Discutii generale

"In toata lumea, si-n toata tara, nu e niciunde ca la Timisoara!"
ghitza
Posts: 13
Joined: Sat Aug 17, 2013 12:10 am

Re: Discutii generale

Post by ghitza »

englezul wrote:Ne-am vandut noi ptr niste mici cu mustar de la Robu plus o cana de vin de la Recas, dar mai daca vine Iancu ( detinatorul legal al palmaresului lui Poli ) cu ceva banuti. Ii clar ca noi nu avem principii, suntem foarte usor de manevrat si cumparat, deci draga Ghita nu te baza pe noi ca-l vom refuza :D
Spre fericirea noastra insa nu se va intampla acest lucru, nu avem noi norocul asta. Suntem deci sortiti sa tocam banii comunitatii pana la capat si sa bem de necaz. De fericire am baut acum cativa ani, nu mai este cazul.
Ramane foarte valabila insa zicala voastra cu care sunt total de acord: "cine nu bea cu noi, bea impotriva noastra" ! :bere: ( sper ca am citat corect ). :D

Unceralbastru NU E ghitza!

Mare dezamagirea cand citesc randurile voastre. Meritati exact ce primiti, mai ales atmosfera fantastica de la meciurile acs-ului.
Decat cu voi in acelasi vapor, mai bine pe o pluta, in deriva, cu cei dragi, daca e cazul.
:ymsick: :ymsick: :ymsick:

P.S Doar primul rand se refera la mesajul englezului.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Discutii generale

Post by englezul »

Ce ne-am face fara voi, nu stiu... =))
In rest numai de bine sa auzim. Cat despre dezamagirea pe care ti-o provocam, te rog sa ne scuzi ca nu ne putem ridica la standardele voastre inalte. Si ca sa nu suferi mai mult incearca sa nu mai intri, daca vrei doar sa ne dojenesti :ymblushing: O discutie argumentata si fara jigniri merge, altfel iti pierzi timpul si-i pacat ca esti tanar.
Majoritatea amicilor tai intra, citesc si nu posteaza. Un exemplu demn de urmat !
User avatar
Sdou
Posts: 909
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:50 pm

Re: Discutii generale

Post by Sdou »

ghitza wrote:
englezul wrote:Ne-am vandut noi ptr niste mici cu mustar de la Robu plus o cana de vin de la Recas, dar mai daca vine Iancu ( detinatorul legal al palmaresului lui Poli ) cu ceva banuti. Ii clar ca noi nu avem principii, suntem foarte usor de manevrat si cumparat, deci draga Ghita nu te baza pe noi ca-l vom refuza :D
Spre fericirea noastra insa nu se va intampla acest lucru, nu avem noi norocul asta. Suntem deci sortiti sa tocam banii comunitatii pana la capat si sa bem de necaz. De fericire am baut acum cativa ani, nu mai este cazul.
Ramane foarte valabila insa zicala voastra cu care sunt total de acord: "cine nu bea cu noi, bea impotriva noastra" ! :bere: ( sper ca am citat corect ). :D

Unceralbastru NU E ghitza!

Mare dezamagirea cand citesc randurile voastre. Meritati exact ce primiti, mai ales atmosfera fantastica de la meciurile acs-ului.
Decat cu voi in acelasi vapor, mai bine pe o pluta, in deriva, cu cei dragi, daca e cazul.
:ymsick: :ymsick: :ymsick:

P.S Doar primul rand se refera la mesajul englezului.
Motto-ul brigazii noastre: decat batran ,bolnav si sarac mai bine tanar ,bogat si sanatos :valuri:
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Discutii generale

Post by orangetm »

Omul (Ghitza) si-a facut cont de mail special pentru noi.
celcarevacalcapecap@yahoo.com
Isn't it cute?
#:-s
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Discutii generale

