Razvan Dobricean

Legende ale fotbalului timisorean
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Razvan Dobricean

Post by LILIaKu- »

vdv sa nu se atinga de dobri

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Razvan Dobricean

Post by DP 2-6 »

Se atinge de bani, nu de el. Astăzi a spus Velcea la TVR Timişoara, că a greşit că l-a iertat în vară, dar acum nu-l mai iartă, amenda a dat-o deja şi se gândeşte foarte serios să nu-l mai reprimească în lot, că e total neserios, nici şcoala n-a terminat-o.
"Vreţi să-l fac de râs aici în direct?", a izbucnit Velcea, fiind calmat de Marius Cociu, după dezvăluirea cu şcoala! :-t
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Razvan Dobricean

Post by duranviola »

Razvane, nu ai decat sa iti bagi mintile in cap ! te-ai vazut deja mare jucator, pentru asemanarea cu Scholes ? invata din parcursul vietii lui, ca altfel............
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
Paul Marius
Posts: 651
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:04 pm

Re: Razvan Dobricean

Post by Paul Marius »

User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Razvan Dobricean

Post by Ivanhoe »

Saracu Dobri ce fata de amarat are :)). Kirev zici ca ii fratele mai mare cu mana pe umarul lui!

Sper sa fi invatat din greseala asta si sa devina un profesionist, ar fi pacat de talentul lui sa se iroseasca din prostie!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Razvan Dobricean

Post by DP 2-6 »

Băieţaş, tu poţi să mergi la BCT, sunt câţiva şi acolo, cărora li se rupe de meserie li se rupe de spectatori, li se rupe de tot, lasă-ne că ţi-am suportat destul indolenţa! :-h
Post Reply