Etapa XXV:FC Argeș 2-0 Poli Timişoara ,8mai,ora 18

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Cine va câştiga acest meci?

FC Argeș
3
14%
Egal
1
5%
Poli Timişoara
18
82%
 
Total votes: 22
User avatar
cristy2005ro
Posts: 1684
Joined: Wed Oct 03, 2012 4:02 pm
Location: Timişoara
Contact:

Re: Etapa XXV:FC Argeș - Poli Timişoara ,8mai,ora 18

Post by cristy2005ro »

impossible wrote:Interesant. N-am stiut de acea sponsorizare. Sa vedem ce se va intampla. Oricum noi trebuie sa batem pe Tg. Mures si mai vedem.

@Andrei Promovam noi si Damila.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
daca te uiti pe pozele de anul trecut de la meciul nostru cu valcea vei vedea ca pe tricouri la valcea e trecut mare DAMILA

uite o poza cu vechiul echipament

Image

damila a fost sponsorul lor din 2008 pana in 2012
User avatar
cristy2005ro
Posts: 1684
Joined: Wed Oct 03, 2012 4:02 pm
Location: Timişoara
Contact:

Re: Etapa XXV:FC Argeș 2-0 Poli Timişoara ,8mai,ora 18

Post by cristy2005ro »

ocazia lui Seroni filmata din spatele portii,de unde stateam



o alta ocazie cu comentariul lui LiliaKu pe fundal :))

AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Etapa XXV:FC Argeș - Poli Timişoara ,8mai,ora 18

Post by AndreiVajnaII »

impossible wrote:@Andrei Promovam noi si Damila.
Da, asta vroiam sa zic si eu. :D
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: Etapa XXV:FC Argeș - Poli Timişoara ,8mai,ora 18

Post by swedishbitter »

billy wrote:Pai cand era vorba sa mearga Iancu la Rapid ii auzeam pe unii ca sa nu il primeasca ca o stricat-o pe Poli si nu mai are ce cauta pe aici .
Asa, si acum ai impresia ca cineva mai calca pe stadion daca simte vreun miros de Iancu??! Wtf
:-w
Ontopic, din partea mea secheli poa' sa se impuste. In locul lui as refuza sa mai intru pe teren. Boldea ar juca mai bine varf impins in g(a)ura portii. Oricum robu, de fapt Emerit Dembrovschi (omul iresponsabil cu transferurile ....), de fapt staicu, de fapt bungau sau rosenblum, daca nu chiar Jackie s au orientat prost in iarna asta. Aveam nevoie de atacanti bunicei, ca sa nu dam cu piciorul milioanelor de euro "investite".
Last edited by swedishbitter on Thu May 09, 2013 1:29 pm, edited 1 time in total.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
billy
Posts: 341
Joined: Sun Dec 09, 2012 9:58 am
Location: Timisoara

Re: Etapa XXV:FC Argeș 2-0 Poli Timişoara ,8mai,ora 18

Post by billy »

Daca aduce bani poate sa vina oricine ..
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Etapa XXV:FC Argeș - Poli Timişoara ,8mai,ora 18

Post by DP 2-6 »

cristy2005ro wrote:
impossible wrote: Lasa ca si in tur erau vecini. Cum si noi suntem cu UTA. Damila e sponsor si la Valcea?

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
oficial nu mai sunt....au fost timp de 3 ani ,pana sa promoveze damila in liga 2. noi cu uta suntem rivali ei nu,erau si zvonuri cum ca la finalul sezonului sa fuzioneze
De ce credeţi că trebuie Vâlcea să dea meciul la un fost sponsor? E ca şi cum Poli ar trebui să dea meciul la Flacăra, sau la o altă echipă ce va fi sponsorizată de BKP. Eu din contră, cred că ambiţiile ar trebui să fie mult mai mari.
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Etapa XXV:FC Argeș 2-0 Poli Timişoara ,8mai,ora 18

Post by Ivanhoe »

billy wrote:Daca aduce bani poate sa vina oricine ..
off topic: in teorie asa este cu conditia sa fie un investitor serios!

