ETAPA II: CFR Cluj - POLI TIMISOARA, sâ 27.07, ora 21.30

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic

Poll ended at Fri Jul 26, 2013 1:15 pm

1
4
13%
X
14
44%
2
14
44%
 
Total votes: 32
C&C
Posts: 36
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:34 pm

Re: ETAPA II: CFR Cluj - POLI TIMISOARA, sâ 27.07, ora 21.30

Post by C&C »

...sa dai 4 goluri in 2 etape,nou promovata cu jucatori anonimi pentru "marii" nostri ziaristi ,selectioneri si scouteri ai stelei si dinamo, nu este de ici de colo,goluri date la echipele cu cei mai multi arbitri in lot.
Dupa ambele meciuri ,(sa fac ceva pe ei)au vorbit mai mult de dinamo si cfr decat de Poli.
Oricum,daca asa antreneaza si ciumetele asta de Rednic nu vad cum sa-l tina Paskany la echipa.
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: ETAPA II: CFR Cluj - POLI TIMISOARA, sâ 27.07, ora 21.30

Post by Pffv »

C&C wrote:...sa dai 4 goluri in 2 etape,nou promovata cu jucatori anonimi pentru "marii" nostri ziaristi ,selectioneri si scouteri ai stelei si dinamo, nu este de ici de colo,goluri date la echipele cu cei mai multi arbitri in lot.
Dupa ambele meciuri ,(sa fac ceva pe ei)au vorbit mai mult de dinamo si cfr decat de Poli.
Oricum,daca asa antreneaza si ciumetele asta de Rednic nu vad cum sa-l tina Paskany la echipa.
Pari surprins ! De ce :)) ?
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: ETAPA II: CFR Cluj - POLI TIMISOARA, sâ 27.07, ora 21.30

Post by Ivanhoe »

Am ajuns si noi acasa, cei care am fost in deplasare.

Deplasare cu peripetii, la intoarcere la ora 3,30 autocarul s-a stricat in camp langa Oradea!

Cred ca pe la 10, 11 a venit altul sa ne ia.

In rest o victorie cat o infrangere in contextul dat!

Arbitraj corect! Oricat ar parea de ciudat daca te uiti la numere fara sa fi vazut meciul!

O prima repriza perfecta alor nostrii, dupa care, atunci cand astrele ne-au suras, s-au pierdut si au devenit incapabili, probabil lipsa de experienta la acest nivel!

Una peste alta 4 puncte mari pana acum, pana la urma la final doar asta conteaza!

Mai multe nu zic acum dar postez niste poze pe care le-am facut la meci:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: ETAPA II: CFR Cluj - POLI TIMISOARA, sâ 27.07, ora 21.30

Post by AndreiVajnaII »

Faine poze! Bine ca ati ajuns cu bine!
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: ETAPA II: CFR Cluj - POLI TIMISOARA, sâ 27.07, ora 21.30

Post by impossible »

Cred ca pentru prima data arbitrul a avut curaj sa-i penalizeze pe clujeni pentru intrarile lor criminale (nu m-as mira sa fie suspendat pentru asta). Vad ca acest lucru, mai precis corectitudinea, a deranjat foarte mult gazdele, obisnuite cu o altfel de atitudine.

Pacat ca nu a fost observat penalty-ul la Barbut din prima repriza. Era si Nica pe partea aceea, dar de la el nu aveam asteptari prea mari.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: ETAPA II: CFR Cluj - POLI TIMISOARA, sâ 27.07, ora 21.30

Post by duranviola »

impossible wrote:Cred ca pentru prima data arbitrul a avut curaj sa-i penalizeze pe clujeni pentru intrarile lor criminale (nu m-as mira sa fie suspendat pentru asta). Vad ca acest lucru, mai precis corectitudinea, a deranjat foarte mult gazdele, obisnuite cu o altfel de atitudine.

Pacat ca nu a fost observat penalty-ul la Barbut din prima repriza. Era si Nica pe partea aceea, dar de la el nu aveam asteptari prea mari.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
duranviola wrote:
impossible wrote:Oamenii in negru:
  • Centru: Dima Iulian (Bucureşti)
    A1: Nica Cristian (Ploieşti)
    A2: Slabu Stelian (Braşov)
    Rezerva: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe)
    Observator: Ştefan Constantin (Bucureşti)
de asta parca exista ceva amintiri neplacute din vremea bkp :-?

deci stiam eu ceva :cartonas:
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: ETAPA II: CFR Cluj - POLI TIMISOARA, sâ 27.07, ora 21.30

Post by swedishbitter »

Revin acum la rece (in sensul ca am facut rost de o bere rece) si in primul rand tin sa-i felicit pe baietii ce au facut deplasarea impreuna cu baietii in ghete. Deasemenea reflectand putin asupra arbitrajului putem spune pe buna dreptate ca am fost nedreptatiti si ma astept ca virgula cei indreptatiti sa ia atitudine (iar aici ma refer la cei din conducere: rosemblun respectiv bungau/dembrovschi). Una peste alta: doua puncte irosite. :bashhead2: :gol: . Boldea nu stie sa gestioneze o minge, o preluare, o pasa, un sut. El e omul nostru in minus de vreo zece etape insa s=ar putea ca odata cu intrarile lui Keyta respective Gorobosov, poate chiar Ruiz, coroborate cu iesirea lui Boldea, jocul nostru sa functioneze. Barbut creste de la meci la meci pana se face asa mare incat il va lua steaua.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
dylan
Posts: 167
Joined: Sun Oct 07, 2012 7:26 am

Re: ETAPA II: CFR Cluj - POLI TIMISOARA, sâ 27.07, ora 21.30

Post by dylan »

Felicitari baietilor pt. daruire, le-a fost un pic frica de mai mult dar putea fii si mai putin asa ca pina la urma a fost bine si-asa.Oricum nesperat de mine 4 pcte in primele doua meciuri, cu dogii si cu franarii.Fortza Viola!
Locked