Galerie ACS Poli Timisoara

"In toata lumea, si-n toata tara, nu e niciunde ca la Timisoara!"
Post Reply
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Galerie ACS Poli Timisoara

Post by Ivanhoe »

Galerie ACS Poli Timisoara
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by DP 2-6 »

Ingrijorator faptul ca tinerii nu-si fac timp sa intre aici.
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by DP 2-6 »

Mai multa publicitate n-ar strica.
User avatar
PSC
Posts: 655
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:40 pm
Location: Timișoara

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by PSC »

Publicitate e prea multă, numa că e din aia negativă din păcate...
Image
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by LILIaKu- »

DP 2-6 wrote:Ingrijorator faptul ca tinerii nu-si fac timp sa intre aici.
tineretul e cu facebook. :p or sa intre.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
User avatar
cristy2005ro
Posts: 1684
Joined: Wed Oct 03, 2012 4:02 pm
Location: Timişoara
Contact:

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by cristy2005ro »

trebuie promovat.....nu stie multa lume de forum.de aia ar trebui postat pe perete cei care au mult prieteni polisti
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by LILIaKu- »

cristy2005ro wrote:trebuie promovat.....nu stie multa lume de forum.de aia ar trebui postat pe perete cei care au mult prieteni polisti
o sa fie cateva surprize cu promovarea forumului. nu vreau sa zic mai multe deocamdata sa nu stric surprizele :roll:
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by Pffv »

DP 2-6 wrote:Ingrijorator faptul ca tinerii nu-si fac timp sa intre aici.
Nu neaparat . Daca stau bine sa ma gandesc (?) la varsta tineretii este mai atragator un "proiect" de tip ASU clamand curatenia si puritatea , cu un oarecare element de pitoresc , o usoara tendinta de autovictimizare si o atitudine protestatara . Si dupa cum cred ca iti amintesti in tinerete toti suntem "revolutionari " , le stim pe toate , pozam pentru impresia "artistica" . Ceva mai tarziu realizezi ca nu tot ce zboara se mananca si , uneori , iti reprosezi amar timpul si energia consumate pe cauze nobile , nu zic nu , dar un pic hazardate . Daca au dreptate , nu sa sustina alta echipa , ca nu asta-i problema , ci sa respinga aprioric alternativele , ce sa zic , bravo lor . Daca nu timpul , ce mai mare nivelator de pasiuni , o sa ii linisteasca , poate ... . Ce poate parea mai frumos decat un "nou inceput" in ..tinerete . Mai tarziu , dupa vreo 7,8,9 "noi inceputuri" parca nu mai este asa simplu , dimpotriva . Cu riscul de a agasa tin sa reamintesc ca fotbalul nu a fost inventat pentru public (sau galerii) , pentru a fi privit , ci pentru a fi practicat . Ca acum este o afacere asta-i alta treaba , dar la nivelul nostru , important este ce face si cum joaca echipa nu ...galeria . Pana la urma la meciurile Barca Real 5:0 si respectiv 1:2 (in interval de 1si 1/2 ani) "galeria" si publicul erau aceleasi dar rezultatul/jocul a depins de echipe . Deocamdata se ne multumim ca macar unii dintre "mosi" sunt pe aici :D .
User avatar
cristy2005ro
Posts: 1684
Joined: Wed Oct 03, 2012 4:02 pm
Location: Timişoara
Contact:

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by cristy2005ro »

LILIaKu- wrote:
cristy2005ro wrote:trebuie promovat.....nu stie multa lume de forum.de aia ar trebui postat pe perete cei care au mult prieteni polisti
o sa fie cateva surprize cu promovarea forumului. nu vreau sa zic mai multe deocamdata sa nu stric surprizele :roll:
eu am inceput pe facebook in grupurile cu polisti
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by duranviola »

Nicolae Robu anunta inregimentarea a 200 de studenti in galeria lui Poli!

Primarul Nicolae Robu nu se lasă şi îşi continuă demersul pentru crearea unei noi galerii la Timişoara. În loc să dialogheze cu adevăraţii lideri ai suporterilor, Robu se încăpăţânează să formeze artificial o entitate care să susţină ca în vremurile bune Poli Timişoara.

„În curând vom avea şi o galerie pe măsura echipei, peste 200 de studenţi exprimându-şi faţă de subsemnatul dorinţa de a se alătura nucleului deja format”, spune, cu emfază, primarul Nicolae Robu, pe conturile sale de Facebook.

Altfel, edilul șef se arată mulţumit de parcursul lui Poli Timişoara şi spune că rezultatele de până acum relevă „o echipă bună, capabilă să atingă obiectivul fixat: promovarea în Liga I”. În finalul discursului său, Robu îi invită pe timişoreni să-şi cumpere abonamente pentru jocurile lui Poli, el cumpărându-şi primul policard pentru acest an competiţional.

http://www.debanat.ro/2012/10/nicolae-r ... -lui-poli/

personal, nu cred ca este cea mai buna solutie de atragere a suporterilor, se aseamana cu aducerea cu arcanul la oaste...
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
Post Reply