Alin Șeroni

Legende ale fotbalului timisorean
Post Reply
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Alin Șeroni

Post by duranviola »

DP 2-6 wrote:
CVB wrote:Fotbalist! :fotbalist:
In echipa asta nu are prea multe sanse sa se remarce.
Sper sa prinda cat de repede un transfer la o echipa buna, sa castige bani adevarati si daca se poate, sa faca si performanta!
Mult noroc Seroni! Si sa ramai profesionist in continuare!
Sper că nu speri să devină "oaie", sau "javră"! :(
depinde ce impresar are......
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Alin Șeroni

Post by Pffv »

Pleaca cat poti de repede . In mod cert nu te integrezi in "echipa" si strici atmosfera de "trai pe vatrai" a colegilor . Bas ca mai dai sperante si suporterilor cum ca totusi mai exista si caractere in lot . Nu este cazul sa iti pierzi vremea , nu mai esti un pustan . Pleca ...iute si bafta :) !
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Alin Șeroni

Post by Ivanhoe »

Bravo Seroni, singurul luptator!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
timisoara1990
Posts: 76
Joined: Tue Jul 02, 2013 7:38 pm

Re: Alin Șeroni

Post by timisoara1990 »

bravo
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Alin Șeroni

Post by englezul »

Cu durere-n suflet trebuie sa remarc faptul ca baiatul asta isi pierde timpul aici, jucand la aceasta echipa. Cred ca merita mai mult si daca in viitorul apropiat nu se schimba nimic in club, nu pot sa-i doresc decat sa plece urgent, fara sa priveasca innapoi !
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Alin Șeroni

Post by DP 2-6 »

Chiar nu vă înţeleg, plângeţi că nu facem transferuri, dar îndemnaţi pe cei mai buni să plece! :-o :-\
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Alin Șeroni

Post by englezul »

Nu as fi fericit deloc daca ar pleca de sub bagheta magicului olandez, insa imi pare rau de el cand vad ca-l apuca disperarea si incearca sa treaca la constructie cand vede cat de impotenti suntem de la mijloc in sus...
Poate totusi acolo sus cineva ne aude si produce schimbarea...
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Alin Șeroni

Post by AndreiVajnaII »

totusi... daca nu era velcea nu ajungea aici. se vede clar progresul de anul trecut.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Alin Șeroni

Post by englezul »

AndreiVajnaII wrote:totusi... daca nu era velcea nu ajungea aici. se vede clar progresul de anul trecut.
Progresul lui nu are legatura nici cu velcea si nici cu alt antrenor care ar fi fost in aceasta perioada la POLI. Baiatul asta este muncitor si nu a avut nevoie decat de un singur lucru si anume de sansa, care a venit. De aici incolo v-a avea nevoie doar de sanatate, atat! Indiferent cine-l va antrena, daca el pune osul si vrea, va ajunge departe. Tocmai asta era ideea , din lotul actual este cam singurul care vrea sa joace/progreseze. Restul se pare ca au alte prioritati, cel putin asa se vede atunci cand intra in teren!
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Alin Șeroni

Post by AndreiVajnaII »

Dar modul cum sta in teren, faptul ca e mult mai cumpatat, astea sigur i le-a predat cineva. N-avea cum sa progreseze asa fara ajutor. Si chiar de nu a fost mana lui Velcea, tot are meritul ca a mizat pe el cand toata lumea credea va fi praf si pulbere in prima liga.
Post Reply