Galerie ACS Poli Timisoara

"In toata lumea, si-n toata tara, nu e niciunde ca la Timisoara!"
User avatar
cristy2005ro
Posts: 1684
Joined: Wed Oct 03, 2012 4:02 pm
Location: Timişoara
Contact:

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by cristy2005ro »

ce le zice la aia ca le da note mai mari daca fac galerie?
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by LILIaKu- »

si totusi, oamenii aduc oameni. Poli trebuie sa devina din nou la moda in oras.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by Pffv »

Nu suna bine inregimentarea !
Procesul trebuie sa fie natural , chiar daca natural insemna lent sau deloc !!
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by AndreiVajnaII »

Va rog eu nu mai postati "stiri" de la debanat. Chestia asta e veche de vreo saptamana. Tot ce au facut desteptii astia de "jurnalisti" e ca au luat un fragment din ce a postat Robu pe facebook si au inflorit ei cum le-o taiat capu. Ce inregimentare? Tot ce spune e ca a numarat el 200 de studenti care si-au exprimat aprecierea fata de proiectul ACS. Probabil s-a uitat pe postarile de pe facebook si a vazut cam cati sunt studenti, sau i-au spus unii pe la ore, ce stiu eu. Dar nu mi se pare credibil ca s-a dus el sa stranga 200 de studenti sa-i momeasca sa mearga in galerie.
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by LILIaKu- »

studentii lui Robu au chiulit azi cu nerusinare =)) mai 2 absente si nu-i primeste in examen ;;)
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by DP 2-6 »

LILIaKu- wrote:studentii lui Robu au chiulit azi cu nerusinare =)) mai 2 absente si nu-i primeste in examen ;;)
Printre ei or fi şi: Adrian Orza, Valentin Moldovan, Constantin Catană, Corado Toader, Smaranda Popa Radovan, Claudia Borza, Ovidiu Ciuhandu şi alţi eminenţi?
User avatar
Raul
Posts: 9
Joined: Fri Oct 05, 2012 10:33 am

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by Raul »

Galeria , nu trebuie fortata .. ea se va forma in timp si cu multa rabdare . Noi acum , creeam , nu preluam asa cum au facut vechile generatii .Nu cred ca anuntarea prin camine si universitati , aproape obligarea , sa vina pe stadion , este o solutie ..degeaba vin si sparg seminte ...daca sufletul urla pe stadionul Dan Paltinisanu , vei veni..Si daca tot am postat un mesaj , anunt ceva putin poate off topic ... cei ce doresc sa faca deplasarea cu damila maciuca , sa-mi lase un pm si o sa va contactez .. pana spre sfarsitul saptamanii , imi trebuie o lista si un numar .
DOAR UN SINGUR CLUB , UN SINGUR ORAŞ , POLITEHNICA TIMIŞOARA !
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by DP 2-6 »

Raul wrote:Galeria , nu trebuie fortata .. ea se va forma in timp si cu multa rabdare . Noi acum , creeam , nu preluam asa cum au facut vechile generatii .Nu cred ca anuntarea prin camine si universitati , aproape obligarea , sa vina pe stadion , este o solutie ..degeaba vin si sparg seminte ...daca sufletul urla pe stadionul Dan Paltinisanu , vei veni..Si daca tot am postat un mesaj , anunt ceva putin poate off topic ... cei ce doresc sa faca deplasarea cu damila maciuca , sa-mi lase un pm si o sa va contactez .. pana spre sfarsitul saptamanii , imi trebuie o lista si un numar .
Raulică, îmi permit să-ţi spun aşa, nu te supăra, dar aşa îl cheamă si pe fiul meu cel mare, fă ce faci, că faci bine.
Şi eu am fost ca tine şi m-am aflat aproape în aceaşi situaţie. După succesul fulminant cu Celtic, a urmat o perioadă neagră, de care absolut nimeni nu-şi aminteşte. Sectorul nostru(al galeriei) s-a golit constant, până am ajuns să fim o sută de oameni.
Am tras de ei, spunându-le la greu: "Cine nu cântă, măsa-i curvă!" Şi uite aşa, am ajuns să fim 55.000 cu dinamo şi uite aşa am ajuns să eliminăm Atletico Madrid! Vasile Ionuţ, celebrul cerber de pe "Vincente Calderon", îmi multumeşte şi acum, că nu l-am lăsat să cadă pradă deznădejdii! Hai POLI!
User avatar
cristy2005ro
Posts: 1684
Joined: Wed Oct 03, 2012 4:02 pm
Location: Timişoara
Contact:

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by cristy2005ro »

Raul,ar trebui sa vorbesti si cu baietii tai sa intre pe forum. Sunt polisti vechi si cunoscatori care pot da sfaturi si ajuta!
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by AndreiVajnaII »

Bravo Raul! :ymapplause:
Post Reply