Etapa XXIX: Pandurii - POLI, du 27.04, h 17 - Digisport

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic:

Poll ended at Sun Apr 27, 2014 9:29 pm

1
5
33%
X
2
13%
2
8
53%
 
Total votes: 15
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Etapa XXIX: Pandurii - POLI, du 27.04, h 17 - Digisport

Post by orangetm »

englezul wrote:Spuneam dupa infrangerea cu U, ca daca este sa aducem puncte, le vom aduce din deplasare pt ca ne va fi mult mai usor. Adica aparare avansata si gol pe contraatac. Am fost astazi un fel de Chelsea, dar mai mica... =))
Speranta moare ultima. Au alergat mult mai mult astazi, au vrut si chiar au reusit. Cinste lor si cinste si celor care cred in ei si nu le cauta nod in papura!
Himchinski nu cred ca are momentan ce cauta la prima echipa, poate in viitor !
Hai, manutele sus aia cu nodul papurei!
1.
2.
3.
.......................

:mrgreen:
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Etapa XXIX: Pandurii - POLI, du 27.04, h 17 - Digisport

Post by marci75 »

Super meci facut de Poli.Nici nu vroiam altceva.
Pacat ca nu a dat Szekeli macar un gol.
Dar e bine si asa.Sper sa fie salvarea noastra aceasta victorie.
Mai una cu Petrolul si s-a terminat.
Bravo Poliiiiiiii,bravo Alexa.Jucam altceva.
Mi-a placut Boldea azi,Belu,Mera,....pe Trandu nici azi nu l-am vazut.
:steag2: :steag2: :steag2: :steag2: :steag2: :steag2: :steag2:
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Etapa XXIX: Pandurii - POLI, du 27.04, h 17 - Digisport

Post by AndreiVajnaII »

orangetm wrote:
LILIaKu- wrote:Mare gura de oxigen.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Lasa tu oxigenul.
Zi-ne cu cat pierdem?
:D

A picat si teoria cu omul in plus!
:bravo: :bravo: :bravo:

Pacat de Liverpool, dar i-a facut Mou!
Si cand te gandesti ca astia ii batura pe Ripensia! :mrgreen:
timisoreanul
Posts: 282
Joined: Tue Oct 16, 2012 7:36 pm

Re: Etapa XXIX: Pandurii - POLI, du 27.04, h 17 - Digisport

Post by timisoreanul »

Joc foarte bun facut de Poli. In sfarsit am vazut ambitie din partea jucatorilor, au facut un pressing extraordinar, mi-a fost teama ca se vor sufoca in repriza a II-a, dar din fericire nu s-a intamplat asa. Cel mai bun jucator al nostru mi s-a parut Nicu Boldea: a alergat foarte mult, a driblat, a recuperat si a dat cateva pase luminoase. Mi-a placut Alexa intr-un interviu in care spunea extrem de convins ca ne vom salva de la retrogradare pe teren. Noi am luat foarte multe puncte cu echipele tari, am jucat foarte bine in deplasare, in schimb am pierdut multe puncte cu contracandidatele la retrogradare si pe teren propriu (probabil a contat si lipsa spectatorilor). Ar fi minunat sa batem Petrolul, ar fi bun si un punct, dar daca nu reusim, sper ca macar pe Chiajna si pe Ceahlaul sa le invingem pe Dan Paltinisanu. Oricum, felicitari jucatorilor si antrenorilor!
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Etapa XXIX: Pandurii - POLI, du 27.04, h 17 - Digisport

Post by orangetm »

marci75 wrote:Super meci facut de Poli.Nici nu vroiam altceva.
Pacat ca nu a dat Szekeli macar un gol.
Dar e bine si asa.Sper sa fie salvarea noastra aceasta victorie.
Mai una cu Petrolul si s-a terminat.
Bravo Poliiiiiiii,bravo Alexa.Jucam altceva.
Mi-a placut Boldea azi,Belu,Mera,....pe Trandu nici azi nu l-am vazut.
:steag2: :steag2: :steag2: :steag2: :steag2: :steag2: :steag2:
Prevad +15 K in tribune!
Poli NU joaca pe Stiinta!
Aia o fost cand o fost strabunica fata!

