din Timisoara

1. Sunt de acord ca sa avem relatii cat mai deschise si sa colaboram cu suporterii altor echipe.
18
23%
2. Nu sunt de acord sa avem relatii cat mai deschise si sa colaboram cu suporterii altor echipe, ma intereseaza doar Poli.
4
5%
3. Sunt de acord sa nu ne mai jignim cu suporterii ASU SS Poli si sa incepem sa ne respectam intre noi indiferent ca sustinem proiecte diferite.
20
25%
4. Nu pot sa ii respect pe suporterii ASU SS Poli pentru ca m-a simt jignit de atitudinea lor si nu pot trece peste asta.
4
5%
5. Daca nu vad nimic pozitiv si de viitor in proiectul ASU SS Poli, sunt de acord sau sa ignor acest proiect sau sa nu il critic in termeni ofensatori, din respect pentru polistii de acolo.
12
15%
6. Nu sunt de acord cu proiectul ASU SS Poli si consider ca pot sa imi exprim dezaprobarea fata de el in ce mod vreau eu.
4
5%
7. Sunt de acord sa facem noi primi pasi spre o "impacare" cu polistii de dincolo si spre a avea o relatie de buna intelegere si de respect reciproc.
11
14%
8. Nu sunt de acord ca noi sa facem primi pasi!
7
9%
 
Total votes: 80
User avatar
Sdou
Posts: 909
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:50 pm

Re: Relatiile dintre suporterii echipelor timisorene.

Post by Sdou »

Pffv wrote:Maine poimaine ne trezim pe ...bancnote =)) !
Sau pe steagurile ultrasilor de maine. Si uite asa se scrie istoria...............................musai sa-mi iau o basca a la Che Guevara sau o sapca a la Fidel :mrgreen:
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
Aiurelu
Posts: 6
Joined: Wed Jul 31, 2013 2:24 pm

Re: Relatiile dintre suporterii echipelor timisorene.

Post by Aiurelu »

Pe bune ? Ati fost acolo "de la inceput" dar ati fost doar cand echipa era la 2 statii de tranvai departare , in rest ati ars pixeli de le tv. :)
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Relatiile dintre suporterii echipelor timisorene.

Post by Ivanhoe »

Aiurelu wrote:Pe bune ? Ati fost acolo "de la inceput" dar ati fost doar cand echipa era la 2 statii de tranvai departare , in rest ati ars pixeli de le tv. :)
Ce expert esti, sunt baieti aici, cum is Cristi, Liliaku si Paul Marius de exemplu care au fost in liga II-a in deplasari neorganizate si la Pitesti pe banii lor nu asa cum se mergea in epoca Iancu cu benzina la autocar platita de Iancu!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Relatiile dintre suporterii echipelor timisorene.

Post by DP 2-6 »

Aiurelu wrote:Pe bune ? Ati fost acolo "de la inceput" dar ati fost doar cand echipa era la 2 statii de tranvai departare , in rest ati ars pixeli de le tv. :)
Nu că voi ca să mă laud, dar sunt destui care nu au văzut meciuri pe DP, câte am văzut eu în deplasare! ;)
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Relatiile dintre suporterii echipelor timisorene.

Post by Pffv »

Aiurelu wrote:Pe bune ? Ati fost acolo "de la inceput" dar ati fost doar cand echipa era la 2 statii de tranvai departare , in rest ati ars pixeli de le tv. :)
"m" :D .
Eu vin cu masina , asa ca ma doare in "pix" de numarul de statii :) !
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Relatiile dintre suporterii echipelor timisorene.

Post by impossible »

Aiurelu wrote:Pe bune ? Ati fost acolo "de la inceput" dar ati fost doar cand echipa era la 2 statii de tranvai departare , in rest ati ars pixeli de le tv. :)
Hai, "pe bune"! Daca nu cunosti oamenii nu vad ce rost are sa vorbesti "aiurea" (asa cum numele o spune :D ).
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Relatiile dintre suporterii echipelor timisorene.

Post by LILIaKu- »

Asa is io... arzator de pixeli. Nu merg la meci ca nu am mijloc de transport in comun incolo. Asta ar trebui sa ma faca sa ma simt naspa sau sa tin cu alta echipa? Ca nu inteleg...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Relatiile dintre suporterii echipelor timisorene.

Post by impossible »

:))
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Relatiile dintre suporterii echipelor timisorene.

Post by duranviola »

si asa ne-am mai ales cu o " apreciere " : arzatori de pixeli

:dizzy:
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
User avatar
unceralbastru
Posts: 39
Joined: Sun Jun 16, 2013 8:54 am

Re: Relatiile dintre suporterii echipelor timisorene.

Post by unceralbastru »

Ivanhoe wrote:
Aiurelu wrote:Pe bune ? Ati fost acolo "de la inceput" dar ati fost doar cand echipa era la 2 statii de tranvai departare , in rest ati ars pixeli de le tv. :)
Ce expert esti, sunt baieti aici, cum is Cristi, Liliaku si Paul Marius de exemplu care au fost in liga II-a in deplasari neorganizate si la Pitesti pe banii lor nu asa cum se mergea in epoca Iancu cu benzina la autocar platita de Iancu!
Sa iti fie rusine pentru ca batjocoresti niste oameni pe care nu i-ai cunoscut, nu ii cunosti si nu ii vei cunoaste vreodata.
Post Reply