In teorie din punctul meu de vedere, am mai spus, ca si sponsor si Iancu ar fi bun daca ar da bani dar nu ar avea nici un rol decizional in conducerea clubului.

Totusi in practica, fiind unii din cei care au participat la disparitia vechii societati, si fiind multi timisoreni foarte suparati pe el, ar fi cea mai mare prostie daca ar incerca sa revina, intr-adevar ar risca sa ii goneasca si pe aia putinii spectatori ramasi!

Acum e adevarat ca la falimentarea vechii societati au participat si altii, direct sau indirect, insa aceia, adica fostele autoritati plus cei din opozitia de atunci care s-au opus salvarii vechii societati, fiecare au ajuns pe unde au ajuns si s-au spalat pe maini de ce s-a intamplat atunci.

Ramanand Iancu singurul acuzat de politicienii timisoreni si probabil de majoritatea dintre spectatori, si daca ar veni cu 40.000.000 de euro ar fi cea mai mare prostie sa se implice in mod direct aici pentru ca cel putin pe ani buni, oamenii de aici pur si simplu nu il au in gat.
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
cristy2005ro
Posts: 1684
Joined: Wed Oct 03, 2012 4:02 pm
Location: Timişoara
Contact:

Re: Etapa XXV:FC Argeș - Poli Timişoara ,8mai,ora 18

Post by cristy2005ro »

swedishbitter wrote:
billy wrote:Pai cand era vorba sa mearga Iancu la Rapid ii auzeam pe unii ca sa nu il primeasca ca o stricat-o pe Poli si nu mai are ce cauta pe aici .
Asa, si acum ai impresia ca cineva mai calca pe stadion daca simte vreun miros de Iancu??! Wtf
:-w
Ontopic, din partea mea secheli poa' sa se impuste. In locul lui as refuza sa mai intru pe teren. Boldea ar juca mai bine varf impins in g(a)ura portii. Oricum robu, de fapt Emerit Dembrovschi (omul iresponsabil cu transferurile ....), de fapt staicu, de fapt bungau sau rosenblum, daca nu chiar Jackie s au orientat prost in iarna asta. Aveam nevoie de atacanti bunicei, ca sa nu dam cu piciorul milioanelor de euro "investite".
asta a jucat ieri....szekely a jucat in spatele lui
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Etapa XXV:FC Argeș - Poli Timişoara ,8mai,ora 18

Post by Ivanhoe »

DP 2-6 wrote: De ce credeţi că trebuie Vâlcea să dea meciul la un fost sponsor? E ca şi cum Poli ar trebui să dea meciul la Flacăra, sau la o altă echipă ce va fi sponsorizată de BKP. Eu din contră, cred că ambiţiile ar trebui să fie mult mai mari.
Eu trag speranta ca Pelici va trage pentru Timisoara ca in meciul cu UTA...
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Etapa XXV:FC Argeș - Poli Timişoara ,8mai,ora 18

Post by Ivanhoe »

cristy2005ro wrote:
swedishbitter wrote:
billy wrote:Pai cand era vorba sa mearga Iancu la Rapid ii auzeam pe unii ca sa nu il primeasca ca o stricat-o pe Poli si nu mai are ce cauta pe aici .
Asa, si acum ai impresia ca cineva mai calca pe stadion daca simte vreun miros de Iancu??! Wtf
:-w
Ontopic, din partea mea secheli poa' sa se impuste. In locul lui as refuza sa mai intru pe teren. Boldea ar juca mai bine varf impins in g(a)ura portii. Oricum robu, de fapt Emerit Dembrovschi (omul iresponsabil cu transferurile ....), de fapt staicu, de fapt bungau sau rosenblum, daca nu chiar Jackie s au orientat prost in iarna asta. Aveam nevoie de atacanti bunicei, ca sa nu dam cu piciorul milioanelor de euro "investite".
asta a jucat ieri....szekely a jucat in spatele lui
Ok, vreau sa stiu cate pase a primit Boldea in tot meciul? Nu la mijlocul terenului si nu mingi aruncate pe varfuri! I-a dat pase Szekely sau altii pe care sa le poata fructifica? Ca am inteles ca Barbut a fost anihilat!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
Locked