Intalniri suporteri

"In toata lumea, si-n toata tara, nu e niciunde ca la Timisoara!"
Post Reply
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Intalniri suporteri

Post by Ivanhoe »

Intalniri suporteri
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
Robert
Posts: 2
Joined: Wed Jan 02, 2013 10:30 pm
Location: Temesvar

Re: Intalniri suporteri

Post by Robert »

Hi hi nimeni nu a scris nimic pe-aicea - ar fi fain sa reinviem vechile forum meetinguri - pana la urma au fost ideea mea si "dincolo", doar sa ne organizam un pic :)
Paul Marius
Posts: 651
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:04 pm

Re: Intalniri suporteri

Post by Paul Marius »

Robert wrote:Hi hi nimeni nu a scris nimic pe-aicea - ar fi fain sa reinviem vechile forum meetinguri - pana la urma au fost ideea mea si "dincolo", doar sa ne organizam un pic :)
Au fost intalniri pe toata durata turului de campionat,atat suporterii intre ei cat si intalniri intre suporteri si jucatori,oficiali,antrenori.despre lucrurile astea s-a discutat la sectiunea "Poli Cafe":http://www.politm.ro/forum/viewforum.php?f=68
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Intalniri suporteri

Post by ultraviola »

Marti seara avem prima intalnire din acest an, la Bibliotheka, de la ora 7.
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Intalniri suporteri

Post by Ivanhoe »

Intalnirile oficiale ale suporterilor sunt cele de pe topicul Poli Cafe. Intr-adevar topicul asta este cam in plus dar ma gandeam ca poate galeria in formare vor dori sa se intalneasca pentru problemele lor si l-am facut preventiv in ideea ca poate unii vor fi chiar forumisti. Pana una alta tot ce tine de intalnirile de suporteri este scris pe topicul Poli Cafe.
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
Post Reply