Ovidiu Petre

Legende ale fotbalului timisorean
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Ovidiu Petre

Post by AndreiVajnaII »

Apropo de banderola, chiar remarcam ca Poparadu nu prea se preteaza la rolul de capitan. La fazele mai tensionate, in loc sa ii opreasca pe Petrovic si Marovic sau sa mearga el sa vorbeasca cu arbitrul, el statea la vreo 5 metri de faza si se uita.
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: Ovidiu Petre

Post by swedishbitter »

Asa este Andrei. E prea moale. Nu mai putin adevarat e ca Petcovici trebuia sa primeasca al doilea galben pt proteste. A cautat o cu lumanarea. Scuze de off.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Ovidiu Petre

Post by Ivanhoe »

Ai facut un meci bun astazi!
Felicitari!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Ovidiu Petre

Post by englezul »

Sa-ti fie rusine si tie si celui ce te-a pus capitan la apelul bocancilor. Sper din suflet sa ramai la noi cat mai putin, mai precis pana-n vara ! Nu te respect !
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Ovidiu Petre

Post by Ivanhoe »

Explicati omului de ce v-ati suparat pe el! Adica nu a venit la salutul galeriei, ca altfel nu va intelege ce si cum!
Intr-adevar un gest urat!
Din punctul meu de vedere daca il duce capul are timp sa se revanseze si pe teren si in afara lui pentru o asemenea greseala mare!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Ovidiu Petre

Post by englezul »

Ivanhoe wrote:Explicati omului de ce v-ati suparat pe el! Adica nu a venit la salutul galeriei, ca altfel nu va intelege ce si cum!
Intr-adevar un gest urat!
Din punctul meu de vedere daca il duce capul are timp sa se revanseze si pe teren si in afara lui pentru o asemenea greseala mare!
Asta-i doar una din multele lui bube...
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Ovidiu Petre

Post by Ivanhoe »

Pai de asta are topic sa i le poti spune. Si daca e bine intentionat citindu-le, le va indrepta, poate sunt eu naiv...
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Ovidiu Petre

Post by englezul »

Ca sa nu intram in amanunte pt ca nu am nici timp si nici chef, spun doar ca el a plecat cu bube si a revenit tot cu bube. Bubele lui nu se pot trata...
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Ovidiu Petre

Post by Ivanhoe »

englezul wrote:Ca sa nu intram in amanunte pt ca nu am nici timp si nici chef, spun doar ca el a plecat cu bube si a revenit tot cu bube. Bubele lui nu se pot trata...
Ok, sorry, nu vreau sa te enervez :) Mai ales intr-o zi asa de frumoasa ca si astazi!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Ovidiu Petre

Post by englezul »

Ivanhoe wrote:
englezul wrote:Ca sa nu intram in amanunte pt ca nu am nici timp si nici chef, spun doar ca el a plecat cu bube si a revenit tot cu bube. Bubele lui nu se pot trata...
Ok, sorry, nu vreau sa te enervez :) Mai ales intr-o zi asa de frumoasa ca si astazi!
:ymhug:
Post Reply