:polipoli: :heartbeat: :polipoli:
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Etapa XXIX: Pandurii - POLI, du 27.04, h 17 - Digisport

Post by diegis37 »

sa vina cronica :!!
:D
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Etapa XXIX: Pandurii - POLI, du 27.04, h 17 - Digisport

Post by AndreiVajnaII »

DP 2-6 wrote:Conform cretinei idei miticeşti,( mai nou neotimişorene) cum că echipa adversă atrage spectatorii din tribune, astăzi Pandurii au cea mai numeroasă asistenţă, de după meciul cu steaua...deci POLI atrage!!! :D
Grigoras! Petre Grigoras! :))
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Etapa XXIX: Pandurii - POLI, du 27.04, h 17 - Digisport

Post by diegis37 »

timisoreanul wrote:Joc foarte bun facut de Poli. In sfarsit am vazut ambitie din partea jucatorilor, au facut un pressing extraordinar, mi-a fost teama ca se vor sufoca in repriza a II-a, dar din fericire nu s-a intamplat asa. Cel mai bun jucator al nostru mi s-a parut Nicu Boldea: a alergat foarte mult, a driblat, a recuperat si a dat cateva pase luminoase. Mi-a placut Alexa intr-un interviu in care spunea extrem de convins ca ne vom salva de la retrogradare pe teren. Noi am luat foarte multe puncte cu echipele tari, am jucat foarte bine in deplasare, in schimb am pierdut multe puncte cu contracandidatele la retrogradare si pe teren propriu (probabil a contat si lipsa spectatorilor). Ar fi minunat sa batem Petrolul, ar fi bun si un punct, dar daca nu reusim, sper ca macar pe Chiajna si pe Ceahlaul sa le invingem pe Dan Paltinisanu. Oricum, felicitari jucatorilor si antrenorilor!
In permanenta mi-a fost frica de centrarile lor,acolo pe extreme eram mereu descoperriti.Norocul nostru a fost ca Alexa a prevazut cat de slabi sunt centrarile adversarilor :D
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Etapa XXIX: Pandurii - POLI, du 27.04, h 17 - Digisport

Post by Pffv »

Drac' stie cum , da' parca asa de relaxat ca in repriza a doua n-am mai fost de mult :) . Pentru a evita comentariile tampe ar fi bine sa scapam si fara punctele ale cu U Cluj .
Sa vedeti meci tare in eultima etapa :D .
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Etapa XXIX: Pandurii - POLI, du 27.04, h 17 - Digisport

Post by orangetm »

diegis37 wrote:
timisoreanul wrote:Joc foarte bun facut de Poli. In sfarsit am vazut ambitie din partea jucatorilor, au facut un pressing extraordinar, mi-a fost teama ca se vor sufoca in repriza a II-a, dar din fericire nu s-a intamplat asa. Cel mai bun jucator al nostru mi s-a parut Nicu Boldea: a alergat foarte mult, a driblat, a recuperat si a dat cateva pase luminoase. Mi-a placut Alexa intr-un interviu in care spunea extrem de convins ca ne vom salva de la retrogradare pe teren. Noi am luat foarte multe puncte cu echipele tari, am jucat foarte bine in deplasare, in schimb am pierdut multe puncte cu contracandidatele la retrogradare si pe teren propriu (probabil a contat si lipsa spectatorilor). Ar fi minunat sa batem Petrolul, ar fi bun si un punct, dar daca nu reusim, sper ca macar pe Chiajna si pe Ceahlaul sa le invingem pe Dan Paltinisanu. Oricum, felicitari jucatorilor si antrenorilor!
In permanenta mi-a fost frica de centrarile lor,acolo pe extreme eram mereu descoperiti.Norocul nostru a fost ca Alexa a prevazut cat de slabi sunt centrarile adversarilor :D
Tu crezi ca degeaba-am stat in koor pe fotel tot meciul?
Am prevazut ca asa plua centrari bune!
:D
Bine, ii gata si pachetul de LS red!
Next!
:mrgreen:
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
Post Reply