Alin Șeroni

Legende ale fotbalului timisorean
Scrie răspuns
dylan

Re: Alin Șeroni

Mesaj de dylan » Vin Iul 18, 2014 1:34 pm

police10 scrie:Si ce motive ar avea sa ramana la noi?
Mie nu mi-e ca pleaca, ma enerveaza ca dupa 2 ani in care a fost printre singurii care a confirmat asteptarile, pleaca pe gratis, se puteau aduce macar cateva sute de mii de euro pe el sau poate un tanar la schimb, daca tot stricam banii pe incercarea de jucatori.Daca se merge tot pe politica asta sa le dai drumul la toti gratis ca vezi doamne si-au facut datoria fata de club, daca si-o faceau macar...management de 2 lei.
englezul

Mesaj de englezul » Vin Iul 18, 2014 2:04 pm

dylan scrie:
Mie nu mi-e ca pleaca, ma enerveaza ca dupa 2 ani in care a fost printre singurii care a confirmat asteptarile, pleaca pe gratis, se puteau aduce macar cateva sute de mii de euro pe el sau poate un tanar la schimb, daca tot stricam banii pe incercarea de jucatori.Daca se merge tot pe politica asta sa le dai drumul la toti gratis ca vezi doamne si-au facut datoria fata de club, daca si-o faceau macar...management de 2 lei.
NU pleaca gratis !
police10

Mesaj de police10 » Vin Iul 18, 2014 4:26 pm

Sdou scrie:
Tot alea care ii tin pe ceilalti la noi? Sau poate alea care ii aduc pe altii la noi?
Si care sunt motivele alea?
Sdou

Mesaj de Sdou » Vin Iul 18, 2014 6:27 pm

police10 scrie:
Sdou scrie:
Tot alea care ii tin pe ceilalti la noi? Sau poate alea care ii aduc pe altii la noi?
Si care sunt motivele alea?
Eu zic ca poti sa gasesti si singur raspunsul. Un exemplu: De ce crezi ca s-a intors Alexa din Cipru? si de ce sta sa inghita rahatul lui Bojin?
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
englezul

Mesaj de englezul » Vin Iul 18, 2014 8:40 pm

englezul scrie:
dylan scrie:
NU pleaca gratis !

"Mijlocasul Alexandru Lazar de la Viitorul Constanta, venit la Timisoara la schimb cu Alin Seroni. Acesta din urma se va prezenta insa, cel mai probabil, de luni la antrenamentele echipei banatene."
http://www.opiniatimisoarei.ro/fortavio ... 18/07/2014

:ymhug:
police10

Re: AW: Alin Șeroni

Mesaj de police10 » Dum Iul 20, 2014 12:27 am

Sdou scrie: Eu zic ca poti sa gasesti si singur raspunsul. Un exemplu: De ce crezi ca s-a intors Alexa din Cipru? si de ce sta sa inghita rahatul lui Bojin?
Nu știu. De ce s-a întors Alexandria din Cipru?
Sdou

Re: AW: Alin Șeroni

Mesaj de Sdou » Dum Iul 20, 2014 3:05 pm

police10 scrie:
Sdou scrie: Eu zic ca poti sa gasesti si singur raspunsul. Un exemplu: De ce crezi ca s-a intors Alexa din Cipru? si de ce sta sa inghita rahatul lui Bojin?
Nu știu. De ce s-a întors Alexandria din Cipru?
Nici eu nu stiu, dar imi las imaginatia sa lucreze :D
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
police10

Mesaj de police10 » Lun Iul 21, 2014 12:34 pm

"Imaginatia" mea imi spune ca are motive intemeiate sa plece, ca alfel ar ramane.
Eu ii multumesc pentru meciurile bune facute la noi si ii doresc succes mai departe in cariera.
PFA

Mesaj de PFA » Joi Oct 30, 2014 4:01 pm

Ma uitam la interventia de ieri a lui Seroni, care mi-a adus aminte de jucatorul pe care l-am vazut la primul amical jucat de ACS Poli pe DP, o intrare hazardata, care nu se cerea in mod deosebit. Faptul ca avut niste urmari asa de triste, tine mai mult de nesansa, decat de altceva.
FoRzA |)| \//\|() & (/\\/[ !!!
Per l'eternite Gialloblou!
http://www.cronicavioleta.ro
http://www.tributarystu.wordpress.com
AndreiVajnaII

Mesaj de AndreiVajnaII » Joi Oct 30, 2014 4:28 pm

Am vazut si eu acum reluarea. E chiar ghinionista accidentarea. Daca Seroni era un pic mai scurt in picioare, nici nu-l atingea pe craiovean si lovea mingea curat. Apropo, craioveanu ala spre ce fuge?! Ca daca te uiti atent depaseste mingea cu ambele picioare!!!
Scrie răspuns