Post by englezul »

ghitza wrote:
englezul wrote:Ne-am vandut noi ptr niste mici cu mustar de la Robu plus o cana de vin de la Recas, dar mai daca vine Iancu ( detinatorul legal al palmaresului lui Poli ) cu ceva banuti. Ii clar ca noi nu avem principii, suntem foarte usor de manevrat si cumparat, deci draga Ghita nu te baza pe noi ca-l vom refuza :D
Spre fericirea noastra insa nu se va intampla acest lucru, nu avem noi norocul asta. Suntem deci sortiti sa tocam banii comunitatii pana la capat si sa bem de necaz. De fericire am baut acum cativa ani, nu mai este cazul.
Ramane foarte valabila insa zicala voastra cu care sunt total de acord: "cine nu bea cu noi, bea impotriva noastra" ! :bere: ( sper ca am citat corect ). :D

Unceralbastru NU E ghitza!

Mare dezamagirea cand citesc randurile voastre. Meritati exact ce primiti, mai ales atmosfera fantastica de la meciurile acs-ului.
Decat cu voi in acelasi vapor, mai bine pe o pluta, in deriva, cu cei dragi, daca e cazul.
:ymsick: :ymsick: :ymsick:

P.S Doar primul rand se refera la mesajul englezului.

Unceralbastru NU E ghitza! ghitza NU E invizita! invizita NU E samurai negru ! =)) Doar mihalcea E mihalcea :ymhug:
Last edited by englezul on Tue Feb 04, 2014 3:09 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Sdou
Posts: 909
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:50 pm

Re: Discutii generale

Post by Sdou »

orangetm wrote:Omul (Ghitza) si-a facut cont de mail special pentru noi.
celcarevacalcapecap@yahoo.com
Isn't it cute?
#:-s
Un dulce! Mai e si original pe deasupra :))
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
ghitza
Posts: 13
Joined: Sat Aug 17, 2013 12:10 am

Re: Discutii generale

Post by ghitza »

orangetm wrote:Omul (Ghitza) si-a facut cont de mail special pentru noi.
celcarevacalcapecap@yahoo.com
Isn't it cute?
#:-s
Dar cat de speciali crezi ca sunteti :))
Mailul are vreo 10 ani.
Si ca tot ai adus vorba, asta e cu dedicatie: http://www.youtube.com/watch?v=139P6OrewQc :))
Englezul, citeste PS-ul postului anterior.

P.S Daca va injur ma banati?
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Discutii generale

Post by Pffv »

Bag seama ca iar e lipsa acuta de ... ocupatie ! Trebuie neaparat sa imi sparg parbrizul ...Englezule :) ?
Daca tot ai timp te rog , ca in calitate de supus al ....reginei , sa imi spui daca si la "voi" exista expresia aia "dus cu pluta" ? Nu de alta , dar se foloseste , si pare a predispune la ... injuraturi :D !
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Discutii generale

Post by diegis37 »

Pffv wrote:Bag seama ca iar e lipsa acuta de ... ocupatie ! Trebuie neaparat sa imi sparg parbrizul ...Englezule :) ?
Daca tot ai timp te rog , ca in calitate de supus al ....reginei , sa imi spui daca si la "voi" exista expresia aia "dus cu pluta" ? Nu de alta , dar se foloseste , si pare a predispune la ... injuraturi :D !
=)) =))
vreau un :dizzy: pe o pluta daca se poate si cu o vîsla in mana :D
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Discutii generale

Post by Pffv »

Fiind pus pe harta iaca intreb si io : cu Sttutgart-ul in preliminariile UCL a fost totul in regula dpdv al galeriei si suporterilor ? Daca da , atunci cu fras de am pierdut ? Ceva nu se imbuca ? Poate mai trebuie si valoare , adica ceva ce nici zeii locali ai tortelor , petardelor si spray-urilor cu vopsea nu pot suplini ? Cat or fi ei de curati , inteligenti , cinstiti si cu ....dreptatea in mana . E drept ca FCNEP nu am vazut pe ziduri , toata lumea stiind ca Bragadiru este o frumoasa localitate ...banateana , ipocritilor nostrii dragi :D !
Post Reply