Etapa XVIII: Poli Timişoara 0-0 CS Mioveni,23.03.2013,ora 15

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Cine va câştiga acest meci?

Poli Timişoara
24
86%
X
2
7%
Mioveni
2
7%
 
Total votes: 28
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Etapa XVIII: Poli Timişoara - CS Mioveni, 23.03.2013,ora

Post by impossible »

Faza cu Enciu:
    • Image
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
acsy97
Posts: 6
Joined: Sat Mar 23, 2013 6:06 pm

Re: Etapa XVIII: Poli Timişoara - CS Mioveni, 23.03.2013,ora

Post by acsy97 »

Unde as putea sa revad meciu?
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Etapa XVIII: Poli Timişoara - CS Mioveni, 23.03.2013,ora

Post by impossible »

Probabil se va pune maine pe digi24.ro in Arhiva emisiunilor Divizia Locala.
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
Bert
Posts: 31
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:20 pm

Re: Etapa XVIII: Poli Timişoara - CS Mioveni, 23.03.2013,ora

Post by Bert »

impossible wrote:Faza cu Enciu:
    • Image
Caderea mi se pare cam teatrala, eu in locul lui as fi continuat sa urmaresc mingea si sa trag cu stangul, fara preluare, la poarta.
Paul Marius
Posts: 651
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:04 pm

Re: Etapa XVIII: Poli Timişoara - CS Mioveni, 23.03.2013,ora

Post by Paul Marius »

Pare in afara careului...
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Etapa XVIII: Poli Timişoara - CS Mioveni, 23.03.2013,ora

Post by ultraviola »

Asa vad si eu acum :-s . Enciu e inalt si a avansat mult in careu, dar faultul e la limita acestuia.
Are dreptate @Swedish, trebuie trasate din nou liniile cu var.
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
timisoreanul
Posts: 282
Joined: Tue Oct 16, 2012 7:36 pm

Re: Etapa XVIII: Poli Timişoara - CS Mioveni, 23.03.2013,ora

Post by timisoreanul »

Nu am stiut ca a fost inlaturat Petruescu, nu mi se pare in regula, e un antrenor care a avut rezultate si care cunostea cel mai bine jucatorii de la Recas.
Despre meci, a fost unul modest. Am dominat teritorial, dar ne-am creat foarte putine ocazii. Jocul nostru de constructie se limiteaza la aruncarea mingii catre varf, care nu e sustinut de cei din spate. Am avut foarte multe faze fixe si desi avem jucatori foarte inalti, nu am reusit sa fructificam nici macar una dintre ele. Probabil ca nu se lucreaza suficient la antrenamente.
Rezultatele inca ne ajuta (a pierdut si Corona la Oradea), dar daca nu ne imbunatatim jocul, avem toate sansele sa ratam obiectivul, iar atunci sigur vor cadea capete (cine crede altceva, se inseala amarnic).
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Etapa XVIII: Poli Timişoara - CS Mioveni, 23.03.2013,ora

Post by ultraviola »

Petruescu nu a fost inlaturat propriu-zis ci a primit ca responsabilitate crearea unei grupe de elita a juniorilor nostri din mai multe generatii, cu care face antrenamente separate. Ideea este foarte ok in perspectiva, mai ales ca promovarea e aproape asigurata
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Etapa XVIII: Poli Timişoara - CS Mioveni, 23.03.2013,ora

Post by AndreiVajnaII »

ultraviola wrote:Asa vad si eu acum :-s . Enciu e inalt si a avansat mult in careu, dar faultul e la limita acestuia.
Are dreptate @Swedish, trebuie trasate din nou liniile cu var.
Asa e. Mie si la meci mi s-a parut in afara dar nu eram sigur.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Etapa XVIII: Poli Timişoara - CS Mioveni, 23.03.2013,ora

Post by englezul »

Se pare ca faza cu salariile platite la zi nu da rezultatul scontat. Adica jucatorii de fotbal ( mai un pic de munca pt a ajunge fotbalisti) care au participat la evenimentul de sambata nu prea erau conectati la ceeace se intampla sau mai precis trebuia sa se intample pe teren. Poate au alte probleme cu soacrele, prietenele, chiriile, telefoanele sau apa calda. Nu-i intreaba nimeni, poate-i putem ajuta ?
Astia nu pricep nimic si mai ales nu pricep ce valoros este un loc de munca pe ceata asta. La valoarea fotbalistica pe care majoritatea lor o au, daca sunt dati in somaj dupa parerea mea s-au belit la genunchi !
Locked