Deplasari

"In toata lumea, si-n toata tara, nu e niciunde ca la Timisoara!"
User avatar
Sergio
Posts: 131
Joined: Wed Oct 24, 2012 1:13 pm
Location: G-rock

Re: Deplasari

Post by Sergio »

trebuie, pentru noi astia intarziatii... am auzit din surse sigure ca nenea iancu ne asteapta si pe plaja :mrgreen: :sup2:
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Deplasari

Post by Ivanhoe »

Asociația Suporterilor Poli Timișoara organizează vineri, 23 august 2013, deplasarea la Brașov în vederea meciului FC Brașov - Poli Timișoara. Meciul este programat să înceapă la ora 19:30. Pentru detalii și înscrieri vă rugăm să sunați la numărul de telefon 0743826431.

Cu toții la Brașov! Hai Poli!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
ByTimisoreanul
Posts: 44
Joined: Thu Jul 11, 2013 1:29 pm
Location: Gataia

Re: Deplasari

Post by ByTimisoreanul »

Stiti ce mam gandit :d sa vorbiti cu domnul Robu sa ii mai taie la Mr Valcea 1000 e din salar ca si asa ia bani degeaba....si plateasca el un autocar pentru deplasari...pt ca 2-3 deplasari pe luna nu costa 1000 e pe luna...si asa poli va avea sustinatori in orice deplasare :-bd :bravo:
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Deplasari

Post by englezul »

Mai bine, lasa...
User avatar
Kerosen
Posts: 655
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:35 pm
Location: Timisoara

Re: Deplasari

Post by Kerosen »

ByTimisoreanul wrote:Stiti ce mam gandit :d sa vorbiti cu domnul Robu sa ii mai taie la Mr Valcea 1000 e din salar ca si asa ia bani degeaba....si plateasca el un autocar pentru deplasari...pt ca 2-3 deplasari pe luna nu costa 1000 e pe luna...si asa poli va avea sustinatori in orice deplasare :-bd :bravo:

=)) =)) =)) =)) Si pe autocar sa apara si un autocolant mare "Sponsored byRobu "
ByTimisoreanul
Posts: 44
Joined: Thu Jul 11, 2013 1:29 pm
Location: Gataia

Re: Deplasari

Post by ByTimisoreanul »

Kerosen wrote:
ByTimisoreanul wrote:Stiti ce mam gandit :d sa vorbiti cu domnul Robu sa ii mai taie la Mr Valcea 1000 e din salar ca si asa ia bani degeaba....si plateasca el un autocar pentru deplasari...pt ca 2-3 deplasari pe luna nu costa 1000 e pe luna...si asa poli va avea sustinatori in orice deplasare :-bd :bravo:

=)) =)) =)) =)) Si pe autocar sa apara si un autocolant mare "Sponsored byRobu "


:)) :)):))
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Deplasari

Post by duranviola »

bravo celor trei muschetari prezenti cu fulare si steag pe stadionul ASA

legiunea POLI ZALAU !


:steag2: :steag2: :steag2:
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Deplasari

Post by orangetm »

Din Zalau sunt flacaii?
:)
Felicitari!

Trimis de pe al meu GT-I9195 folosind Tapatalk
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Deplasari

Post by Ivanhoe »

Se organizeaza deplasare la Giurgiu pentru doritori. Tel de contact al organizatorului: 0749141491.
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Deplasari

Post by englezul »

Ivanhoe wrote:Se organizeaza deplasare la Giurgiu pentru doritori. Tel de contact al organizatorului: 0749141491.
:ymapplause:
Post Reply