ETAPA I: POLI TIMIȘOARA - Dinamo Buc., vi 19 iul, ora 20.45

Comentarii pe meciurile disputate de Poli
Locked

Pronostic

Poll ended at Fri Jul 19, 2013 6:50 pm

1
29
81%
X
2
6%
2
5
14%
 
Total votes: 36
User avatar
beeswax
Posts: 3
Joined: Fri Jul 19, 2013 11:39 pm

Re: ETAPA I: POLI TIMIȘOARA - Dinamo Buc., vi 19 iul, ora 20

Post by beeswax »

duranviola wrote:
[b]beeswax[/b] wrote:Maine amical Ripensia - ACS de la 18 pe "Electrica", probabil ca Velcea va folosi rezervele dar totusi e interesant. Cele 2 s-au mai intalnit de 2 ori 3-1 si 1-0 pentru ACS dar tot timpul au marcat pe final. Felicitari pentru victorie, sper ca fotbalul din Timisoara si implicit cel din Banat va renaste sub cele 3 proiecte ASU Poli, ACS Poli si Ripensia.

bine ai venit pe forum " ceara de albine " am mai avut un sustinator Ripensia, dar s-a suparat.........

din cele 3 proiecte, eu unul cred ca doar doua pot aduce progres fotbalului timisorean si banatean...cele 2 echipe profesioniste, in privinta celei de-a treia am indoieli serioase
Eu in primul rand tin cu Timisoara,aici sunt nascut,sunt banatean. Nu avem loc de rivalitati acum, fotbalul din Banat trebuie sa renasca la modul serios, lasam rivalitatile pentru mai tarziu. Acum probleme sunt de fiecare parte, in primul rand ACS Poli va trebui sa se autosustina la un moment dat, momentan avem rabdare, nu e usor. Acum eu respect ASU Poli(pentru ca trebuie sa recunoastem,e cea mai curata) si sunt sigur ca pot face treaba si sa ajunga cel putin in C. Iar Ripensia usor usor va creste dar pentru toate 3 proiectele trebuie multa rabdare si vointa.
Nu uitati ca si Milanul si Interul au fost la inceput una si aceeasi.
Image
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: ETAPA I: POLI TIMIȘOARA - Dinamo Buc., vi 19 iul, ora 20

Post by diegis37 »

beeswax wrote:
duranviola wrote:
[b]beeswax[/b] wrote:Maine amical Ripensia - ACS de la 18 pe "Electrica", probabil ca Velcea va folosi rezervele dar totusi e interesant. Cele 2 s-au mai intalnit de 2 ori 3-1 si 1-0 pentru ACS dar tot timpul au marcat pe final. Felicitari pentru victorie, sper ca fotbalul din Timisoara si implicit cel din Banat va renaste sub cele 3 proiecte ASU Poli, ACS Poli si Ripensia.

bine ai venit pe forum " ceara de albine " am mai avut un sustinator Ripensia, dar s-a suparat.........

din cele 3 proiecte, eu unul cred ca doar doua pot aduce progres fotbalului timisorean si banatean...cele 2 echipe profesioniste, in privinta celei de-a treia am indoieli serioase
Eu in primul rand tin cu Timisoara,aici sunt nascut,sunt banatean. Nu avem loc de rivalitati acum, fotbalul din Banat trebuie sa renasca la modul serios, lasam rivalitatile pentru mai tarziu. Acum probleme sunt de fiecare parte, in primul rand ACS Poli va trebui sa se autosustina la un moment dat, momentan avem rabdare, nu e usor. Acum eu respect ASU Poli(pentru ca trebuie sa recunoastem,e cea mai curata) si sunt sigur ca pot face treaba si sa ajunga cel putin in C. Iar Ripensia usor usor va creste dar pentru toate 3 proiectele trebuie multa rabdare si vointa.
Nu uitati ca si Milanul si Interul au fost la inceput una si aceeasi.
Curat la ce? :-s
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: ETAPA I: POLI TIMIȘOARA - Dinamo Buc., vi 19 iul, ora 20

Post by duranviola »

e o noapte fericita, haideti sa nu o stricam cu chestii care au fost scrise si dezbatute la infinit din septembrie anul trecut, pana in prezent

tot ce conteaza acuma :galerie: :galerie: :anticaine: :anticaine: :anticaine: iar apoi :anticfr: :anticfr: :heartbeat: :heartbeat:
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
Visca
Posts: 107
Joined: Tue Oct 02, 2012 8:13 pm

Re: ETAPA I: POLI TIMIȘOARA - Dinamo Buc., vi 19 iul, ora 20

Post by Visca »

Nici nu imi vine sa adorm de fericire :heartbeat: :heartbeat: :polipoli: :polipoli: :galerie:
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: ETAPA I: POLI TIMIȘOARA - Dinamo Buc., vi 19 iul, ora 20

Post by diegis37 »

duranviola wrote:e o noapte fericita, haideti sa nu o stricam cu chestii care au fost scrise si dezbatute la infinit din septembrie anul trecut, pana in prezent

tot ce conteaza acuma :galerie: :galerie: :anticaine: :anticaine: :anticaine: iar apoi :anticfr: :anticfr: :heartbeat: :heartbeat:
ai dreptate, :galerie: :galerie:
Ps ce aparare avem :D :D Seroni a fost tatal lor :ymapplause: :ymapplause: ,nici sanse nu au prea avut câini :D
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: ETAPA I: POLI TIMIȘOARA - Dinamo Buc., vi 19 iul, ora 20

Post by swedishbitter »

Salutari baieti! Le-am tinut pumnii baietilor in ghete, de-acolo sus, de printre nori, de unde ma aflam la ora aia (traversam oceanul). Ce zi superba!
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
Il.Padrino
Posts: 31
Joined: Wed Nov 21, 2012 10:17 pm
Location: Timisoara

Re: ETAPA I: POLI TIMIȘOARA - Dinamo Buc., vi 19 iul, ora 20

Post by Il.Padrino »

Un meci frumos cu un public pe masura. Felicitari echipei si felicitari V. Velcea pentru inspiratie, ma bucur ca unele indoieli referitoare la primul 11 pe care le-am avut s-au dovedit nefondate.

Singurul regret e lipsa violetului si a unora dintre cei cu care veneam meci de meci la T2.

Forza Viola.
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: ETAPA I: POLI TIMIȘOARA - Dinamo Buc., vi 19 iul, ora 20

Post by LILIaKu- »

frumoase poze @Cosmin Dan. Asteptam mai multe si cu publicul.
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
User avatar
beeswax
Posts: 3
Joined: Fri Jul 19, 2013 11:39 pm

Re: ETAPA I: POLI TIMIȘOARA - Dinamo Buc., vi 19 iul, ora 20

Post by beeswax »

Iar faptul ca niste banateni i-au batut pe caini nu poate decat sa ma bucure mai mult. Sa vedem cum se exprima echipa si in deplasare.
Image
Locked