Etapa VII: SC Vaslui - POLI Timișoara, lu 16.09, ora 21.30

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic

Poll ended at Sun Sep 15, 2013 7:18 pm

1
4
17%
X
8
33%
2
12
50%
 
Total votes: 24
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Etapa VII: SC Vaslui - POLI Timișoara, lu 16.09, ora 21.

Post by englezul »

Partizan wrote:
duranviola wrote:s-a mai dus un meci, l-am pierdut, asta e Poli pe care eu unul o stiu de mic....................merem mai departe !

restul e can can........ma repet pentru cei care cer demisia lui V V : aduceti in discutie si exemple de antrenori care pot veni, adica sa accepte nivelul salarial actual, sa fie liber de contract si sa fie perceput ca mai priceput decat V V....altfel facem schimbare de dragul schimbarii.............................

HAI POLI !
Noua la club ne trebe un patron potent financiar(Alexandrio sau alt patron) ca sa avem pretentii la primele 2 locuri. Daca nu avem acel patron atunci trebe sa ne obisnuim cu lupta la retrogradare in fiecare an!
Eu m-am obisnuit deja, nu-i chaiar atat de rau. ;)
User avatar
police10
Posts: 586
Joined: Thu Oct 04, 2012 4:55 pm

Re: Etapa VII: SC Vaslui - POLI Timișoara, lu 16.09, ora 21.

Post by police10 »

Partizan wrote:
duranviola wrote:s-a mai dus un meci, l-am pierdut, asta e Poli pe care eu unul o stiu de mic....................merem mai departe !

restul e can can........ma repet pentru cei care cer demisia lui V V : aduceti in discutie si exemple de antrenori care pot veni, adica sa accepte nivelul salarial actual, sa fie liber de contract si sa fie perceput ca mai priceput decat V V....altfel facem schimbare de dragul schimbarii.............................

HAI POLI !
Noua la club ne trebe un patron potent financiar(Alexandrio sau alt patron) ca sa avem pretentii la primele 2 locuri. Daca nu avem acel patron atunci trebe sa ne obisnuim cu lupta la retrogradare in fiecare an!
Varianta cu patronul am probat-o. Rezultatul l-am vazut: desfiintarea + tot circul anterior si posterior.
Decat sluga la stapan, mai bine ma administrez singur si caut sponsori.
User avatar
recoba
Posts: 13
Joined: Sun Jul 21, 2013 10:38 pm
Location: WALHALA

Re: Etapa VII: SC Vaslui - POLI Timișoara, lu 16.09, ora 21.

Post by recoba »

al treilea meci pe care nu-l vad din cauza lucrului(neam de manivela in usa),al treilea joc pierdut.l-am ascultat la radio pe telefon.de cate ori au deschis adversarii scorul noi am pierdut.echipa este slaba dpdv valoric.velcea este atat de speriat incat probabil la meciurile cu echipele de top din romania ii va fi frica sa bage echipa in teren.cred ca cel mai mult ne lipseste o minte clara la mijlocul terenului(un jucator gen vlaicu)
the few,the proud,............the banatians
ex THE HUN
Locked