Nicu Cristian Boldea

Actualii jucatori ai echipei noastre
Post Reply
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by Ivanhoe »

@orangetm: Bine, tu esti inaintevazator :D , ai vazut numarul de spectatori la meciul cu Dinamo, ai vazut scorul cu CFR Cluj :)) Deci pe tine te scoatem din ecuatie pentru ca tu vezi lucrurile de dinainte sa se intample :)
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by orangetm »

Cine n-are portocale, sa isi cumpere... :D
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by Pffv »

Ivanhoe wrote:@orangetm: Bine, tu esti inaintevazator :D , ai vazut numarul de spectatori la meciul cu Dinamo, ai vazut scorul cu CFR Cluj :)) Deci pe tine te scoatem din ecuatie pentru ca tu vezi lucrurile de dinainte sa se intample :)
Numai cu plecatul in concediu nu le are , ca tot pe aici sta :D ! Poate il "vedem" (asa normal pe stilul nostru) si la meciul cu Gazu' :)
C&C
Posts: 36
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:34 pm

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by C&C »

Ivanhoe wrote: Va invit pe rezumat sa derulati la minutul 0:55 sa vedeti ce pasa superba da Boldea!



Cati dintre voi ati vazut lucrul asta?

Hai sa vedem si lucrurile pozitive!

Oricum Velcea e un incapatanat :D va baga pe cine crede el, oricat ne-am strofoca noi pentru unul sau pentru altul!
...ma bucur ca ai facut observatia ,cu pasa,chiar nu stiam de unde sa incep golul ala,dar de fapt asta e pasa de gol.
PS:referitor la "incapatanarea" lui Velcea,daca este la fel de incapatanat tot campionatul ca si in primele 2 etape ,atunci terminam in primele 5.Problemele insa abia acum vor apare,nimeni nu va mai juca cu noi deschis.
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by Pffv »

"Defectul" principal al lui Boldea "e" doua :
1. nu se vede , nu sare in ochi (asta nu inseamna ca nu face nimic)
2. incearca uneori executii de mare finete (eu am vazut cateva incercari de pasa "fina" cu exteriorul ) ce uneori nu ies si atunci ...agaseaza

Cel mai bine ar fi sa isi vada de treaba lui , poate sa renunte o etapa , doua la "fineturi" . Nu de alta , dar o sa vina si vremea lor cand scapam de apasarea asta de inceput . Iar daca ar juca si pe postul "lui" ....
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by diegis37 »

Ivanhoe wrote:Tocmai ce a spus Velcea pe Europa Nova ca Gorobsov are nevoie de inca 2 saptamani de pregatire fizica pentru a putea intra!

Eu in schimb cred ca Boldea mai are multe de spus in liga I si trebuie doar rabdare cu el!

Am spus si pe alt topic, lumea vad ca nu remarca si partile bune, in meciul cu Dinamo a facut multe recuperari utile la mjlocul terenului, in meciul cu CFR golul pleaca din viziunea lui Boldea, acesta da o pasa de 30 de metri in diagonala, o pasa de nota 10, peste toata apararea Clujului catre Barbut, Barbut paseaza la Trandu care deviaza pentru Szekely si asa dam primul gol!

Va invit pe rezumat sa derulati la minutul 0:55 sa vedeti ce pasa superba da Boldea!



Cati dintre voi ati vazut lucrul asta?

Hai sa vedem si lucrurile pozitive!

Oricum Velcea e un incapatanat :D va baga pe cine crede el, oricat ne-am strofoca noi pentru unul sau pentru altul!

Mie imi spui #:-s atat am batut tobele pentru Bostina si tot nimic
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by Amadeus »

Boldea si Barbut au avut pase/centrari f bune, dar daca lui Trandu nu-i iesea devierea... :ymdevil:
Amadeus
zuko
Posts: 49
Joined: Mon Nov 05, 2012 8:02 pm

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by zuko »

de la meci la meci tot mai slab, astazi a pierdut absolut toate mingile pe care le-a jucat [exceptind pasele spre portar].
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by englezul »

:(
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Nicu Cristian Boldea

Post by ultraviola »

A avut si mingi bune, s-a zbatut mult dar azi nu i-a prea iesit fiindca s-a jucat in forta.
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
Post Reply