Fosti jucatori si antrenori

Legende ale fotbalului timisorean
Scrie răspuns
impossible

Re: Fosti jucatori si antrenori

Mesaj de impossible » Mar Ian 09, 2018 3:05 pm

Nu cred ca ghiciti unde s-a dus Cretu!

Axente se spune ca ar fi semnat cu Botosani.
impossible

Mesaj de impossible » Dum Apr 01, 2018 2:47 pm

"Gabriel Torje a fost exclus din lot, înainte de restanța cu FC Botoșani. Pe lângă evoluțiile slabe din ultima perioadă, viața extrasportivă a fost încă un criteriu pentru Florin Bratu de a nu apela la serviciile internaționalului român.
Conform surselor Digi Sport, mijlocașul de 28 de ani a pierdut câteva nopți în această săptămână, un comportament care nu e acceptat la un club ca Dinamo.
Mai mult, kilogramele în plus, 3 la număr, și viața extrasportivă l-ar putea scoate de tot pe Torje din calculele tehnicianului din Ștefan cel Mare ..."

Sursa: digisport.ro

Sper ca nu-i trece prin gand sa vina la noi. [-x Sa ramana la marea lui iubire.
englezul

Mesaj de englezul » Dum Apr 01, 2018 10:06 pm

impossible scrie:
Dum Apr 01, 2018 2:47 pm
"Gabriel Torje a fost exclus din lot, înainte de restanța cu FC Botoșani. Pe lângă evoluțiile slabe din ultima perioadă, viața extrasportivă a fost încă un criteriu pentru Florin Bratu de a nu apela la serviciile internaționalului român.
Conform surselor Digi Sport, mijlocașul de 28 de ani a pierdut câteva nopți în această săptămână, un comportament care nu e acceptat la un club ca Dinamo.
Mai mult, kilogramele în plus, 3 la număr, și viața extrasportivă l-ar putea scoate de tot pe Torje din calculele tehnicianului din Ștefan cel Mare ..."

Sursa: digisport.ro

Sper ca nu-i trece prin gand sa vina la noi. [-x Sa ramana la marea lui iubire.
:anticaine: :anticaine: :anticaine:
Scrie răspuns