Etapa XXIII: POLI - FC Brașov, vi 14.03, h 21:00 - Digisport

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic:

Poll ended at Fri Mar 14, 2014 12:44 pm

1
11
85%
X
1
8%
2
1
8%
 
Total votes: 13
User avatar
bvgtm
Posts: 414
Joined: Sun Dec 02, 2012 5:41 pm
Location: Timişoara
Contact:

Re: Etapa XXIII: POLI - FC Brașov, vi 14.03, h 21:00 - Digis

Post by bvgtm »

Mă dau bătut...De ce trebuie să-mi mănânc nervii ? ~x(
Stau 12 ore în picioare ptr un rahat de minim pe economie iar ăştia,de la mic la mare,pe mii de euro nu fac nimic...nu joacă nimic...puturoşi,beşinoşi căcăcioşi şi leneşi... Şi culmea ! Pe banii mei,ai tăi,ai noştrii ! :bashhead2:
In fotbal,totul este complicat de prezenţa echipei adverse.
jamais
Posts: 351
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:20 am

Re: Etapa XXIII: POLI - FC Brașov, vi 14.03, h 21:00 - Digis

Post by jamais »

Nimic de spus. Am ratat o sansa mare de a ramane in prima divizie, dar de meritat nu meritam. Suntem o echipa ce joaca la nivelul diviziei C! In plus, nu cred ca anul viitor va mai fi cine sa sustina echipa, dupa ruperea USL... Poate in liga a doua am putea pastra echipa pana vin vremuri (a se citi sponsori) mai bune. Din banii orasului eu, un sustinator al acestei echipe, nu mai sunt de acord!
User avatar
bvgtm
Posts: 414
Joined: Sun Dec 02, 2012 5:41 pm
Location: Timişoara
Contact:

Re: Etapa XXIII: POLI - FC Brașov, vi 14.03, h 21:00 - Digis

Post by bvgtm »

jamais wrote:Nimic de spus. Am ratat o sansa mare de a ramane in prima divizie, dar de meritat nu meritam. Suntem o echipa ce joaca la nivelul diviziei C! In plus, nu cred ca anul viitor va mai fi cine sa sustina echipa, dupa ruperea USL... Poate in liga a doua am putea pastra echipa pana vin vremuri (a se citi sponsori) mai bune. Din banii orasului eu, un sustinator al acestei echipe, nu mai sunt de acord!
Total de acord !Nu-i merită "nici cât negru sub unghie" ! La fiecare meci,ne facem numai de râs...de cacao !
In fotbal,totul este complicat de prezenţa echipei adverse.
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Etapa XXIII: POLI - FC Brașov, vi 14.03, h 21:00 - Digis

Post by ultraviola »

Azi a fost intr-adevar o zi neagra, si totusi mai sunt alte etape si sanse de a imbunatati jocul. Va fi mai greu de acum incolo si se impun niste masuri; am incredere insa in capacitatea acestei echipe de a se mobiliza la greu.
Sa pice Poli in B ar bucura multi mahari ai fotbalului, insa asta nu se va intampla.
Altfel, am suportat sa vad jocul fara orizont din teren insa bucuria lui Zotta la tribuna VIP spre finalul jocului a fost de-a dreptul insuportabila. Oamenii ca el sau ca Balaj reprezinta tot ce poate fi mai urat in fotbalul nostru.
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Etapa XXIII: POLI - FC Brașov, vi 14.03, h 21:00 - Digis

Post by englezul »

Culmea, astazi ama avut mai multe ocazii sau suturi la poarta decat in tot returul, Nu a intrat din pacate si situatia devine delicata, dar inca nu este disperata. Jocul cu doi atacanti a adus plusul, pacat de ratari. Probabil Sunda va fi demis, sa vedem cine preia echipa. Mai putem obtine puncte, sa nu disperam !
Hai Poli !
PS
Am primit fum la nari tot din doua parti, Orange si Liliacu. Daca mai venea si Pffv era capatul =))
Paul Marius
Posts: 651
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:04 pm

Re: Etapa XXIII: POLI - FC Brașov, vi 14.03, h 21:00 - Digis

Post by Paul Marius »

Asta e genul de meci dupa care iti vine sa-ti bagi picioarele in tot,dar in acest context victoria cu Vaslui va fi mult mai frumoasa.Singura parte buna a acestui meci este aceea ca nu mai pot dormi si pot sa ma uit la meciul Simonei. :D
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Etapa XXIII: POLI - FC Brașov, vi 14.03, h 21:00 - Digis

Post by LILIaKu- »

Suntem cu un picior in B...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Etapa XXIII: POLI - FC Brașov, vi 14.03, h 21:00 - Digis

Post by Ivanhoe »

Eu incerc sa mai fiu optimist pana la meciul cu Vaslui.

Astept nu doar o schimbare de antrenor dar si de manageri la club!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Etapa XXIII: POLI - FC Brașov, vi 14.03, h 21:00 - Digis

Post by AndreiVajnaII »

Batem steaua si ne recuperam punctele. Mansour da.... pasa de gol.
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Etapa XXIII: POLI - FC Brașov, vi 14.03, h 21:00 - Digis

Post by Ivanhoe »

AndreiVajnaII wrote:Batem steaua si ne recuperam punctele. Mansour da.... pasa de gol.
Numai eu am fost capabil sa spun asa ceva spre disperarea Liliakului :))
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
Post Reply