Cristian Bărbuț

Actualii jucatori ai echipei noastre
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Cristian Bărbuț

Post by ultraviola »

Azi a fost un pic mai greu fiind marcat in permanenta de 2-3 jucatori adversi, dar ai avut cateva demarcari frumoase,. Felicitari pentru lupta si pentru victorie!
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
zuko
Posts: 49
Joined: Mon Nov 05, 2012 8:02 pm

Re: Cristian Bărbuț

Post by zuko »

un bravo pentru determinare si ambitie.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cristian Bărbuț

Post by englezul »

Nu cred ca a primit azi nici macar o minge care sa-l avantajeze. Nu-i bai, este timp...
User avatar
timisoara1990
Posts: 76
Joined: Tue Jul 02, 2013 7:38 pm

Re: Cristian Bărbuț

Post by timisoara1990 »

nu stiu cum va creste odata cu varsta. ii lipseste ceva ce trebuia sa aibe deja mai ales la inaltimea lui, tehnica, care se mai domoleste odata cu varsta. cu cat e mai tanar un jucator o arde mai mult in scheme....deci personal nu il vad bine dar sper sa ma insel. oare cum era torje la varsta lui
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cristian Bărbuț

Post by englezul »

Viteza fara creier, nu ajuta pe termen lung !
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Cristian Bărbuț

Post by diegis37 »

englezul wrote:Viteza fara creier, nu ajuta pe termen lung !
esti prea dur cu el,nu din cauza lui am pierdut acest meci.Sunt jucatori cu mai multa experienta decat el care
nu au reusit mai multe decat el
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cristian Bărbuț

Post by englezul »

Nici nu am spus ca el este cauza infrangerii noastre de azi. Asta este parerea mea despre el :viteza fara creier. Sper sa ma insel...
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Cristian Bărbuț

Post by diegis37 »

englezul wrote:Nici nu am spus ca el este cauza infrangerii noastre de azi. Asta este parerea mea despre el :viteza fara creier. Sper sa ma insel...
sper si eu ca te vei însela :D
Sa nu uitam ca este înca tînar,foarte tînar si mai are timp sa creasca :fotbalist:
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cristian Bărbuț

Post by englezul »

diegis37 wrote:
englezul wrote:Nici nu am spus ca el este cauza infrangerii noastre de azi. Asta este parerea mea despre el :viteza fara creier. Sper sa ma insel...
sper si eu ca te vei însela :D
Sa nu uitam ca este înca tînar,foarte tînar si mai are timp sa creasca :fotbalist:
Creierul ori il ai din nascare, ori nu...
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Cristian Bărbuț

Post by duranviola »

diegis37 wrote:
englezul wrote:Nici nu am spus ca el este cauza infrangerii noastre de azi. Asta este parerea mea despre el :viteza fara creier. Sper sa ma insel...
sper si eu ca te vei însela :D
Sa nu uitam ca este înca tînar,foarte tînar si mai are timp sa creasca :fotbalist:
plus ca a avut o saptamana infernala ( vezi topicul Nationala U21 )

sa incercam sa il mutam din zona in care sta ? poate are efect ca si in cazul lui Szekely =))
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
Post Reply