Cristian Bărbuț

Actualii jucatori ai echipei noastre
User avatar
PSC
Posts: 655
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:40 pm
Location: Timișoara

Re: Cristian Bărbuț

Post by PSC »

Bărbuț mi se pare mai rapid decât era Toje, dar nu cu mult, în timp ce Torje se descurca mai bine cu mingea pe spații mici și era mai agresiv în joc.
Image
C&C
Posts: 36
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:34 pm

Re: Cristian Bărbuț

Post by C&C »

...mai fecior esti tare de tot.Chiar nu mi-am inchipuit ca ii iei "fatza" lui Deac la mingea aia,insa nu m-am asteptat deloc la tupeul si nesimtirea lui si sa te faulteze,asa tupeu nici la tigani pe strada nu vezi.
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Cristian Bărbuț

Post by diegis37 »

C&C wrote:...mai fecior esti tare de tot.Chiar nu mi-am inchipuit ca ii iei "fatza" lui Deac la mingea aia,insa nu m-am asteptat deloc la tupeul si nesimtirea lui si sa te faulteze,asa tupeu nici la tigani pe strada nu vezi.
Faza a fost extraordinara ,ce viteza a avut Barbut woaw :-o
User avatar
Alin
Posts: 38
Joined: Wed Jul 24, 2013 7:42 pm

Re: Cristian Bărbuț

Post by Alin »

Chiar si eu m-am mirat la ce viteza are acest Barbut am vorbit cu el pe facebook si l-am intrebat daca l-ar vrea steaua ar merge la ei si a zis nu :) sper sa fie asa sa nu isi ia lumea in cap
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: Cristian Bărbuț

Post by swedishbitter »

C&C wrote:...mai fecior esti tare de tot.Chiar nu mi-am inchipuit ca ii iei "fatza" lui Deac la mingea aia,insa nu m-am asteptat deloc la tupeul si nesimtirea lui si sa te faulteze,asa tupeu nici la tigani pe strada nu vezi.
A iesit mai bine pt cluj. Daca Deac nu il trantea la pamant, Barbut ar fi fugit pana in poarta lui Stancoiu cu minge cu tot.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Cristian Bărbuț

Post by DP 2-6 »

PSC wrote:Bărbuț mi se pare mai rapid decât era Toje, dar nu cu mult, în timp ce Torje se descurca mai bine cu mingea pe spații mici și era mai agresiv în joc.
Şutul e problema lui Bărbuţ.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cristian Bărbuț

Post by englezul »

DP 2-6 wrote:
PSC wrote:Bărbuț mi se pare mai rapid decât era Toje, dar nu cu mult, în timp ce Torje se descurca mai bine cu mingea pe spații mici și era mai agresiv în joc.
Şutul e problema lui Bărbuţ.
Ii suficient sa centreze bine ! :D
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Cristian Bărbuț

Post by AndreiVajnaII »

Mai tre sa si aiba cui. :P
User avatar
timisoara1990
Posts: 76
Joined: Tue Jul 02, 2013 7:38 pm

Re: Cristian Bărbuț

Post by timisoara1990 »

ceva mai tehnic daca era :D
zuko
Posts: 49
Joined: Mon Nov 05, 2012 8:02 pm

Re: Cristian Bărbuț

Post by zuko »

are suficient timp sa invete de toate,daca se tine de treaba si ramane un copil serios cu capul pe umeri va face un mare salt calitativ in 2-3 ani.
Post Reply